فاقد برگ به عنوان NBCU بازسازى مدیریت


لازاروس برای نظارت بر تلویزیون, Conde سر اخبار جدید گروه

Comcast را NBCUniversal تجدید سازمان خود را مدیریت ارشد قرار دادن علامت لازاروس مسئول تمام entertainment television واحد است.

NBC News سر اندی عدم ترک این شرکت و Telemundo اجرایی کسر کند نامگذاری شد برای نظارت بر یک به تازگی شکل گرفته و اخبار گروه که شامل NBC News, MSNBC و CNBC.

لازاروس می شود رئیس NBCUniversal تلویزیون پخش با مسئولیت شرکت پخش کابل و طاووس کسب و کار. او در ادامه به نظارت بر NBC Sports گروه متعلق به ایستگاه های تلویزیونی و وابسته به روابط است.

مرتبط با: NBCU میزبان رویداد مجازی مارس 11–اما آن را نمی چشمگیر

“این درست است ساختار منجر به NBCUniversal به آینده در طول این تحول در این صنعت گفت:” جف پوسته مدیر عامل شرکت NBCUniversal. “علامت گذاری به عنوان یک پیشینه ثابت در سراسر هر جنبه ای از تلویزیون ما کسب و کار از ورزش به ایستگاه های محلی برای سرگرمی. او رهبر ایده آل برای نظارت بر تلویزیون ما و جریان نمونه کارها در این بخش تازه شکل گرفته که اجازه می دهد تا ما را به یک رویکرد واحد و یکپارچه به محتوای ما استراتژی است.”

شرکت شبکه های خبری در حال محکم تر سازمان به یک واحد تحت Conde, نام رئیس NBCUniversal اخبار ،

“سزار شناخته استراتژیک رهبر است که موفق شده در نقش های متعدد در NBCUniversal پس از پیوستن به این شرکت در سال 2013. اخیرا سزار دهکدهای نظارت رشد بی سابقه ای در Telemundo که تحت رهبری او تبدیل به شماره یک اسپانیایی زبان شبکه و از طریق آن اخبار بخش نقش مهمی را در گسترش اخبار عملیات شکستن پوشش خبری و پیشگام سیاسی, گزارش” پوسته گفت. “سزار را با ارزش و تجربه مرتبط پیشرو پخش شبکه ها و اخبار بخش همراه با درجه بالایی از یکپارچگی و مدیریتی او را فرد مناسبی برای رهبری گروه اخبار به آینده است.”

هر دو لازاروس کند و گزارش به طور مستقیم به پوسته.

NBCU گفت: عدم تصمیم به ترک این شرکت در پایان ماه.

در کتاب خود نویسنده رونان فارو گفت: عدم ایفای نقش کرده است در نگه داشتن NBC از پخش اتهامات آزار و اذیت جنسی علیه تهیه کننده فیلم Harvey Weinstein که بعدها منتشر شده در نیویورک تایمز و نیویورکر. او همچنین متهم به عدم preying در کارکنان زن. عدم را رد کرده است Farrow اتهامات.

نوح اوپنهایم رئیس جمهور NBC News; Phil گریفین رئیس جمهور از MSNBC; و علامت گذاری هافمن رئیس CNBC را گزارش کند.

رئیس جدید شرکت Telemundo جایگزین Conde, متعاقبا اعلام خواهد شد. تا آن زمان, Telemundo تیم رهبری گزارش خواهد شد به طور مستقیم به لازاروس.

هنوز گزارش به طور مستقیم به پوسته مت باند, رئیس, توزیع محتوا; بانی چکش رئیس NBCUniversal محتوای Studios; کیم هریس اجرایی معاونت و مشاور عمومی; کتی کلی قهوه ای ارشد و معاونت طرح های استراتژیک; نند Kini اجرایی معاونت و رئیس امور مالی; دانا لانگلی رئیس جهانی فیلم برداری Entertainment Group; ران مایر معاون رئیس; آدم میلر اجرایی معاونت; Craig Robinson, اجرایی معاونت و رئیس تنوع افسر; تام ویلیامز رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت جهانی پارک ها و تفرجگاه; و لیندا Yaccarino رئیس تبلیغات فروش و مشارکت مشتری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>