Lectrosonics معرفی MTCR مینیاتوری زمان کد ضبط


ریو رانچو نانومتر (10 اسفند 2020) — Lectrosonics با خوشحالی به اعلام معرفی کوچک دیجیتال ضبط MTCR (مینیاتور زمان کد Recorder) به صورت حرفه ای استفاده کنید. هنگامی که فاصله شدید و یا با استفاده از یک میکروفون بی سیم است و نه عملی MTCR recorder می توانید سفر خود را با موضوع و ضبط حرفه ای صدا با کیفیت هماهنگ با timecode. اندازه کوچک و گرد شکل را MTCR محجوب و آسان برای قرار دادن در پوشاک و لباس و برای پنهان کردن استفاده می شود که به عنوان یک “گیاه” میکروفون برای ضبط محیط زیست یا محل صدا.

این MTCR سوابق در 24 بیت 48 کیلوهرتز دیجیتال بر روی یک کارت حافظه microSD (HC نوع کلاس 10) در صنعت-استاندارد .wav (پخش فایل موج) فرمت. این واحد می تواند در این ماجرا به خارجی زمان از طریق کد استاندارد 5-پین Lemo کانکتور. یک خروجی هدفون جک اجازه می دهد تا برای نظارت بر سیگنال ورودی و یا گوش دادن به قبلا فایل های ضبط شده اما نمی توان به ارسال های صوتی زندگی می کنند به دستگاه دیگر در حالی که ضبط.

ورودی اتصال استاندارد صنعت TA5M جک می پذیرد که هر یک میکروفن و یا خط سطح سیگنال فراهم می کند و ولتاژ بایاس به قدرت طیف گسترده ای از الکترونیکی lavaliere میکروفن. ورودی اتصال و سیم کشی سازگار با میکروفون قبل از سیمی برای استفاده با Lectrosonics حرفه ای میکروفن بی سیم فرستنده با سروو تعصب نوع ورودی است.

راه اندازی و تنظیم ساخته شده از طریق یک رابط بصری ارائه شده توسط صفحه کلید و ال سی دی. در همراهی با معمولی Lectrosonics با دوام مکانیکی طرح مسکن تولید شده است از سختی آلیاژ آلومینیوم سپس آنودایز سخت برای استحکام مورد نیاز در زمینه تولید. این MTCR اجرا می شود برای بیش از 6 ساعت در یک لیتیوم باتری AAA. مشخصات صوتی: 20 – 20 kHz فرکانس پاسخ 105 دسی بل(A) سیگنال به نویز (در HD مونو حالت) <0.035% اعوجاج. بار کد SMPTE 12M – 1999 سازگار است. این MTCR 2 است.3×2.1×.7 اینچ (60x54x17 mm) و وزن آن 2.5 اونس (71 گرم) با باتری.

“این MTCR شده است بسیار-درخواست محصول” متحده کارل وینکلر معاونت بازاریابی و فروش در Lectrosonics. “ترکیبی از ویژگی های اندازه و کیفیت صدا باید درخواست تجدید نظر به طیف گسترده ای از کاربران برای انواع برنامه های کاربردی”.

این MTCR می آید با یک M152/5P کم سر و صدا omni lav میکروفون حافظه microSD کارت حافظه کلیپ کمربند و AAA باتری لیتیوم.

قیمت برای MTCR است $990 در دسترس بودن: حمل و نقل در حال حاضر.

در مورد Lectrosonics

و مورد احترام در فیلم های تلویزیون و تئاتر ویژگی های جوامع از سال 1971 Lectrosonics میکروفون های بی سیم سیستم های صوتی و پردازش محصولات در حال استفاده روزانه در ماموریت حیاتی برنامه های کاربردی توسط مهندس صدا با شرکت آشنا تعهد به کیفیت و خدمات به مشتریان و نوآوری است. Lectrosonics دریافت جایزه اسکار علمی و فنی جایزه برای آن دیجیتال ترکیبی بی سیم® فن آوری و تولید کننده ایالات متحده مستقر در ریو رانچو, New Mexico. بازدید از شرکت آنلاین در www.lectrosonics.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>