آخرین دریاچه سوپریور, کربو, زنده ماندن در خود جزیره جدید خانه

پس از نمایشی هوایی عملیات در سال 2018 حدود 23 کربو به نظر می رسد به خوبی انجام می دهند در انتاریو تخته سنگ سلیمان در دریاچه سوپریور با شاید 10 در کربو جزیره بر روی دریاچه است. حدود 20 زنده ماندن در ساحل شمالی سرزمین اصلی شرق ماراتن, Ontario.

و آن است. حدود 50 حیوانات در سه گروه کوچک.

“ما باید به اندازه کافی ما فکر می کنم به لحاظ ژنتیکی قابل دوام. آنها به نظر می رسد در یک رشد آهسته الگوی در حال حاضر در جزایر بدون گرگ. اما ما نمی دانیم که چه خواهد شد در دراز مدت” گفت: گرد Eason بازنشسته انتاریو وزارت منابع طبیعی و جنگلداری زیست شناس حیات وحش که به تصویب رسید کربو بقا به عنوان ماموریت خود را.

Two caribou photographed on the Slate Islands which now hold about 23 caribou - nearly half of all the remaining Lake Superior region caribou. Brian Mclean photograph..

دو کربو عکس روی تخته سنگ سلیمان که در حال حاضر نگه داشتن حدود 23 کربو – نزدیک به نیمی از تمام باقی مانده لیک برتر منطقه کربو. برایان مک لین عکس..

جدا از شمال کانادا وودلند کربو گله و احتمالا ژنتیکی منحصر به فرد گونه های لیک برتر کربو شده اند آلت در یک اقدام بی سابقه حیات وحش در بازی شطرنج در سال های اخیر به عنوان حامیان مانند Eason سعی کنید به نگه داشتن آنها را در یک حرکت جلوتر از انقراض.

حیوانات چهره بسیار تغییر چشم انداز با توجه به ورود و توسعه که کاهش رشد قدیمی, جنگل که ارائه گلسنگ بخورند. آنها همچنین ممکن است احساس اثرات تغییر آب و هوا به عنوان یخ الگوهای در دریاچه ادامه به تغییر بیشتر نسبت به سال های کمتر با عمده یخ.

اما اکثر بلافاصله کربو مواجه اند یورش بی امان از گرگ.

A caribou captured on Lake Superior's Michipicoten Island and air-lifted to nearby Caribou Island is released by members of the capture team in 2018. Christian Schroeder photograph.

یک کربو اسیر در دریاچه سوپریور را Michipicoten جزیره و هوا-برداشته به نزدیکی کربو جزیره منتشر شده توسط اعضای این تیم با جذب در سال 2018 است. مسیحی شرودر عکس.

حرکت قطعات در اطراف

اخبار تریبون در اواخر سال 2017 اول برجسته مخمصه کربو در دریاچه سوپریور تخته سنگ سلیمان و Michipicoten جزیره که در آن پس از رشد به صدها نفر در دهه های اخیر کربو نابود شد بعد از گرگ عبور یخ به سلیمان در گرداب قطبی زمستان سال 2014. که اولین پل یخ در سال است. گرگ ماند, تکثیر, زن و شوهر کربو که تا به حال هیچ راه جزیره و بیش از چند دهه با شکارچیان ظاهرا خود را از دست داده بقا و فرار از غرایز.

روی تخته سنگ سلیمان گرگ قطع کربو اعداد از حدود 650 فقط 2 هر دو مادر بولز قبل از گرگ خود درگذشت و از گرسنگی. در Michipicoten گرگ در زمان فقط چهار سال به قطع کربو اعداد از به عنوان بسیاری از 1000 تا کمتر از دو ده. در حالی که وودلند کربو می تواند به طور کلی جلوگیری از گرگ زمانی که هر دو در کم تراکم — گسترش در جنگل های وسیع — wolf اعداد در جزایر به رشد غیر منتظره ای بالا تراکم و کربو نمی تواند اجتناب از شکارچیان. قواره هستند و حدود 14 کیلومتر مربع مجموع. Michipicoten حدود 70 کیلومتر مربع است. هر دو در حدود 9 کیلومتری سرزمین اصلی. آنها رفت و از داشتن بالاترین وودلند کربو تراکم در جهان به بالاترین گرگ تراکم در جهان Eason اشاره کرد در یک بیولوژیکی گردش چشم.

“ما واقعا فکر می کردم که در آن بود. وزارت (انتاریو وزارت منابع طبیعی و جنگلداری) منتظر تا زمانی برای انجام هر چیزی که ما فکر آن خواهد بود بیش از حد در اواخر گفت:” لئو Lepiano یک منابع طبیعی مشاور برای Michipicoten اول سازمان ملل.

در اوایل سال 2018 به عنوان زمان به نظر می رسید در حال اجرا — با تشکر یک دسته از توجه رسانه ها و فشار ثابت از کربو حامیان از جمله Michipicoten اول سازمان ملل قبیله — انتاریو مقامات توافق کردند که به دام و تهویه-آسانسور گذشته 15 کربو خاموش Michipicoten جزیره است. نه رفت و به تخته سنگ سلیمان که در آن گرگ بود یا سمت چپ و یا گرسنگی بعد از خوردن غذا خود را از کربو. شش نفر از Michipicoten کربو رفت و به کربو جزیره که هم رایگان از گرگ ها به دلیل آن است که بسیار دور از سرزمین اصلی است. (جالب اینجاست که Michipicoten کربو بودند فرزندان تخته جزیره کربو که تا به حال به هوا برداشته به Michipicoten هنگامی که تخته سنگ جمعیت شد پرجمعیت.)

تحلیل دنباله عکس های دوربین, رادیو, collared گاو کربو آهنگ ها و برخی از رؤیت تایید تخته جزیره گله است, پرورش و تولید مثل. Eason گفت: 15 کربو تایید شد در سال 2019 و به عنوان بسیاری از 23 کربو ممکن است زندگی می کنند وجود دارد در حال حاضر از نه که پیوند شد و دو میراث bulls که تا به حال جان سالم به در جزیره خود را. در کربو جزیره گوساله آهنگ خال خال شده است و Eason برآورد به عنوان بسیاری از 10 کربو ممکن است وجود دارد در حال حاضر از شش که منتشر شد در سال 2018 است.

بیشتر گوساله ها باید در این بهار.

“ما واقعا نمی دانیم که چگونه بسیاری از. ما امیدواریم که به بیرون رفتن و گرفتن کارت های دنباله دار خاموش, دوربین, بسیار, به زودی, زمانی که شرایط دریاچه سوپریور اجازه می دهد تا آن را بهتر حس چگونه بسیاری از گوساله وجود دارد” Eason گفت و اشاره کرد که آن نیز مهم است برای تایید است که حداقل دو گاو نر زنده ماندن در هر جزیره به نگه داشتن آرایش ژنتیکی گله قوی است.

A caribou drinks out of Lake Superior on Michipicoten Island. Christian Schroeder photograph.

یک کربو نوشیدنی از دریاچه سوپریور در Michipicoten جزیره است. مسیحی شرودر عکس.

این جزایر سنگر ایمنی برای کربو زمانی که وجود دارد هیچ گرگ. وجود دارد مقدار زیادی از مواد غذایی کم و یا هیچ بیماری بدون شکارچیان و هیچ انسانی ناشی از مرگ و میر مانند وسایل نقلیه قطار و یا شکار غیر قانونی.

ادامه بازی شطرنج برای بسیاری از باقی مانده گرگ در Michipicoten جزیره به دام افتاده بودند و حمل و نقل به جزیره رویال در ایالات متحده در کنار دریاچه در اوایل سال 2019. آنها به احتمال زیاد با آن مواجه گرسنگی بدون کربو باقی مانده در Michipicoten و پارک های ملی آمریکا سرویس می خواستم گرگ به تقویت آیل رویال را نابود جمعیت.

در حال حاضر تعجب آور حیات وحش کارشناسان دو گرگ ها جان سالم به در Michipicoten جزیره حتی با هیچ کربو ظاهرا خوردن بیش از حد و کفش برفی خرگوش های صحرایی. و Eason و دیگران چشم دوخته اند به جزیره بعدی شطرنج مانور; یکی دیگر از کربو بازگشت. جدید گرگ شده اند قادر به رسیدن به Michipicoten گذشته پنج زمستان به عنوان پل یخ تبدیل شدن به کمتر مکرر در آب و هوای گرم.

“این هدف هنگامی که و اگر آن دو گرگ ها از بین رفته اند برای دریافت کربو دوباره در Michipicoten. این دولت برتر (Michipicoten اول سازمان ملل) واقعا مصرف سرب در آن” Eason گفت.

A caribou photographed on Lake Superior's Mihcigipcten Island before the last remaining caribou on the island were airlifted to other islands. Michipicoten caribou were on the verge of being wiped out y wolves. Christina Schroeder photograph.

یک کربو عکس در دریاچه سوپریور را Mihcigipcten جزیره قبل از آخرین باقی مانده گوزن در جزیره بودند airlifted به جزایر دیگر. Michipicoten کربو شد و در آستانه محو شدن y گرگ. کریستینا شرودر عکس.

سرزمین اصلی گله بحرانی

آن ها امیدوار بودند با شروع در سال 2022 و چند کربو می توان از تخته سنگ سلیمان هر سال بیش از چندین سال به تکثیر شوند Michipicoten جزیره هنوز دوباره. اما Eason گفت که واقعا ذخیره ژنتیکی ویژگی های این دریاچه سوپریور کربو بیشتر باید انجام شود برای تقویت سرزمین اصلی گله در ساحل شمال. این بدان معناست که با استفاده از این جزیره احتمالی بیش از حد کربو به عنوان فیدر سهام جدید را در کربو به سرزمین اصلی که در آن میزان مرگ و میر شده است بالاتر از تولید مثل.

“ما فکر می کنم آنها در آخرین مراحل” در سرزمین اصلی Eason گفت. بدون تزریق و حیوانات جدید, سرزمین اصلی کربو گله کاهش حدود 4 درصد در هر سال ممکن است رفته در عرض چند سال.

“اگر ما می خواهیم به نگه داشتن, دریاچه سوپریور, کربو در توسعه پایدار مد ما باید به آنها برای زنده ماندن در سرزمین اصلی” Eason می گوید. “اینجا جایی است که آنها انجام داده اند بهترین کار در حال توسعه غرایز بقا به آن را در خود را دارند. که واقعا هدف بلند مدت در اینجا.”

Eason گفت: مناسب زیستگاه باقی مانده از Rossport, Ontario در غرب به Pukaskwa پارک ملی در شرق. دورتر شرق و یا غرب و کربو خواهد اجرا کنید به بیشتر توسعه انسانی جوانتر اغلب وارد شده به جنگل ها و بیشتر آهو. گوزن حمل انگلی brainworm که کشنده است به کربو. کربو تقریبا قطعا نمی تواند زنده ماندن در مینه سوتا را بخشی از ساحل شمال به دلیل بالا گوزن تراکم.

A caribou calf on the Slate Islands of Lake Superior. After wolves died off or left the island it has again become a sanctuary for some of the region's last remaining caribou. Brian Mclean photograph.

یک کربو گوساله روی تخته سنگ جزایر دریاچه سوپریور. پس از گرگ درگذشت خاموش و یا در سمت چپ این جزیره آن را دوباره تبدیل به یک پناهگاه برای برخی از این منطقه باقی مانده و زمان آخرین کربو. برایان مک لین عکس.

آنچه در آینده برای آخرین دریاچه سوپریور وودلند کربو? مقامات ولایتی خواسته نظرات عمومی در برنامه جدید مدیریت دریاچه سوپریور کربو جمعیت در سال 2018 و آژانس در ملاقات با مقامات قبیله ای و سایر ذینفعان سال گذشته است. تا کنون هیچ برنامه رسمی اعلام کرد. امکانات وسیعی از انجام هیچ چیز به حفظ کربو تنها در جزایر به بانکها و سرزمین اصلی گله و حتی تلاش برای بازگرداندن زیستگاه اتصال به نزدیکترین شمالی کربو جمعیت نزدیک به 100 مایل دورتر در نزدیکی دریاچه Nipigon.

“دولت استانی است که در حال حاضر با توجه به همه ورودی دریافت کرده و همچنین به عنوان بهترین در دسترس علم و اجتماعی و اقتصادی اطلاعات” به منظور توسعه یک طرح مدیریت گفت: هیلاری Gignac از گونه های در معرض خطر شاخه انتاریو وزارت محیط زیست, حفاظت از محیط زیست و پارک ها. “در این زمان ترجیح داده با رویکرد مدیریت مشخص نشده و ما همچنان پذیرای تمام انتقادات و پیشنهادات و دیدگاه.”

در ضمن Parks Canada مقامات به دنبال بازگرداندن کربو به Pukaskwa پارک ملی.

مسیحی شرودر که صاحب یک کلبه در Michipicoten جزیره و تماشا به عنوان گرگ ها شروع به تلفات گوزن اعداد وجود دارد گفت: او درگیر شد وقتی روشن شد هیچ سازمان دولتی در نظر گرفتن هر گونه اقدام است. او اشاره کرد که فعالیت های انسانی و فقدان آن در گذشته منجر به کربو مرگ است و انسان باید برای پیدا کردن یک راه حل است.

“این برای من روشن بود که هیچ برنامه ای ندارند … اما اجازه دهید به طبیعت آن دوره را هر چه که به معنی” شرودر گفت:, و اضافه کرد که آن را به نظر می رسد مقامات دولت مایل بودند “به اجازه کربو ناپدید می شوند از برتر حوزه آبخيز. من نمی توانستم اجازه دهید که اتفاق می افتد با توجه به ارزش هر واحد کربو جمعیت است.”

Lepiano گفت: یک تلاش مشترک بین استانی و فدرال و دولت های قبیله ای به جلو رفتن می تواند موفقیت در صرفه جویی در دریاچه سوپریور کربو و شاید موفقیت در بازگرداندن اعتماد بین طرفین است.

Pictographs depicting caribou on rocks within Lake Superior Provincial Park in Ontario are believed to be 300-400 years old. Caribou were an important resource for native people of the region and the Michipicoten First Nations tribe is working to restore the animal to more areas. Leo Lepiano photograph.

Pictographs به تصویر می کشد کربو سنگ در دریاچه سوپریور پارک استانی در انتاریو معتقد هستند 300-400 سال است. کربو شد یک منبع مهم برای مردم بومی منطقه و Michipicoten اول سازمان ملل قبیله در حال تلاش برای بازگرداندن این حیوان به مناطق بیشتر. لئو Lepiano عکس.

“رویای من این است که موفق (مرمت), دریاچه سوپریور, کربو را تبدیل به یک بنای جدید جمعی شکل مدیریت منابع و همکاری در اطراف دریاچه سوپریور,” او گفت: با توجه به کربو هستند و نه فقط از لحاظ فرهنگی قابل توجهی است اما می تواند تبدیل به یک محیط زیست-گردشگری و اقتصادی مزیت برای اقتصاد محلی.

اما حتی Eason شگفتی چگونه به بازی شطرنج با گرگ و گوزن می تواند; این که آیا آن را پایدار نگه داشتن حیوانات در حال حرکت در اطراف در تلاش برای نجات یک گونه است که در حال حاضر در لبه جنوبی آن تغییر زیستگاه در گرم شدن جهان.

همانطور که از در حال حاضر, هر چند, او مایل نیست برای متوقف کردن تلاش.

“در کوتاه مدت این قیمت ما پرداخت برای داشتن موفق به انجام کار ما و محافظت از آنها و زیستگاه خود در گذشته” Eason گفت. “من نمی دانم اگر این کار خواهد کرد. اما من نه از دست دادن.”

برای کسب اطلاعات بیشتر به @SuperiorCaribou در توییتر.

آیا شما می دانید ؟

دریاچه سوپریور وودلند کربو بخشی از گونه Rangifer tarandus که شامل گوزن های شمالی در اوراسیا خشک زمین کربو سراسر آمریکای شمالی قطب شمال و جنگل و گوزن در boreal جنگل های کانادا.

هنگامی که غالب گونه گوزن در سراسر شمال, جنگل, کربو پرسه می زدند از خلیج هادسون است به Mackinac Island در میشیگان. آنها همچنان برای بیش از 1.5 میلیون سال در شمال امریکا است. زمانی که یخچال های طبیعی تجاوز آنها پناه در جنوب کوه های آپالاچیا; هنگامی که درجه حرارت گرم حرکت آنها به سوی شمال با ذوب یخ برای پر کردن جنگل ها و جزایر در امتداد دریاچه سوپریور. آنها موفق به رشد با وجود شکارچیان و شکار توسط مردم بومی است. اما آنها نمی تواند زنده ماندن اروپایی حل و فصل آورده است که بیش از شکار و توسعه — یعنی کشاورزی و معدن ورود به سیستم.

آخرین کربو دیده می شود در میشیگان بود در سال 1912. یکی از آخرین در ویسکانسین بود در 1850s. و در حالی که اکثر پاک شده است در مینه سوتا توسط 1920 یکی از آخرین کربو هنوز هم حلق آویز در اطراف زاویه ورودی دریاچه جنگل در سال 1937. (وجود دارد برخی از جدا شده گزارش از کربو نزدیکی Grand Portage 30 سال پیش اما هیچ کدام به تازگی.)

در سراسر کانادا کربو رها شده اند تقریبا نیمی از خود را در قرن 19 محدوده. 2017, در سراسر کانادا بیش از نیمی از 57 متمایز جمعیت وودلند کربو شد در کاهش مداوم با ایالات متحده تمام جمعيت عملکرد منقرض شده (چند حیوانات ممکن است به مهاجرت آیداهو از کانادا در مناسبت.)

منابع: دانشنامه زندگی; canadiangeographic.ca; فدراسیون ملی حیات وحش; U. s. Fish & Wildlife Service.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>