اجرای قانون میسازد coronavirus-سرکوب در سراسر شهرستان سانتا کروز

سانتا کروز — سازمان های اجرای قانون محلی در ادامه به مقیاس اجرای آنها از شهرستان سانتا کروز پناهگاه در محل سفارش در حال حاضر موثر از طریق حداقل ممکن است 3.

حتی در حالی که مقامات به دنبال اطمینان ساکنان محلی آن منطقه پارک ها و مناطق تفریحی و سواحل باز باقی می ماند بیش از دو هفته پس از اولیه Santa Cruz County Health افسر مستند سفارش سازمان های اجرای قانون در حال افزایش گشت ها و مخاطبین. سازمان منطقه نیز مشخص شده افزایش تلاش ها برای حفظ توقیف کسب و کار امن از مجرمان فرصت طلب.

سانتا کروز شهرستان کلانتر دفتر روز جمعه اعلام کرد که تشکیل آن به اصطلاح انطباق تماس با تیم با نمایندگان اختصاص یافته به تمرکز در شهرستان سواحل و پارک در مناطق unincorporated جایی که آنها پیدا کردن گروه تجمعات و/یا افرادی که با کمتر از 6 فوت از فضای بین آنها را.

“افراد در نقض منظور خواهد شد به کارگردانی پراکنده و یا منوط به اجرای عمل” رو به یک پتانسیل یک اتهام تخطی از قانون مجازات جریمه و حبس و یا هر دو با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط سخنگوی وزارت اشلی Keehn.

فعالیت های جنایی

واتسون ویل افسران پلیس در روز پنج شنبه بازداشت یک زن 47 ساله مظنون به burglarizing یک شهر کسب و کار به تازگی در میان کسانی که برجسته برای تلاش های خود را برای تولید تجهیزات پزشکی و محصولات بهداشتی برای کمک به مبارزه با گسترش COVID-19.

بیش از 12000 دلار ارزش تجهیزات بود گزارش سرقت در طول یک تعطیلات آخر هفته در واتسون ویل طبیعی داخل بدن و مراقبت از پوست شرکت Smith & Vandiver غرب ساحل خیابان تسهیلات. در روز پنج شنبه کارآگاه پلیس دستگیر داستین Dean Davis, اعتقاد به یکی از چندین مظنون به سارق در حالی که canvassing یک بی خانمان اردوگاه در منطقه Ohlone پارک وی و منابع Ow جاده با توجه به سخنگوی وزارت میشل Pulido. دیویس رزرو شده بود به سانتا کروز, زندان شهرستان ظن از اتهامات از جمله دزدی و غارت در طول یک وضعیت اضطراری نقض شهرستان سرپناه در محل سفارش و نقض آزادی مشروط. تحقیقات برجسته مظنون در حال انجام است و کسانی که با راهنمایی خواسته برای تماس کارآگاه تایلر Wildey در 831-768-3356.

در شهر سانتا کروز, افسر پلیس کاری تمدید شده است به 12 ساعت شیفت و اداره پلیس شهر مستقر شده و دزدی و سرکوب واحد و افزایش ضرب و شتم گشت, به خصوص در طول شب و شیفت با اضافه شدن غلظت در خرده فروشی و مناطق تجاری.

سانتا کروز رئیس پلیس اندی میلز گفت که این گروه آماده است برای کسانی که امکان استفاده از “ما سختکوش اعضای جامعه که مجبور به بستن مغازه های خود و یا تعلیق خدمات” در طول coronavirus بهداشت و درمان اضطراری.

میلز پیشنهاد شده است که صاحبان کسب و کار کمک به اجرای قانون تلاش با نگه داشتن کسب و کار روشن در داخل و خارج در شب نگه داشتن ویندوز کشف و انسداد حصول اطمینان از امنیت و آلارم, سیستم های نظارت تصویری در حال کار و تخلیه نقدی ثبت و ترک آنها را باز با زیر شلواری حذف شده است.

هوای انطباق

در پی این هفته در سطح ایالت توصیه هایی است که اعضای عمومی خود را پوشش دهان و بینی با پارچه هنگام خروج از خانه برای سفر ضروری کلانتر دفتر نمایندگان و اصلاح افسران نیز پوشیدن حرفه ای درجه N95 ماسک صورت, در حالی که منابع آخرین, در هنگام مواجهه با افراد در تماس و زندانی افراد برای کاهش خطر ابتلا به ویروسی انتقال به دیگران و برای محافظت از افسران با توجه به Keehn.

های ورزشی و تفریحی تجهیزات تنها مجاز از بین اعضای همان خانواده و استفاده از لمس زمین بازی تجهیزات ممنوع است. در دادگاه های بسکتبال دیسک گلف, اسکیت پارک و زمین فوتبال بسته خواهد شد در شهرستان سانتا کروز اما باز همه جا دیگری است. شهرستان پارک حمام و سرویس بهداشتی بسته هستند. پارکینگ های عمومی بسیاری همراه West Cliff رانندگی در سانتا کروز و در دولت پارک ها و سواحل در شهرستان بسته شده است.

شهرستان سانتا کروز به حال 59 تایید coronavirus موارد که از صبح روز جمعه از جمله یک گزارش اطفال مورد مربوط به یک جزئی به تاریخ و یک ویروس مرتبط با مرگ و میر شنبه.

اطلاعات در مورد COVID-19 موارد و دستورات از شهرستان سانتا کروز مقامات بهداشت عمومی می تواند به صورت آنلاین در santacruzhealth.org/coronavirus. شهرستان COVID-19 خط 831-454-4242 در دسترس است در هفت روز هفته از ساعت 8 صبح تا 6 بعد از ظهر در خارج از این ساعت, تماس 211 یا متن “covid19” به 211211.

اجرای نوک گزارش

• واتسون ویل پلیس: 831-471-1151.

• اسکاتس ولی پلیس: 831-440-5670.

• Santa Cruz County Sheriff: 831-454-7747.

• سانتا کروز پلیس: 831-471-1131.

• کاپیتولا پلیس: 831-471-1141.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>