آخرین COVID-19 کنسرت, رویداد, تغییرات: جاستین بیبر Frameline متحرک فیلم

با پناهگاه در محل سفارش تمدید برخی از گروه ها و سازمان ها باید موکول حوادث و یا لغو فصل خود را به طور کامل. در اینجا آخرین اخبار.

در ضمن StubHub است و دیگر به بازپرداخت بر لغو و یا به تعویق افتاد, حوادث است اما به جای ارائه یک کوپن به ارزش 120 درصد از پرداخت اولیه و که ظاهرا می تواند تنها در StubHub.

به تعویق افتاد

Frameline: سان فرانسیسکو-بر اساس LGBTQ جشنواره در نظر گرفته نخستین رویداد از نوع خود در این کشور به تعویق افتاده است. در اصل برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن این رویداد امیدوار به بازگشت در پاییز هر چند هیچ تاریخ مشخص اعلام شده است. در همین حال گزارش ها می گویند CAAMFest بزرگ سالانه فیلم جشنواره برگزار شد در اواسط ماه مارس توسط مرکز آسیایی, رسانه های آمریکایی, است, به تعویق افتاد, اگر چه هیچ اطلاعات نشده است ارسال شده در وب سایت سازمان.

جاستین بیبر آخرین نام برای قرار دادن یک توقف به تور لغو برنامه ریزی حضور در ورزشگاه لیوایز در سانتا کلارا طلایی و 1 مرکز در ساکرامنتو که هر دو برنامه ریزی شده است.

تاریخ جدید برای این سفر هنوز اعلام شده است.

خواننده Michael Buble نیز به تعویق افتاد و تاریخ های متعددی در تور آینده خود شامل حضور یک مه 5 کنسرت در تعقیب و گریز از مرکز در سان فرانسیسکو. تور جدید تاریخ را نمی توان اعلام کرد اما انتظار می رود.

Michael Buble به تعویق انداخته است چند تن خرما در تور آینده خود با توجه به نگرانی بیش از coronavirus.

کسانی که تاریخ شامل توقف در اصل مجموعه ای مه که در تعقیب و گریز از مرکز در سان فرانسیسکو.

نشان می دهد که انتظار می رود دوباره.

لغو

شاید سردترین برش از تمام اخبار است که ضربه مگا موسیقی برادوی “همیلتون” نمی خواهد بازگشت به Orpheum تئاتر زمانی که پناهگاه در محل سفارش در نهایت ذکر شده است. پر زرق و برق قرار بود به این نتیجه اجرای آن در مارس 31, اما تولید کنندگان تصمیم به جلو و پلاگین در اوایل.

بلیط دارنده باید با تئاتر یا خروجی که آنها خریداری بلیط برای بازپرداخت.

تاریخ جدید

استرالیا psychedelic rock عمل Tame Impala’s فروخته کنسرت در تعقیب و گریز از مرکز در سان فرانسیسکو در اصل مجموعه ای برای 13 مارس موکول شده است برای سپتامبر. 21, ticketmaster.com. ما به عنوان خوانده شده داستان کامل است.

مه 10 عملکرد توسط Nelly منتقل شده است به Dec. 18 در فاکس تئاتر در اوکلند. بلیط ها $49.50 پذیرش کلی کف و $69.50 محفوظ بالکن.

جنون یکی از top 20 فروش بریتانیا گروه از دوباره آن ممکن است 27-28 اجرای برنامه در فاکس تئاتر به ژوئن 2-3. بلیط ها $55 پذیرش کلی کف و $75 محفوظ بالکن.

Luttrell, شناخته شده برای خود نام تجاری منحصر به فرد از melodic techno است دوباره خود را در مارس 1 ظاهر در 1015 Folsom کلوپ شبانه در سان فرانسیسکو و در حال حاضر به نظر می رسد در سپتامبر. 17. بلیط ها $25-$35 برای پذیرش عمومی

Emo تور شب: San Francisco موکول شده است از 25 آوریل تا جولای 11 مستقل در سان فرانسیسکو. بلیط ها $15 در پیشبرد $20 در درب.

لغو

این تجلیل cabrillo جشنواره موسیقی معاصرآمریکا طولانی ترین در حال اجرا در جشنواره جدید, ارکستر, موسیقی, لغو آن سال 2020 فصل برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه تا 26 اوت 9 در سانتا کروز.

لغو اولین بار است که در جشنواره 58 سال سابقه.

“به تجلیل cabrillo جشنواره موسیقی معاصر متمایز خود را نه فقط با موسیقی ما, بازی, اما منحصر به فرد حس صمیمیت و ارتباط ایجاد می کنیم در میان ما نوازندگان ما مخاطبان ما کارکنان و داوطلبان گفت:” مدیر اجرایی الن Primack. “که حس صمیمیت در هسته اصلی ما هستند. ما هنرمندان سفر از سراسر کشور و جهان و ماندن در خانه با اعضای جامعه ما ساخت ما به ویژه آسیب پذیر است. به نوبه خود ما احساس می کنیم یک حس خاص از مسئولیت برای حفاظت از کسانی که ما را در برگزاری عزیز ترین به ما.”

این جشنواره همواره در خط مقدم ارائه موسیقی جدید با گرد هم آوردن مخاطبان با برجسته و ظهور آهنگسازان یک ارکستر اختصاصی نوازندگان حرفه ای و مشهور از هنرمندان مهمان از سراسر جهان به صدا به کار می کند که به ندرت بیش از یک سال و یا دو ساله است. این 2020 فصل به رهبری Grammy برنده جایزه مدیر موسیقی و رهبر ارکستر Cristian Măcelaru بود سرشار به موقع و موضعی و فکری جدید کار می کند.

دارندگان اشتراک میتوانید بلیط خود را به عنوان مالیات-معافیت هدیه به جشنواره و یا دریافت هزینه کامل.

قبلا اعلام شده:

عقاب باید موکول تاریخ تور خود را در فیلمهای هتل کالیفرنیا تور. این multiplatinum-فروش classic rock عمل را دو شب در تعقیب و گریز از مرکز که در اصل برای ماه آوریل 11-12 در حال حاضر به نقل مکان کرد Oct. 2-3, ticketmaster.com. ما به عنوان خوانده شده داستان کامل در اینجا.

افزایش هیپ هاپ ستاره NF انجام موکول تاریخ در بیل گراهام مدنی سالن در سان فرانسیسکو در Aug. 22, ticketmaster.com. نشان می دهد در اصل مجموعه ای برای مارس 16.

پادشاه سنگدان و مارمولک جادوگر انجام موکول نمایش در تئاتر یونانی در برکلی در Oct. 3, ticketmaster.com. نشان می دهد در اصل برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 18.

لوئیس کودک انجام موکول نشان می دهد در Oct. 9 گریک تئاتر در برکلی ticketmaster.com. نشان می دهد در اصل برنامه ریزی شده برای مارس 10.

پادشاه Krule انجام موکول نشان می دهد در سپتامبر. 18 در فاکس تئاتر در اوکلند ticketmaster.com. نشان می دهد در اصل برنامه ریزی شده برای 8 مارس.

برونو عمده انجام موکول نشان می دهد در سپتامبر. 25 در فاکس تئاتر در اوکلند ticketmaster.com. نشان می دهد در اصل برنامه ریزی شده برای مارس 8 در فیل مور در سان فرانسیسکو.

Adam Ant انجام موکول نشان می دهد در Oct. 1 در فاکس تئاتر در اوکلند ticketmaster.com. نشان می دهد در اصل برنامه ریزی شده برای ماه مه 14.

Little Big Town انجام دو موکول نشان می دهد Jan. 15-16 در فاکس تئاتر در اوکلند ticketmaster.com. نشان می دهد که در اصل برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 17-18.

هدر McMahan: خداحافظی تور در حال حاضر مجموعه ای برای Aug. 13-14 در کاخ هنرهای زیبا تئاتر در سان فرانسیسکو ticketmaster.com. نشان می دهد که در اصل برنامه ریزی شده برای ماه مه 7-8.

جاز sextet دورنمای دریا برای تلفن های موبایلبه رهبری نوازنده ساکسیفون کن فوکویی و شامل آوازی سبک لو پرز را تیتر در سن خوزه را روی شنل روی زره سلحشوران تئاتر مه 30, تغییر زمان آن به تعویق افتاد عملکرد.

“یک شب از نوسان موسیقی و رقص” را نیز شامل نوسان درس های رقص قبل از گروه طول می کشد مرحله. درس شروع 7:30 p. m. و شما می توانید سعی کنید از جدید خود را حرکت می کند زمانی که گروه شروع به انجام در 8 p. m.

Marc Anthony است موکول تاریخ خود را در SAP مرکز در سن خوزه بود که در اصل مجموعه ای برای مارس 20 Oct. 9. همه بلیط خریداری شده برای به تعویق افتاد نشان می دهد مفتخر خواهد بود در تاریخ جدید است. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

چکش تئاتر مرکز اعلام کرد برنامه تجدید نظر برای بهار National Geographic Live speaker سری که به ارمغان می آورد پیشرو دانشمندان و کاشفان نویسندگان و عکاسان و فیلمسازان به مرحله و آن ملی تئاتر زنده HD نمایش فیلم.

National Geographic Live: Egyptologist کارا کونای در حال حاضر برنامه ریزی شده به نظر می رسد در مارس 20 و برنده جایزه عکاس دیوید Guttenfelder برای 1 جولای.

ملی تئاتر زنده HD نمایش شامل مجموعه ای از تئاتر اجرای فیلم برداری زنده با مخاطبان استودیو در پایان غرب لندن شامل اجرای چنین ستاره به عنوان James McAvoy, اندرو اسکات, لیندسی دانکن و دیگران. در اینجا تاریخ جدید برای نمایش در چکش تئاتر.

“Cyrano de Bergerac” 7 p. m. مارس 28; ساعت 2 بعد از ظهر 31 مه

“Hansard,” 7 p. m. 4 ژوئن

“در حال حاضر خنده” 2 ژوئن 14 بعد از ظهر

برای کسب اطلاعات بیشتر و بلیط رفتن به www.hammertheatre.com تماس بگیرید و یا 408-924-8501.

منطقه خلیج رقص در هفتهیک رویداد سالانه این برنامه شامل نمرات درس های رقص رایگان, اجرای و رقص-پابه لغو شده است اما بررسی این رویداد وب سایت bayareadance.org برای به روز رسانی و اطلاعات در مورد موکول حوادث است.

sjDANCEco سالانه بهار جشنواره رقصبخشی از منطقه خلیج رقص در هفته خواهد بود موکول اگر چه یک تاریخ جدید تنظیم نشده است و در عین حال سازمان می گویند; www.sjDANCEco.org.

سحر و جادو تئاتر‘s 2020 جشن سحر و جادو لباس مبدل در امدن: بهار رو به جلو در اصل مجموعه ای برای 19 مارس موکول شده است برای 6 بعد از ظهر May 13 در گالری 308 فورت ماسون, مرکز, نقطه عطفی, ساختمان, 2 مارینا بلوار سان فرانسیسکو.

کاربران با بلیط برای عملکرد های اصلی باید با سحر و جادو تئاتر دفتر جعبه در 415-441-8822 یا [email protected]

کالیفرنیا ریشه های موسیقی و جشنواره هنرسه روز رگی/ریشه/hip-hop رویداد در اصل مجموعه ای برای آخر هفته روز یادبود (ممکن است 22-24) بوده است در حال حاضر شده است برای ماه اکتبر موکول 9-11 در مونتری کانتی نمایشگاه و رویداد, مرکز californiarootsfestival.com. به کالی ریشه صف شامل Rebelution, جو, چوب, شکل, Sean Paul, Damian Jr Gong Marley, Ice Cube, Jimmy Cliff مشترک پادشاهان, قبیله ای, دانه, J Boog, Chronixx, فلفل, Trevor سالن و بیشتر. ما به عنوان خوانده شده داستان کامل در اینجا.

این 2020 BottleRock دره نپا جشنوارهدر اصل برنامه ریزی شده برای ماه مه 22-24 شده است موکول به صورت Oct. 2-4 در دره نپا نمایشگاه در نپا www.bottlerocknapavalley.com. (دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.)

Multiplatinum-فروش مسیحی موسیقی ستاره لورن Daigle اتحاد دوباره دو شمال کالیفرنیا نشان می دهد که در اصل مجموعه ای برای ماه آوریل است. Daigle در حال حاضر انجام Oct. 13 در طلایی 1 مرکز در ساکرامنتو ($25-$122 موضوع را تغییر دهید) و اکتبر. 19 در اوکلند آرنا ($31-122 دلار منوط به تغییر), www.laurendaigle.com/tour. (دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.)

R&B گروه Bell Biv DeVoe اتحاد دوباره آن 21 مارس در تعقیب و گریز از مرکز در سان فرانسیسکو به Oct. 10 ($85-$298). Ginuwine و 702 ملحق خواهد شد در حال حاضر اعلام مهمانان Anthony Hamilton, Brian McKnight Jagged Edge و ابریشم. این کنسرت را جشن 30 سالگرد گروه چند پلاتین شماره 1 اولین آلبوم “سم” است که به فروش 4 میلیون نسخه و برجسته چهار کلاسیک بازدید.

ریشه های چوب زیر گهواره ناتانیل Rateliff, که برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 4-5 در کاخ هنرهای زیبا در سان فرانسیسکو در حال حاضر مجموعه ای برای دسامبر. 1-2. بلیط ($59.50 برای محفوظ صندلی) در حال حاضر در فروش.

L’Impératriceیک پاپ و دیسکو band به آن موکول مارس 16 Matahari تور جهانی 2021 در فاکس تئاتر در اوکلند برای 17 مارس 2021. بلیط ($27.50) در فروش در حال حاضر.

کمدین و ‘SNL’ آلوم David Spade است موکول آوریل 25 نمایش در کاخ هنرهای زیبا برای Aug. 23, ($25-$75).

التقاطی جم گروه Umphrey را McGee است موکول آن به تعویق افتاد مارس 14 کنسرت در فاکس تئاتر در اوکلند. تاریخ جدید سپتامبر است. 12. بلیط ($32.50-$35) در فروش در حال حاضر.

منطقه خلیج راک چشم سوم کور است موکول مارس 13 بسیارخوب تور عملکرد در فاکس تئاتر به جولای 26. بلیط ($49.50) در فروش هستند.

سنگ supergroup Oysterhead است آن موکول مارس 17 کنسرت گریک تئاتر در برکلی برای دقیقا یک سال بعد — مارس 17, 2021. بلیط ($79.95 برای پذیرش کلی) در فروش در حال حاضر.

هلندی DJ Free, Holo, تور مانیل با Killa آهسته سحر و جادو و رم در نقره ای موکول کرده است از مارس 21 Nov. 21 در این لایحه گراهام مدنی سالن در سان فرانسیسکو. بلیط ($35-45 دلار) در فروش در حال حاضر.

DJ اواز یا موسیقی دو تهمت را فروخته نشان می دهد میله میله برای مارس 2-3 در حال حاضر برای اکتبر. 30 در بیل گراهام مدنی سالن.

ملانی مارتینز‘s K-12 تور نه تنها دارای یک تاریخ جدید آن را به یک محل جدید. این کنسرت توسط این خواننده و ترانه سرا مجموعه 19 مارس در فاکس تئاتر در اوکلند در حال حاضر مجموعه ای برای جولای 19 گریک تئاتر برکلی است. بلیط ($49.50 برای پذیرش کلی) در فروش در حال حاضر.

NGHTMREهمراه با ATLiens, Crankdat, WAVEDASH و سیاه صبح تا دوباره آن در مارس 13, پورتال تور کنسرت در بیل گراهام مدنی سالن ژوئن 6 (45 دلار).

فلور نقدیسوئدی-آمریکایی indie pop duo دارای rescheduled از مارس 25 به تاریخ جولای 13 در مستقل سان فرانسیسکو ($15).

Phutureprimativeتور با Soohan و شاهزاده خانم شیطان است آن موکول مارس 13 نمایش در مستقل سان فرانسیسکو به جولای 18. ($18 پیشرفته/25 دلار درب).

سنگ Indie در دو Wye بلوطاست دوباره از مارس 23 به 22 ژوئیه در مستقل در سان فرانسیسکو ($23 پیشرفته/25 دلار درب).

گروه راک لارکین Poe دارای rescheduled از 27 مارس تا سپتامبر. 8 در مستقل در سان فرانسیسکو ($25 پیشرفته/$30 درب).

استونیایی رپر, خواننده و هنرمند مفهومی تامی نقدی است دوباره خود را در مارس 22, کنسرت, در, مستقل در سان فرانسیسکو به Oct. 5 (15 دلار پیشرفته/$18 درب).

این کثیف دستگیره با Mike Campbell برنامه ریزی کرده اند مارس 6-7 نشان می دهد در مستقل در سان فرانسیسکو برای Oct 21-22 ($45 پیشرفته/$50 درب).

سن خوزه مدنی اعلام کرده است برخی از موکول کنسرت: The Monkees شده است موکول به صورت جولای 15 مدرسه مجازی خواننده Hatsune Miku اجرای برنامه در اصل برای ماه آوریل 13-14 شده است موکول به صورت Oct. 4 با اجرای برنامه در 2 و 8 p. m.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>