ریو رانچو NM (28 فوریه سال 2020) — آن است که با غم و اندوه بزرگ است که Lectrosonics سوگوار درگذشت عضوی از آن خانواده دیرین شمال شرقی ویژگی های نماینده فروش Howard کافمن در 27 فوریه سال 2020 است.

23-سال کهنه Lectrosonics, Kaufman مشغول به کار بود به عنوان یک مهندس در سازمان ملل متحد طراحی سیستم های پخش و امکانات کنفرانس در زمانی که او ملاقات گوردون مور بود که کافمن اصلی پشتیبانی فنی در Lectrosonics. آشنایی با هوارد الهام مور به او پیشنهاد یک موقعیت در Lectrosonics.

“هوارد عزیزان ارائه پشتیبانی فنی در سراسر شمال شرقی ما و عاشق رفتن به اروپا برای تجارت نشان می دهد. او خواستار از گروه مهندسی ما یک ویژگی های سوپراستار که از آن ساخته شده یک نقطه به نقطه در مجموع به طور کامل درک چگونه همه چیز کار می کرد می گوید:” Lectrosonics جمهور گوردون مور. “در طول سال ها من به تماشای Howard بالا بردن یک خانواده درگیر شدن عمیق در جامعه خود و رشد شخصی خود را راه. او بزرگ شگفت انگیزی کارمند و یک برکت و رحمت در زندگی هر کسی که او را ملاقات نمود. او به خارج از صوتی جامعه و تشویق بسیاری از افراد جوان و خلاق و به دنبال استعدادهای خود را.”

اعتبار با ضرب اصطلاح “Lectroid” برای توصیف یک متعصب Lectrosonics کارمند و یا کاربر Howard خود را به نام یک “Lectrovangelist” را به عنوان او بسیار پرشور در مورد به اشتراک گذاری این شرکت محصولات و فن آوری با مشتریان خود را. هوارد خون سرد بود و همیشه به حال یک رفتار آرام حتی زمانی که تحت فشار زیادی را آرام در چشم طوفان. وفاداری خود را به خانواده و دوستان و مشتریان و شرکت بلامنازع بود.

هوارد کافمن نیز بسیار شناخته شده برای حس خود را از طنز و توقف شور و شوق برای بد puns و مبهم جوک. به عنوان مور می گوید: “من خواهش کرد که او را به توقف در بسیاری از موارد و او هرگز نمی خواهد. ناله و خنده بودند که قاعده کلی در شام با او.”

قبلی به Lectrosonics Howard حرفه ای کار شامل 22 سال به عنوان یک مهندس در موقعیت های مختلف در U. N. ستاد و همچنین 15 سال در خانه پر تولیدات رسانه ای تولید شرکت در شهر نیویورک است.

“همه ما در اینجا در Lectrosonics را از دست Howard طنز, حضور و فداکاری و روح لطیف. او در سمت چپ یک رد پای بزرگ در جهان است و همه ما برای آن بهتر” می افزاید: مور. “ما عبور همراه ما عمیق ترین تسلیت خود را به خانواده. ما می دانیم که آنها را از دست او وحشتناکی که ما تمام خواهد شد.”

در مورد Lectrosonics

و مورد احترام در فیلم های تلویزیون و تئاتر ویژگی های جوامع از سال 1971 Lectrosonics میکروفون های بی سیم سیستم های صوتی و پردازش محصولات در حال استفاده روزانه در ماموریت حیاتی برنامه های کاربردی توسط مهندس صدا با شرکت آشنا تعهد به کیفیت و خدمات به مشتریان و نوآوری است. Lectrosonics تولید کننده ایالات متحده مستقر در ریو رانچو, New Mexico. بازدید از شرکت آنلاین در www.lectrosonics.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im