Lectrosonics معرفی نسل بعدی IFBR1B مینیاتوری IFB گیرنده و CHSIFBR1B همراه داک شارژ سیستم

ریو رانچو NM (17 مارس سال 2020) — Lectrosonics با خوشحالی به اعلام معرفی مینیاتور IFB (Interruptible Foldback) گیرنده بسته به IFBR1B و همچنین به عنوان همراه CHSIFBR1B داک شارژ سیستم. نسل بعدی گیرنده واحد است که تقریبا نیمی از اندازه و وزن استاندارد صنعت IFBR1A گیرنده است که جایگزین آن است و با استفاده از یک باریک 3.7 V LB-50 قابل شارژ لیتیوم یون باتری به جای کهنه 9V نوع. جدید IFBR1B به طور کامل سازگار با خط موجود از IFBT4 فرستنده به طوری که با اضافه کردن راحتی و ویژگی های جدید از IFBR1B گیرنده های موجود Lectrosonics IFB سیستم های سریع و آسان است. با نور پس زمینه ال سی دی و غشاء دکمه جدید گیرنده است که آسان به راه اندازی و استفاده از ارائه 10 ایستگاه از پیش تنظیم است که به راحتی قابل برنامه ریزی از پانل جلو.

پنج تنظیم محدوده در دسترس هستند برای جدید IFBR1B گیرنده: این VHF نسخه (دکمه قرمز) را پوشش می دهد 174-216 مگاهرتز A1 (470-537 مگاهرتز) B1 (537-614 مگاهرتز) و C1 (614-692 مگاهرتز) نسخه (آبی دستگیره) پوشش UHF فرکانس تلویزیون برای بسیاری از کشورها و 941 Band نسخه (دکمه های سیاه و سفید) را پوشش می دهد و آمریکای شمالی مجوز-تنها 941-960 مگاهرتز محدوده. آینده به روز رسانی سیستم عامل را می توان در IFBR1B در این زمینه از طریق USB و جک در پایین واحد. این IFBR1B می آید استاندارد با یک سیم کمربند کلیپ برای وزن سبک و آسان قرار دادن. اختیاری “گیره” سبک کمربند کلیپ قسمت شماره IFBR1BBCSL نیز موجود است و به راحتی نصب شده و با دو پیچ کوچک.

سیستم جدید همراه با داک شارژ سیستم CHSIFBR1B است که قادر به شارژ تا چهار گیرنده یا چهار باتری در هر ترکیبی. پایه شارژ می تواند همچنین ganged در گروه های چهار طراحی شده توسط یک منبع تغذیه امکان شارژ هر ترکیبی از تا از تا 16 واحد یا 16 باتری.

“ساختمان پس از سال ها از موفقیت IFBR1A, Lectrosonics در پاسخ به ورودی از مشتریان ارزشمند ما شده اند که درخواست برای واحد های کوچکتر با داک شارژ و قابلیت اضافی برخی از ویژگی های راحتی” توضیح می دهد که کارل وینکلر معاونت فروش و بازاریابی در Lectrosonics. “ما بسیار خوشحال به اعلام جدید ما IFBR1B گیرنده برای رفع آن نیاز دارد.”

جدید IFBR1B گیرنده بسته و CHSIFBR1B سیستم شارژ در دسترس خواهد بود در Q2, 2020. قیمت برای گیرنده بسته است $996 و پایه شارژ است $665 (و نه از جمله منبع تغذیه). موجود در مارس سال 2020 است.

در مورد Lectrosonics

و مورد احترام در فیلم های تلویزیون و تئاتر ویژگی های جوامع از سال 1971 Lectrosonics میکروفون های بی سیم سیستم های صوتی و پردازش محصولات در حال استفاده روزانه در ماموریت حیاتی برنامه های کاربردی توسط مهندس صدا با شرکت آشنا تعهد به کیفیت و خدمات به مشتریان و نوآوری است. Lectrosonics دریافت جایزه اسکار علمی و فنی جایزه برای آن دیجیتال ترکیبی بی سیم® فن آوری و تولید کننده ایالات متحده مستقر در ریو رانچو, New Mexico. بازدید از شرکت آنلاین در www.lectrosonics.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>