لری Magid: مدارس خواهد بود تا از عادی ما هنوز هم می خواهید از راه دور آموزش

من شده فکر کردن در مورد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن همه کلاه جیر با سه علامت تعجب “مدارس باید باز در پاییز!!!” در حالت ایده آل, مدارس, باید, باز, اما, گفته, “باید” واقعیت که

لری Magid

تصمیم گیری خواهد شد به صورت محلی بر اساس شرایط محلی. من هم سوال تعریف “باز است.”

البته مدارس باید باز برای کسب و کار, اما این لزوما به این معنا نیست که همه یا حتی هر گونه دانشجویان و استادان باید از لحاظ جسمی در محوطه دانشگاه.

وجود مدل های مختلف که آن را به چگونه مدارس می تواند در طول یک بیماری همه گیر از جمله یک رویکرد ترکیبی که برخی از دانش آموزان در دانشگاه و برخی از آنها حضور در کلاس آنلاین. و همان می رود برای دانشکده که ممکن است صرف بخشی از وقت خود را در هر محل و یا شاید به دلیل ویژه عوامل خطر مانند سن یا شرایط پزشکی خود و یا مردم آنها را با زندگی می کنند — ممکن است انجام تمام آموزش خود را از خانه. و به عنوان قدرتمند به عنوان ملی و ایالتی و مقامات محلی ممکن است وجود دارد یک نیروی قوی تر به نام coronavirus — است که گوش دادن به خود را اعلام. هر برنامه باید انعطاف پذیر برای انطباق با بهداشت عمومی محلی نگرانی است که ممکن است تغییر در هر زمان قبل یا در طول سال تحصیلی.

روش های متعدد

متعدد وجود دارد روش به نحوه کار مدارس در طول این دوره است. شهر نیویورک تصمیم گرفته است که مدارس باز خواهد شد در ماه سپتامبر اما به گفته نیویورک تایمز حضور خواهد “بود محدود به تنها یک تا سه روز در هفته در تلاش برای ادامه برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.” مانند بسیاری از مناطق این شهر قصد دارد با استفاده از ترکیبی از در کلاس و آموزش آنلاین برای آینده قابل پیش بینی.

منطقه خلیج مدارس نیز به دنبال به سمت یک رویکرد ترکیبی. KCBS گزارش می دهد که اکثر دانش آموزان در سن خوزه در آلام راک مدرسه منطقه را حضور در مدرسه از راه دور با حدود 10% در محوطه دانشگاه از جمله کسانی که بی خانمان هستند و یا دارای نیازهای ویژه.

هیچ یک از این گزینه های ایده آل هستند. در حالی که ابراز احتیاط در مورد خطر گسترش COVID-19, آکادمی اطفال آمریکا (AAP) اذعان کرد اهمیت چهره به چهره آموزش. “در حال حاضر وجود دارد شواهدی از اثرات منفی بر کودکان به دلیل تعطیلی مدارس در بهار سال 2020” سازمان نوشت: در یک برنامه ریزی راهنمایی پست. “زمان طولانی دور از مدرسه و ارتباط قطع خدمات حمایتی اغلب منجر به انزوای اجتماعی ساختن آن دشوار برای مدارس به منظور شناسایی و آدرس مهم يادگيری فضايی و همچنین کودک و نوجوان فیزیکی یا جنسی سوء مصرف مواد و افسردگی و افکار خودکشی. این, به نوبه خود, مکان های کودکان و نوجوانان در خطر قابل توجهی از عوارض و در برخی موارد مرگ و میر.”

AAP توصیه مقامات مدرسه که “سیاست باید انعطاف پذیر و چابک در پاسخ به اطلاعات جدید” و استراتژی “بازنگری و اقتباس بسته به سطح ویروسی انتقال در مدرسه است.” این سازمان دارای یک فهرست گسترده ای از توصیه های شکسته, pre-K, مدرسه ابتدایی و متوسطه بر اساس عوامل خطر مختلف و الگوهای رفتاری از گروه های سنی مختلف.

تکنیک های یادگیری از راه دور

در حالی که کلی تجربه آموزش از راه دور شده است کمتر از ایده آل شده اند وجود دارد برخی از لنت نقره ای از تجارب میلیون ها نفر از دانش آموزان و معلمان در طول چند ماه گذشته. وب سایت Eduporium دارای یک مقاله در فاصله استراتژی های یادگیری را به بازگشت به کلاس درس بر اساس چیزهایی است که رفت و در طول این مستند. این شامل استفاده از ایمیل برای ارائه مکرر بازخورد به دانش آموزان با استفاده از به اشتراک گذاری صفحه نمایش برای کمک به دانش آموزان اعتبارسنجی تحقیقات خود را در زمان واقعی و “فراهم کردن فضایی برای مربوطه سمت پچ پچ.”

یکی از چیزهایی که ما یاد گرفته ایم در این مستند اجرا از راه دور آموزش است که آموزش مهارت های مهم اما درس تکنیک های لازم به تصویب رسید از راه دور و یادگیری است. بسیاری از پدر و مادر در نظر است که آنها احساس بد مجهز به صفحه اصلی مدرسه فرزندان خود و این که تا حدی به دلیل تدریس هنر و صنعت است که در مدرسه یاد گرفته و در این زمینه است. من دکترای خود را در آموزش و پرورش, اما زمانی که من بچه ها در مدرسه بودند من هنوز هم تا به حال مشکل و حتی کمک به آنها را با مشق شب خود را. و بعد که من سعی کردم به کمک کردن در دختر من کاترین را مهد کودک و کلاس تقریبا خنده دار. اگر چه من دوست دارم و همراه بسیار خوبی با کودکان, من تا به حال هیچ ایده چگونه به کمک به آنها را با کار خود بر خلاف کاترین که دقیقا می دانستند چه باید بکنید. آموزش متوسطه دانش آموزان از خانه تا به چالش های حتی بیشتر به دلیل تخصص موضوع. نه بیش از حد بسیاری از والدین از کارشناسان در حساب دیفرانسیل و انتگرال, تاریخچه شیمی و زیست شناسی در میان تمام افراد دیگر که معلمان در تخصص.

متعدد وجود دارد آنلاین مقالات با کنترل از راه دور یادگیری راهنمایی که شامل مشاوره مانند استفاده از منابع آنلاین اجتناب از سخنرانی که ممکن است تکالیف روشن و ارائه مقدار زیادی از بازخورد. کار در گروه های کوچک آنلاین است که اغلب ترجیح داده و معلمان را به من گفت که اغلب آن را حس می کند به صرف یک در یک زمان با دانش آموزان است.

وجود دارد برخی از راه های خلاق به آموزش از راه دور. دختر من آموزش نمرات 1 تا 4 در طول تابستان در مدرسه و داشتن دانش آموزان خود را به ساخت چیزهایی که در صفحه اصلی اغلب از مقوا و فیلم نشان دادن کار خود را که او سهام با دیگر دانش آموزان است.

یک اصلی را تجربه

در مصاحبه هنری ترنر مدیر یک 2,200 دانش آموز دبیرستان در نیوتن ماساچوست گفت که منطقه خود است که هنوز در مراحل برنامه ریزی برای تعیین اینکه آیا به طور کامل باز ارائه آموزش از راه دور یا ترکیبی از این دو. این منطقه در بررسی خانواده و مشاوره با دولت های محلی و مقامات بهداشتی. حتی اگر مدرسه بازگشایی این احتمال وجود دارد که برخی از والدین را انتخاب کنید به نگه داشتن بچه ها خود را در خانه طوری — در هر صورت — آنها را مجبور به ارائه آموزش از راه دور خدمات.

وقتی از او پرسیدم در مورد چالش های این گذشته سال تحصیلی و افکار خود را برای آینده او گفت که “حقوق صاحبان سهام است و شماره یکی از چیزهایی که شما نیاز به فکر می کنم” را به مطمئن شوید که شما در حال خدمت خود را آسیب پذیر ترین دانش آموزان از جمله کسانی که برای آنها زبان انگلیسی ممکن است زبان خود را زبان اصلی و دانش آموزان با معلولیت. نیز وجود دارد که این موضوع از دانش آموزان که خانواده ممکن است قادر به پرداخت هزینه های لازم و فن آوری, اتصال, اگر ترنر مدرسه “یک به یک” برنامه فراهم می کند که هر دانش آموز با یک لپ تاپ. حقوق صاحبان سهام نیز شامل گوش دادن به تمام پدر و مادر — و نه فقط آنهایی که مرفه با بلندترین صدای.

اما او نگرانی در مورد تمام دانش آموزان خود را. حتی اگر مدرسه بازگشایی, “مدرسه در حال رفتن به اجتماعی که در آن بود.” او گفت: وجود خواهد داشت فاصله دستورالعمل محدودیت های که در آن آنها ناهار extracurriculars ورزشی, سفرهای — بسیاری از کسانی که در معرض خطر هستند.” او افزود: “زمانی که ما در ساختمان ما نیاز به پرورش روابط ما با دانش آموزان و فکر کردن در مورد چگونه آنها می رویم به ارتباط با یکدیگر و در ادامه به انجام این کار زمانی که آنها از راه دور به عنوان به خوبی.”

از من خواسته ترنر در مورد هر لنت نقره ای از مستند و او گفت: او را دیدم بسیاری از نوآوری ها و فرصت هایی که ممکن است به طور عملی در طول عادی در جلسات مدرسه مانند سخنرانی مهمان از افرادی که ممکن است به طور معمول شده اند قادر به سفر به مدرسه موفق, دیجیتال, مجامع کلاس های کوچکتر و “دیجیتال ساعت اداری” برای one-on-one ارتباطات بین دانشجویان و استادان.

دانش آموزان یاد بگیرند

با وجود تمام برنامه ریزی ما نمی دانیم که آنچه در سال تحصیلی آینده خواهد بود اما چیزهایی وجود دارد که ما نمی دانیم. از آن خواهد شد ساخته شده از دانش آموزان و معلمان و پدر و مادر که در حال اضطراب به انجام بهترین خود را به آن را به کار. آن خواهد بود سنگی غیر قابل پیش بینی و احتمالا پر هرج و مرج و وجود خواهد داشت برخی از آزمایش ها که با شکست مواجه خواهد شد و برخی که موفق خواهد شد. اما ما را از طریق آن دریافت و یادگیری اتفاق خواهد افتاد. دانش آموزان ممکن است بدانید دقیقا همان چیزهایی را که می خواهد در حالت عادی سال است, اما آنها را یاد بگیرند برخی از با ارزش ترین درس های زندگی و مهارت های فن آوری.

لری Magid یک روزنامه نگار تکنولوژی و امنیت اینترنت فعال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>