لیکرز صاحب Jeanie باس در پاسخ به حمله نژادپرستانه در Instagram

توسط Broderick ترنر | Los Angeles Times

لس آنجلس — پس از شور و مشورت Jeanie باس لس آنجلس لیکرز مالک و مدیر ارشد اجرایی تصمیم جمعه برای به اشتراک گذاشتن در Instagram یک عکس از یک نامه که شامل نژادپرستانه و misogynistic نظرات.

نامه شروع با “عزیز فاحشه” و آن را به نظر می رسد نوشته شده در یک ماشین تحریر.

این نامه تنها nastier و با استفاده از n-word.

“پس از 60 سال به عنوان یک لیکرز فن, من در حال حاضر می گویند به جهنم با پرداخت … خائن و NBA” فرد نوشت. N-کلمه بود و تاریکی.

“به جهنم بروید و پیوستن به (expletive) کوبه برایانت” است که چگونه آن را پس از اتمام.

نام جو امضا شد به این نامه اما در آخرین نام محذوف.

“پس از تفکر زیاد تصمیم گرفتم برای به اشتراک گذاشتن این نامه من را دریافت کرد روز دوشنبه به طوری که هر کس می توانید ببینید نفرت واقعی است و زندگی در خارج وجود دارد” باس نوشت. “این اتفاق می افتد در جهان ما امروز. این واقعی است و در آن وجود دارد.

“به جو: آیا ارسال این نامه را به شما احساس بهتر است ؟ واقعا همه شما بود خود را اتلاف وقت و انرژی و تمبر. (اما با تشکر از شما از جمله آدرس خانه خود را.). چرا شما در آینه نگاه کنید و ببینید خود زشتی چون من حاضر به. من دریافت کرده اند حروف شبیه به این در طول سال. توصیه من همیشه کردم ؟ ‘آن را نادیده گرفت.’ من. اما نه دیگر.

“در این روز Juneteenth از من بپرسید دوستان سفید به هم پیوستن اذعان نژادپرستی وجود دارد که در کشور ما و در سراسر جهان و تعهد برای جلوگیری از نادیده گرفتن آن است. همه ما باید انجام دهید بهتر است.”

او به پایان رسید او پست با هشتگهای #juneteenth و #hatewontwin.

لیکرز ستاره LeBron James تصمیم گرفت برای به اشتراک گذاشتن و چوب برای باس در Instagram ارسال در روز جمعه با پیام های خود را: “عشق شما JEANIE!!!” که احاطه شده توسط دو قلب. جیمز نیز تا به حال انگشت وسط emoji کارگردانی در جو نوشت که این نامه است.


©2020 لس آنجلس تایمز

بازدید لس آنجلس تایمز در www.latimes.com

توزیع شده توسط تریبون content Agency, LLC.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>