لیکرز’ LeBron James مجروح به دست بازی در برابر رزمندگان پنج شنبه در تعقیب

رزمندگان طرفداران در حال حاضر برخورد با عدم قدرت ستاره این فصل در تعقیب مرکز پرداخته شد یکی دیگر از ضربه هنگامی که لیکرز اعلام کرد LeBron James را از دست ندهید و پنج بازی در سان فرانسیسکو با چپ درد کشاله ران.

این بود که دوم و نهایی ظاهر در تعقیب و گریز برای 35 ساله جیمز که یکی بعد از حذف یک فصل-بالا 40 نقطه عملکرد سه شنبه در مقابل پلیکان زمانی که تیم نشان داد آسیب.

گذشته از رزمندگان لیگ برتر-بدترین رکورد, طرفداران برخورد با ناامیدی از آسیب نگه داشتن کلی تامپسون خارج می شود و اجازه می دهد Stephen Curry به نظر می رسد فقط برای 50 دقیقه بیش از دو بازی در رزمندگان عرصه جدید است.

بلیط برای روز پنج شنبه در این بازی باید هنوز هم حفظ برخی از ارزش با خبر لیکرز همه ستاره جلو Anthony Davis (درد آرنج چپ) ذکر شده است به عنوان محتمل است.

جیمز MVP نامزد برای کنفرانس غرب بالا-کشت لیکرز در حالی که به طور متوسط 25.5 امتیاز 10.6 کمک و 7.7 ریباند بود فصل اول خود را در لس آنجلس از خط خارج توسط یک چپ کشاله ران آسیب سال گذشته است. اما شدت این آسیب نیست جدی به عنوان یکی رنج می برد در برابر رزمندگان دو کریسمس’ پیش که باعث شد او را به دست 27 بازی.

با کاری نزدیک شدن بازگشت به دادگاه از شکسته دست چپ آن را نگه داشته و او را پس از بازی چهارم از فصل رزمندگان’ ستاره ارقام به مربع با همکار خود همه ستاره جیمز در مرکز استیپلز در 7 آوریل در تیم نهایی جلسه در این فصل است.

لیکرز باید برنده هر دو بازی مقابل گلدن استیت از جمله 125-120 پیروزی در تعقیب on Feb. 8 هنگامی که جیمز به حال 22 امتیاز 15 کمک می کند و نه ریباند برای مبارزه با اندرو ویگینز’ 24-نقطه شب در رزمندگان’ debut.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>