نمایندگان مجلس با در نظر گرفتن 2 دور از بودجه برای چک حفاظت از برنامه

آبردین, S. D. — صاحبان کسب و کار کوچک نمی اتلاف وقت هر درخواست برای coronavirus امداد از طریق اداره کسب و کار کوچک چک حفاظت از برنامه قابلمه $349 میلیارد دلار بودجه برای بخشایش وام به کسب و کارهای کوچک و سازمان های غیر انتفاعی.

سناتور جان Thune R-داکوتای جنوبی و دیگر قانونگذاران گفت که پاسخ قاطع به این برنامه نشان می دهد که نیاز به کنگره برای تصویب دور دیگری از کمک های مالی برای کسب و کارهای کوچک.

“شماره یک هدف از این چک حفاظت از برنامه است برای کمک به آمریکا در کسب و کارهای کوچک کارگران خود را پرداخت و نگه داشتن آنها را به کار Thune گفت. “اگر ما نیاز به افزایش بودجه برای این برنامه به این هدف دست یافتنی برای بیشتر کسب و کار, این چیزی است که ما باید انجام دهیم.”

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل امیدوار به حرکت 250 میلیارد دلار پیشنهاد برای تقویت چک حفاظت از برنامه در روز پنج شنبه, آوریل 9 با اتفاق آرا رضایت.

Thune مطبوعاتی وزیر رایان Wrasse گفت: در اوایل برنامه های کاربردی نشان می دهد که در حال حاضر کمک های مالی ممکن است کافی و Thune نمی خواهند که برای جلوگیری از افراد واجد شرایط که به آن نیاز دارید از استفاده از.

  • وام درآمد حاصل از استفاده می شود برای پوشش هزینه های حقوق و دستمزد و بیشترین بهره وام مسکن, اجاره و هزینه های آب و برق در طول دوره 8 هفته پس از وام ساخته شده است و کارکنان و جبران سطح نگهداری می شود.

  • حقوق و دستمزد و هزینه های پوش در 100.000 دلار به صورت سالانه برای هر یک از کارکنان.

  • وام پرداخت خواهد شد معوق برای 6 ماه.

  • کسب و کارهای کوچک و مالکیت انحصاری شده اند قادر به درخواست و دریافت وام برای پوشش خود حقوق و دستمزد و سایر هزینه های خاصی را از طریق موجود دهندگان از آوریل 3.

  • شروع آوریل 10, پیمانکاران مستقل و خود اشتغالی افراد می توانند برای درخواست و دریافت وام برای پوشش خود حقوق و دستمزد و سایر هزینه های خاصی را از طریق موجود SBA وام دهندگان.

اسکات اسوالد Electric Co. از داکوتای جنوبی آبردین محل گفت: وام دهندگان و صاحبان کسب و کار کوچک دریافت اطلاعات در مورد چگونه این برنامه کار می کنند و باقی مانده بودند با بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده.

اسوالد گفت: وام دهندگان و صاحبان کسب و کار و دریافت اطلاعات در این برنامه در همان زمان اشاره کرد که برخی از بانک ها روند برنامه متفاوت از دیگران است.

کسب و کار خود دارای یک نرم افزار ارائه شده است که در حال حاضر در حال پردازش است. اسوالد گفت: 10 به 15 خانواده خواهد بود پشتیبانی شده توسط این برنامه بودجه اگر نرم افزار مورد تایید است. اگر نه اسوالد نمی تواند با اطمینان بگوید اگر در هفته آینده خواهد بود این هفته که آنها شروع به دیدن coronavirus خفه کردن کار به اندازه کافی برای تاثیر حقوق.

این Electric Co. از داکوتای جنوبی, مکان های در آبردین بروکینگز و بیسمارک و در خدمت مشتریان در هر دو Dakotas و مینه سوتا. شرکت پیمانکار نصب انواع لوله های گاز و آب و برق و متخصص در حفاری و حفر ترانشه.

“من فکر می کنم این یک چیز واقعا خوب آنچه که آنها در حال تلاش برای انجام با این برنامه” اسوالد گفت: کنگره تلاش برای نگه داشتن کارگران شاغل و پرداخت می شود.

“ما همه بحث به یکی دیگر; آن را مانند یک دایره. این بزرگ خواهد بود برای همه” او افزود: با اشاره به دیگر صاحبان کسب و کار در این منطقه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>