لاس وگاس شهردار لعنتی برای ‘مواد غذایی’ اظهارات در coronavirus

خواستار بازگشایی قمار و رستوران شهردار لاس وگاس گفت که او حاضر به ارائه ساکنان این شهرستان به عنوان یک “گروه کنترل” برای دیدن اگر اجتماعی فاصله واقعا کار می کند.

روز چهارشنبه در گفتگویی با سی ان ان اندرسون کوپر, کارولین گودمن معتقد است که “همه چیز” باید بازگشایی در حال حاضر. “ما تا به حال ویروس ها برای سال,” او گفت:.

پرسید: چگونه او را برای اطمینان از ایمنی از بازدید کنندگان و کارکنان او پاسخ داد: “این که آنها را به شکل. من نمی اجرای یک کازینو.”

کوپر پس از آن نشان داد گرافیکی نشان میدهد که چگونه به راحتی coronavirus گسترش اجتماعی بدون فاصله. گودمن او را به نام جنجال آفرینی و گفت: “این نه چین. این است Las Vegas, Nevada.”

یک حیرت زده کوپر گفت: “وای. خوب که واقعا نادان است.”

گودمن در ادامه می گویند که اثر اجتماعی فاصله نمی تواند ثابت و بدون گروه کنترل بود. “ما ارائه شده به گروه کنترل” او گفت:.

کوپر: “شما در حال ارائه به شهروندان از لاس وگاس به یک گروه کنترل کنید اگر شما نظریه اجتماعی فاصله …”

گودمن: “من پیشنهاد آن را پایین تبدیل شده بود.”

این بیانیه جلب واکنش فوری از دیگر رهبران سیاسی و مهمان نوازی مقامات اتحادیه و مجری برنامه تلویزیونی جیمی کیمل یک لاس وگاس بومی است.

• رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak: “ما به وضوح آماده برای باز کردن. … من نمی خواهد اجازه می دهد تا شهروندان نوادا به عنوان یک ‘گروه’ دارونما هر آنچه که او می خواهد به آن تماس بگیرید.”

• Clark County کمیسر Justin Jones: “کارولین گودمن خجالت است برای شهرستان ما است. نظرات خود را در حال توهین به شهروندان و کسب و کار در جنوب نوادا.” (او ساخته شده بیانیه ای در توییتر با استفاده از هشتگ #notmymayor.)

• Clark County کمیسر مایکل نفت: “او سرپیچی از فرماندار Sisolak اقامت در خانه سفارش شده است که بی پروا و خطرناک است.”

• Geoconda Argüello-کلاین. وزیر خزانه دار آشپزی اتحادیه کارگران محلی 226: “ظالمانه با توجه به ضروری مقدم کارگران شده اند برخورد با عواقب ناشی از این بحران دست اول.” یازده محلی, اعضای درگذشت COVID-19.

• D. Taylor رئیس جمهور از سراسر کشور مهمان نوازی اتحادیه کارگران متحد در اینجا: “یکی از بدترین چیزهایی که من شنیده ام. … هیچ کس می خواهد مردم را به بازگشت بیش از من انجام دهد اما هر کس می خواهد برای رفتن به یک محیط امن و امن محل کار و نمی شود یک آزمایش در یک ظرف پتری.”

• جیمی کیمل: “من به راحتی نمی شوکه کنه اما مصاحبه او با @andersoncooper @cnn در حال حاضر bonkers. … او خجالت به زادگاه من.”

همچنین در طول مصاحبه Goodman, 81, گفت که او “کاملا مطمئن” او “احتمالا تا به حال” COVID-19 در ماه ژانویه قبل از هر مورد ثبت شده در ایالات متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>