یک جمع Lakeville ساکن صرف وقت آزاد خود را با بررسی دقیق فروش آنلاین سایت به دنبال چانه زنی. خود را زیر زمین است که پر شده با دوقلوها مینه سوتا یادگاری. اما آن شب او چیزی کاملا غیر منتظره.

“من گفت:,” اوه خدای من پدرم دریا کیسه در بازار!’ “او گفت:. “‘این است که نوشتن خود را.’ “

وجود دارد بر روی صفحه نمایش خود را یک تیره رنگ سفید کیسه بوم با پدر خود نام نیروی دریایی ایالات متحده خدمات شماره و کشتی نوشته شده در دائم نشانگر سیاه و سفید. کیسه گم شده بود پس از 1940s.

Johnson, 56 به رسمیت شناخته شده و منحصر به فرد راه پدر خود جروم “جانی” جانسون خود را کشید J را به مانند یک قلاب ماهی گیری.

یک زن در الک ریور شد و فروش آن را برای $20. او در تماس خود را بلافاصله و خواسته خود را به لطفا آن را نگه دارید برای او.

جانی جانسون خدمت در جنگ جهانی دوم از سال 1942 تا 1946. مادر او تا به حال به ثبت نام برای او چرا که او تنها 17 زمانی که او داوطلب خدمت سربازی.

Jerome “Johnny” Johnson served on a U.S. Navy destroyer in World War II from 1942 to 1946. Courtesy of Wayne Johnson

جروم “جانی” جانسون خدمت در یک ناوشکن نیروی دریایی ایالات متحده در جنگ جهانی دوم از سال 1942 تا 1946. حسن نیت ارائه میدهد از وین جانسون

ملوان صرف مقدار زیادی از تور خود را از وظیفه در U. S. S. Halford ناوشکن فلچر کلاس گشت اقیانوس آرام و کسی که اموال خود را در اطراف در دریا ،

او یک پسر مامان که به نام او روزانه و سوگواری او به تلخی هنگامی که او درگذشت. او متنفر نام خود را به حال یک خلبان مجوز و دوست داشتنی به کار بر روی اتومبیل های قدیمی.

هنگامی که او در سال 2001 وین جانسون خار از طریق بسیاری از پدر خود ، که یک کودک از افسردگی پدر او تا به حال بسیاری از مسائل است. جانسون یافت مدال و لباس و خرده ریز از دور زمین اما هرگز خود را در دریای کیف.

“او همه چیز را نجات داد” جانسون گفت. “چرا او خلاص شدن از آن ؟ چگونه آن را در نهایت در الک ریور?”

سوالات به طور کامل پاسخ داده شده است برای جانسون که یک بازنشسته مینیاپولیس افسر پلیس و زمان تقلب در بیمه محقق شده است.

او در صحبت با مادر او که گفت او هرگز دیده می شود کیسه. او رفت و از طریق پدر خود مدارک و دیدم که یکی از آخرین تکالیف در فلوریدا بود.

زن بود که در آن فروش سیندی اولسون گفت: او می خواهم آن را خریدم در یک گاراژ یا فروش املاک در الک ریور بیش از 20 سال پیش بود و از آن استفاده می شود برای ذخیره کیسه خواب. از او می خواهم تمیز کردن خانه خود را هنگامی که او آن را در بر داشت و تصمیم گرفت آن را به فروش برساند.

هنگامی که جانسون نشان داد تا برای خرید کیسه گم شده سه ماهه اول سوپر باول اولسون آن را به او داد برای گفتن او آن را هدیه ای از او و پدرش.

“من احساس پدر خود را می خواهم که راه آن را به عنوان فقط شاید پدر خود را به حال چیزی برای انجام با Wayne آن لکه بینی و من مثال آن” اولسون گفت.

او نمی تواند از ارائه هر گونه اطلاعات دیگر در ریشه های خود را.

در حالی که محقق در او متنفر سست به پایان می رسد و پرسش های بی پاسخ جانسون گفت: او فقط به یکی دیگر از قطعه ای از پدرش را در زندگی به یاد داشته باشید. او قصد دارد برای قرار دادن آن در یک قاب و چسبیدن به آن را در گاراژ که او بازسازی به یک مرد غار.

“من بیشتر احساسی از من فکر کردم من می تواند او گفت:” چشمان خود را misting در خاطرات. “این مرا به فکر کردن در مورد پدرم و مسائل ما از زمانی که من بچه بودم. من فکر می کنم من یک شخص بسیار خوش شانس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im