دریاچه سوپریور تا بیشتر از حد معمول در ماه مارس در نزدیکی ماهانه رکورد دوباره

سطح دریاچه سوپریور افزایش تقریبا یک اینچ در ماه مارس, در ماه دریاچه بزرگ معمولا قطره نیم اینچ با تشکر از مرطوب تر از شرایط عادی.

بین المللی دریاچه سوپریور مدیره از کنترل روز جمعه گزارش داد که دریاچه سوپریور در حال حاضر کمتر از یک اینچ زیر آن زمان رکورد سطح آب برای اوایل ماه آوریل.

دریاچه سوپریور در حال حاضر نشسته 14 اینچ بالاتر از میانگین دراز مدت برای مارس و 1.6 اینچ بالاتر از 1 آوریل 2019.

در ضمن دریاچه Huron-میشیگان در حال حاضر یک رکورد جدید برای شروع از آوریل, کامل 4 اینچ بالاتر از رکورد قبلی مجموعه در سال 1986. این دریاچه در حال حاضر 37 اینچ بالاتر از نرمال و 16 اینچ بالاتر از آوریل 1 سطح در سال 2019.

Hydrologists هشدار می دهند که ادامه داد: آب بالا همراه با آب و هوای مرطوب را به معنای ادامه داد: مشکلات فرسایش و آسیب در امتداد دریاچه’ سواحل به خصوص در بالا باد حوادث است. نه تنها هستند بیشتر به صورت ماهیانه ثبت علائم بالای آب می رود در این سال, اما تمام وقت سوابق می تواند سقوط. که به احتمال زیاد رخ می دهد در ماه سپتامبر و یا اوایل اکتبر زمانی که دریاچه ها به طور معمول فصلی قله.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>