Lectrosonics می پیوندد صدا, دستگاه, DPA, میکروفن, K-Tek و دیگران به صورت مجازی صدا اجلاس 2020


در سراسر ایالات متحده آمریکا (27 آوریل سال 2020) –یک گروه پیشرو تولید کنندگان از جمله Lectrosonics صدا, دستگاه صوتی, Ltd. محیط, dB, صوتی, DPA, میکروفن, K-Tek Sonosax, Bubblebee صنایع Schoeps, Ursa, تسمه, Viviana تسمه و بیشتر را خوشحال و برای ارائه مجازی صدا اجلاس سال 2020 دو روز رویداد مجازی که از ویژگی های تعدادی از هیجان انگیز محصول جدید اطلاعیه که صورت گرفته است در NAB سال 2020 نشان می دهد. صدای اجلاس سال 2020 خواهد شد از ویژگی های محصول جدید و فن آوری, ارائه, از علاقه به محل صدا و تولید حرفه ای مهندسان ارشد, اخبار تکنسین eng خدمه دوربین اپراتورهای شبکه مدیران و دیگر صوتی حرفه ای در این زمینه است.

اولین رویداد مجازی موفق و صدا اجلاس سری 2020 رویداد برگزار خواهد شد در روز پنج شنبه 30 آوریل و جمعه مارس 1st, از ساعت 8 صبح تا 12 pm PST خواهد شد و در حال حاضر محصولات جدید که در اصل برای اولین بار در طول NAB سال 2020 نشان می دهد این رویداد بخشی از بسیار موفق صدا اجلاس سری از سخنرانی های آموزشی برای حرفه ای های صوتی به هم پیوستن همکاری و بحث خود را با تکنیک ها و ابزار برای تولید صدا.

“در سال های گذشته انجام داده ایم این حوادث به صورت زنده تجمعات با DPA میکروفن صدا دستگاه و تعداد انگشت شماری از تولید کنندگان دیگر در شهرهای مختلف” توضیح می دهد که کارل وینکلر معاونت بازاریابی و فروش برای Lectrosonics. “این رویداد مجازی باعث می شود بیشتر حس و ما سپاسگزار به صدا دستگاه برای سازماندهی آن است.”

پیدا کردن اطلاعات بیشتر و ثبت نام به صورت مجازی صدا اجلاس 2020 در: https://thesoundsummit.org/.

صدای اجلاس نیز ثبت شود یک موجود پس از آن در صدا اجلاس کانال یوتیوب.

در مورد Lectrosonics

و مورد احترام در فیلم های تلویزیون و تئاتر ویژگی های جوامع از سال 1971 Lectrosonics میکروفون های بی سیم سیستم های صوتی و پردازش محصولات در حال استفاده روزانه در ماموریت حیاتی برنامه های کاربردی توسط مهندس صدا با شرکت آشنا تعهد به کیفیت و خدمات به مشتریان و نوآوری است. Lectrosonics دریافت جایزه اسکار علمی و فنی جایزه برای آن دیجیتال ترکیبی بی سیم® فن آوری و تولید کننده ایالات متحده مستقر در ریو رانچو, New Mexico. بازدید از شرکت آنلاین در www.lectrosonics.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>