دریاچه سوپریور, کالج, Fond du Lac قبیله ای انطباق با آخرین COVID-19 دستورات

قبل از آخر هفته بخشنامه از دولت ایالتی به ایالتی مینه سوتا کالج ها و دانشگاه های سیستم بیش از آخر هفته در حدود 10 درصد از دروس در LSC شد میله میله به هنوز هم به صورت دوره ای در دیدار با فرد اجتماعی با استفاده از فاصله و تمیز کردن استاندارد.

دانیل فانینگ LSC معاون رئیس جمهور از نهادی پیشرفت و روابط خارجی گفت که آن تصمیم را گرفت و در یک مورد به مورد و بر اساس. برای مثال به منظور لازم COVID-19-تغییرات مربوط به برنامه هایی مانند حمل و نقل هوایی تعمیر و نگهداری است که تنظیم شده توسط اداره هوانوردی فدرال کالج مورد نیاز برای به دست آوردن تایید از هر دو FAA و مینه سوتا وزارت بهداشت.

“ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای محافظت از دانش آموزان ما بلکه در تلاش برای مطمئن شوید که آنها دریافت آنچه آنها نیاز به موفقیت” فانینگ گفت. “پس از آن کمی از یک متعادل کننده عمل می کنند.”

کالج پیش بینی خواهد شد که در آن خواسته را به حالت تعلیق آن می تواند در جلسات حضوری فراتر از زمان دو هفته است.

“اما در حال حاضر ما در حال گرفتن این دو هفته در یک زمان” فانینگ گفت.

تنها بخشی از LSC اصلی پردیس — طبقه اول از “S ساختمان” — باز باقی خواهد ماند به دانش آموزان به عنوان آن شامل آزمایشگاه کامپیوتر, مواد غذایی, قفسه و ضروری خدمات دانشجویی.

“اگر نه همه, تقریبا همه ما از خدمات آنلاین در دسترس هستند مانند مشاوره و مشاوره و حتی تدریس خصوصی” فانینگ گفت. “که گفت: ما می دانیم که همه دانش آموزان باید توانایی برای دسترسی به این خدمات آنلاین. بنابراین همه کسانی که در دسترس هستند در پردیس اما با مقدار محدود از زمان ساعت و کارکنان است.”

LSC از سر کلاس در روز دوشنبه با اکثریت کارکنان از راه دور.

Fond du Lac Tribal and Community College as seen on Tuesday, Feb. 4, 2020. (Samantha Erkkila / serkkila@duluthnews.com)

فوند دو لک قبیله ای و کالج به عنوان دیده می شود در روز سه شنبه, فوریه. از 4 سال 2020 است. (سامانتا Erkkila / [email protected])

کلوکت را Fond du Lac قبیله ای و کالج که آن هم متعلق به ایالتی مینه سوتا سیستم را سر کلاس دوشنبه. FDLTCC معاون رئیس جمهور در امور علمی آنا Fellegy گفت: این سیستم طرح شده اند به سرعت در حال تغییر.

“آن بوده است این هفته که در آن ما واقعا تا به حال به بیشتر محدودیت” Fellegy گفت.

در FDLTCC پردیس اصلی درب در حال باز کردن و دسترسی عمومی تا حد زیادی محدود به آزمایشگاه کامپیوتر.

“به همین دلیل ما این است که چون ما واقعا نیاز به دقت مورد کنترل بهداشت از مرکز” Fellegy گفت: این سیستم هدایت تصمیم گیری است.

پس مینه سوتا دولت تصمیم چند هفته پیش برای انتقال دوره به جایگزین فرمت Fellegy گفت FDLTCC شده است قادر به ایجاد تنظیمات مناسب برای آموزش همه برنامه های آن از راه دور از جمله مهمترین ویژگی های برنامه: برق, آب و برق فن آوری است.

“من فکر می کنم که در کل ما در حال انجام یک کار واقعا خوب است و ما آماده خواهید بود برای دوشنبه” Fellegy گفت.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در بالا righthand گوشه ای از صفحه اصلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>