ریو رانچو نیوتن متر (11 فوریه سال 2020) — Lectrosonics بسیار خوشحال به معرفی سیم-لیست یک سری ادامه مقالات وبلاگ با هدف به اشتراک گذاری ایده های جدید, نکات خودی و تکنیک های راه حل ها و اطلاعات مرجع به نفع حرفه ای مشغول به کار در جامعه است. Lectrosonics ایجاد “سیم-لیست” مقالات برای خدمت به عنوان یک منبع مهم برای رسیدگی به سوالات و پیشنهادات خود را از صدا, ضبط صدا, مهندسین, فروشندگان حرفه ای R&D و دیگران در این صنعت است.

برخی از موضوعات جالب آن پرداخته شده است در سیم-لیست مقالات عبارتند از: 4 نبایدها برای جلوگیری از بیمار فرستنده; فرستنده من کار نمی کند! سه چیز را بررسی کنید; درس در مراقبت از باتری برای مدت طولانی رنجر; آب و هوای سرد برای مراقبت از فرستنده میکروفون و گیرنده; چرا شما نگه داشتن میکروفون خود را شبیه به آن ؟ داس و don’ts از RF میرایی; سه بی سیم طراح نکات و ترفندها; 1 نکته برای شناسایی انواع و 9 راه برای جلوگیری از میکروفن بی سیم RF قطره استراحتی; محبوب آنتن فرستنده Combos; سه HM فرستنده ارسال ها (با نام مستعار “MacGyvers”) برای شرایط ناامید و دیگران.

“لیست مانند این می تواند سرگرم کننده اما ما نمی خواهیم فقط با کلیک بر روی طعمه می گوید:” کارل وینکلر-معاون فروش و بازاریابی در Lectrosonics, Inc. “پشتیبانی از مشتری و بازاریابی تیم ایجاد سیم-لیست به عنوان یک منبع برای مشتریان خود و دیگر متخصصان در این صنعت با مفید, نکات کمتر شناخته شده در اطلاعات و گهگاه کمی طنز.”

سیم-لیست موجود در Lectrosonics Instagram و Facebook صفحات و همچنین در وب سایت این شرکت.

کاربران خوش آمدید برای ارسال سوال و یا پیشنهاد موضوع برای آینده سیم لیست مقالات در sales@lectrosonics.com.

در مورد Lectrosonics

و مورد احترام در فیلم های تلویزیون و تئاتر ویژگی های جوامع از سال 1971 Lectrosonics میکروفون های بی سیم سیستم های صوتی و پردازش محصولات در حال استفاده روزانه در ماموریت حیاتی برنامه های کاربردی توسط مهندس صدا با شرکت آشنا تعهد به کیفیت و خدمات به مشتریان و نوآوری است. Lectrosonics دریافت جایزه اسکار علمی و فنی جایزه برای آن دیجیتال ترکیبی بی سیم® فن آوری و تولید کننده ایالات متحده مستقر در ریو رانچو, New Mexico. بازدید از شرکت آنلاین در www.lectrosonics.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su