اخراج بهداشت روان در بحران تیم در دولوت ایجاد نگرانی

“من به طور کامل قطع از هر نوع حمایت” گفت: Gary Fuerstenberg, 68. “پرستاران نمی توانید من را ببینید. روانی پرستاران را نمی بینم من. مورد مدیران نمی توانید من را ببینید. ARMHS (بزرگسالان توانبخشی خدمات بهداشت روان) کارگران نمی توانید من را ببینید. من تنها هستم.”

آنچه لمس کردن Fuerstenberg را ناامیدی بود یک گزارش که درخت غان مرکز ارائه دهنده سلامت روان در Duluth تا به حال گذاشته شدن تیم خود را پس از ساعت و آخر هفته در فرد بحران پاسخ. KBJR-TV, گزارش های خبری در روز دوشنبه و Fuerstenberg دیدم ایستگاه گزارش صبح روز سه شنبه.

Fuerstenberg زندگی می کند که در Firehouse آپارتمان و مجتمع آپارتمانی در خیابان چهارم است زین فیزیکی و روانی و عاطفی معلولیت او گفت: با تشخیص است که عبارتند از اسکیزوفرنی. دارو او می تواند او را به “منطقه” گاهی اوقات برای چند دقیقه اما بار دیگر برای روز. اگر اتفاق می افتد که او را در هیچ شرایط به تماس برای کمک Fuerstenberg گفت. اما درخت غان درخت تیم بررسی خواهد او را به صورت دوره ای و به او کمک کند اگر او در آن شرط است.

بدون آنها او خود را از دست داده backstop.

“من می میرند” Fuerstenberg گفت. “اگر من کسی را می دانم.”

درخت غان مرکز است که توسط رشد رفتاری شبکه ای از خیابان که قبلا شناخته شده به عنوان قانون 36 مشارکت محدود از دلوت. مدیر آن بازگشت نیست یک تماس برای نظر سه شنبه ،

رشد قرارداد با نوک پیکان سلامت رفتاری ابتکار است که هماهنگ با ریک شفر. در یک مصاحبه تلفنی گفت: درک او بود که اخراج نمی خواهد رخ داده است آن را به حال شده است برای ظهور COVID-19.

“در اطراف منطقه زمانی که صحبت کردم به مردمی دیگر … آنها گزارش برخی از مرتب کردن بر اساس کاهش در افراد در واقع مایل در فرد (خدمات) گفت:” شفر که همچنین مدیر نوک پیکان بهداشت داد. “فقط به خاطر اینکه از او خواسته به انجام اجتماعی فاصله.”

Breanna Greenly

Breanna Greenly

Breanna Greenly در میان کسانی که گذاشته گفت: او کلمه از تصمیم گیری از طریق ایمیل و جمعه, روز قبل چه بوده است او سوم کار با سالگرد درخت غان ،

اما این مسئله برای او و هفت یا نه نفر دیگر از اعضای تیم بحران اقتصادی نیست گفت: Greenly که یک مددکار اجتماعی دارای مجوز.

“این یک شغل دوم برای همه ما,” او گفت:. “پس از این اخراج که باعث ناراحتی ما است. این نگرانی واقعی برای مشتریان ما در جامعه است. ما بسیاری از به طور منظم است که ما به خوبی می دانیم و ما قادر به ده-تشدید آنها است.”

Fuerstenberg گفت: او را نه لزوما به طور منظم از آنجا که امتداد زمانی که او خوب است. اما او قدردانی گاه به گاه بازدیدکننده داشته است. زمانی که او بود “طبقه بندی کردن” آنها می خواهم مرتب به او قرار داده شده در حالی که در درخت غان ،

دومی همچنان به خدمات مسکونی و 24 ساعت تدریس خصوصی در خانه بحران در محل گفت: Greenly که کار اصلی به عنوان یک مددکار اجتماعی برای دلوت مدرسه منطقه تغییر کرده است اما نه حذف شده است.

Greenly و دیگران در تیم او خواهد بود در تماس بعد از ساعت و در تعطیلات آخر هفته, او گفت:. گاهی اوقات آنها می تواند مسئولیت رسیدگی به تماس از طریق تلفن اما بار دیگر آنها نیاز به سفر به محل که در آن فرد دچار بهداشت روان در بحران است.

“ما رفت و به جامعه, به بيمارستان, به پناهگاه های بی خانمان به خانه ها و مدارس و … و ما را انجام ارزیابی برای افرادی که در بهداشت روانی بحران و پس از آن آمد تا با یک طرح,” او گفت:.

حجم کار متنوع, او گفت:. برخی از شب وجود خواهد داشت دو تماس است که می تواند به کار گرفته شده بر روی گوشی. دیگران ممکن است چهار یا پنج نفر بازدیدکننده داشته است بازگشت به عقب است. آنها می خواهم بسیاری از ارجاع از دلوت پلیس او اضافه شده است.

هفته قبل از اخراج او و دیگر اعضای تیم بحران درخواست کرده بود برخی از تغییرات در پروتکل کار خود را امن تر در صورت COVID-19, Greenly گفت.

“ما فکر می کنیم که وجود دارد برخی از راه های ما می تواند انطباق با آن را به امن و عملکرد در برخی از اجتماعی فاصله و برخی از اقدامات احتیاطی” او گفت:. “هیچ چیز واقعا تغییر و سپس هفته بعد ما گذاشته است.”

نگرانی در مورد ایمنی از بحران اعضای تیم نیست منحصر به فرد به Duluth, شفر گفت.

“من می توانم صحبت می کنند به نمایندگی از کل کشور,” او گفت:. “اما من می دانم که آنها نه تنها بحران تیم است که تلاش برای کشف کردن چگونه به انجام این کار مرتب کردن بر اساس یک کار غیر ممکن است. وجود منابع محدود در حال حاضر.”

اگر چه Fuerstenberg زندگی در یک پرجمعیت منطقه او ندارد و انتظار کمک از همسایگان.

“من زندگی می کنند در یک آپارتمان اما همه ترسم,” او گفت:.

Fuerstenberg گفت: او با شما تماس News Tribune چرا که او می داند که بسیاری از مردم دیگر در موقعیت های شبیه به او.

“ما در خود ما است,” او گفت:.

24 ساعته بحران خط تلفن در درخت غان مرکز 218-623-1800.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

Click for more coronavirus stories.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>