لا پرانتز برای 5 روز از تظاهرات بیش از جورج فلوید قتل

لس آنجلس از خواب بیدار شد صبح یکشنبه, مارس 31 پیش بینی یک پنجم مستقیما بعد از ناآرامی به عنوان تظاهر کنندگان همچنان خواهان عدالت برای جورج Floyd — حتی اگر برخی از تجمعات باید تفویض به خشونت و غارت و درگیری با پلیس.

چندین تظاهرات برنامه ریزی شده در سراسر شهرستان روز شنبه از ساحل طولانی به پاسادنا. تورنس و پارامونت نیز دیدن تظاهرات و پلیس احتمال آماده شدن برای شب دیگری از ضرب وشتم در مرکز شهر لس آنجلس است.

هرج و مرج غرق در مرکز شهر لس آنجلس شنبه شب با پراکنده غارت یک ساختمان به آتش کشیده شد و آتش روشن کردن آسمان بیش از برادوی — با وجود مقررات منع رفت و آمد به اثر در 8 بعد از ظهر گارد ملی ساخت راه خود را به منطقه و رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام وضعیت اضطراری برای LA County است.

شهرستان کلی دیدم هزاران نفر از معترضان — مسالمت آمیز برخی از خشونت — از LA Fairfax منطقه به بورلی هیلز با بسیاری از تنش لحظات hearkening به برخی از تاریک ترین روز در L. A. تاریخ و ارشاد شهرستان به درخواست گارد ملی.

تظاهر کنندگان را جمع آوری کرده اند در طول چند روز گذشته به نگرانی خشونت پلیس در پی فلوید, یک مرد در حال مرگ پس از یک افسر kneeled در گردن او در مینه سوتا در روز دوشنبه. این دیوانگی رشد در طول هفته تا تظاهرات آب پز را بیش از, در مرکز شهر و جمعه شب دوباره پنج شنبه شب.

در حالی که بسیاری از تظاهرات در سراسر شنبه باقی مانده است آرام یک جمعیت هزار نفر در لس آنجلس’ فیرفکس محله خشونت تبدیل شد در بعد از ظهر. معترضان روشن برخی از Los Angeles Police Department موبایل در آتش و تخریب و شکست ویندوز حداقل یک دوجین از دیگران.

پس از مدت شهردار اریک Garcetti ایستاده بود پشت تریبون در شهر هال به اعلام مقررات منع رفت و آمد به مرکز شهر L. A. — او بعد از گسترش به کل شهر است. منع رفت و آمد رفت و به اثر در 8 بعد از ظهر به پایان رسید و در 5:30 صبح امروز است.

این تلاش برای سرکوب خشونت در شهر زخم خورده توسط شبیه اختلافات. در اوایل این ماه دیدم 28th سالگرد رادنی کینگ شورش. در طول شش روز در سال 1992 هزاران Angelenos همچنین با نمرات کشته و پس از چهار افسران پلیس لس آنجلس تبرئه شدند پس از مواجهه با اتهامات بیش از حد از زور و حمله در حالی که دستگیری پادشاه.

“ما دیده ایم کسانی که سایه ها در گذشته نمی آنها را به عقب” Garcetti گفت: در طول پنج شنبه presser. “ما با استفاده از قانون به ایجاد دوباره آزادی خود را به صرفه جویی در زندگی می کند اما ما نمی تواند انجام دهد که مردمی که در حال روشن کردن آتش و تیراندازی افسران ما پرتاب پرتابه و افزایش چیز است.”

ساعت گذشته ماموران اعلام اعتراض در فیرفکس محله غیر قانونی مجمع و بازداشت چند نفر از جمله رپ جین Chika Oranika حرفه ای شناخته شده به عنوان CHIKA. این دستگیری ها پس از افسران اسپری گاز اشک آور و گلوله beanbags به جمعیت در تلاش برای به زور برای متفرق کردن تظاهرکنندگان; افسران نیز بعد گلوله گلوله های لاستیکی قبل از دور دیگری از دستگیری.

پلیس لس آنجلس Sgt. خورخه رودریگز گفت: پلیس انتظار می رود یک مقدار مشخصی از آسیب; افسران تحت فشار قرار دادند معترضان شرق و غرب و دور از آسیب در خیابان سوم تا خیابان شهرستان به جای.

“البته ما سعی می کنیم به صحبت کردن با معترضان و استفاده از نیروی بلافاصله” رودریگز گفت: “اما در یک نقطه خاص, شما باید برای انجام کاری.”

تظاهرات در نقاط دیگر شهر شنبه شامل:

  • چند ده معترضان که راهپیمایی از پلیس لس آنجلس در جنوب شرقی ایستگاه به جنوب لس آنجلس کلانتر جایی که آنها ملاقات با یک خط از افسران ایستاده در پشت نوار احتیاط;
  • حدود 300 معترض که جمع آوری شده در Mariachi پلازا در بیل هایقتس به صورت مسالمت آمیز مارس;
  • حدود 60 نفر است که نشان داده در مقابل پلیس لس آنجلس مرکزی جامعه ایستگاه پلیس و
  • هزاران نفر از تظاهرکنندگان آمد به بورلی هیلز شنبه ارتکاب چندین حوادث خرابکاری.

مرکز شهر ساکت شده بود خیلی از شنبه با حدود 60 نفر تجمع مسالمت آمیز در مقابل ایستگاه پلیس وجود دارد یک روز پس از تظاهرات خشونت تبدیل شد مشخص شده توسط خرابکاری و غارت و بیش از 500 بازداشت.

اما آرام آمد و با نشانه: به عنوان تظاهر کنندگان به سمت چپ بعد از ظهر شنبه هشدار داد که برخی از آنها می خواهم بعد از بازگشت در شب.

و آنها را انجام داد.

به عنوان مرکز رشد جمعیت به عنوان شب با نزدیک شدن معترضان به رهبری برای 101 بزرگراه. وسایل نقلیه پلیس به آرامی فشار راه خود را از طریق جمعیت و آن را به سطح شیب دار اول و مسدود کردن مسیر بر روی اتوبان.

یکی از معترضان می گوید شکست یک وسیله نقلیه پلیس پنجره با یک اسکیت بورد. پلیس ضد شورش نیز با شلیک گلوله های لاستیکی در معترضان در 4 و تپه خیابان و در سایر نقاط در طول ماه مارس ،

پلیس در نهایت اعلام کرد یک مجمع غیر قانونی

وضعیت تفویض به یک موش و گربه بازی. افسران سعی کردم به هر زور تظاهرکنندگان را پراکنده و یا پین آنها را به طوری که آنها می تواند بازداشت آنها.

حدود 7 بعد از ظهر جمعیت به سمت مرکز استیپلز.

“ما در حال رفتن به ملاقات در لس آنجلس زندگی می کنند به دلیل وجود ما پنج خروجی ما می خزیدن از” گفت: یک مرد در یک داجرز قنتد, ژاکت, که کاهش یافته است به نام خود.

پلیس آنها را متوقف قبل از آنها ساخته شده آن را — و تظاهرکنندگان اقدام به پراکنده.

پس از مدت Garcetti گفت که او و لس آنجلس مقامات تا به حال به نام رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به استقرار گارد ملی به این منطقه است.

“این است که دیگر اعتراض این است که تخریب این خرابکاری و همه در معرض خطر” Garcetti گفت KABC در زنده تلویزیون, پخش, اعلام استقرار.

اما به عنوان شب رشد بعد در مرکز شهر و پس از زخمی توسط آتش سوزی و غارت.

یک ساختمان در 7600 بلوک غرب ملروز خیابان و اعتقاد به یک کفش/فروشگاه پوشاک شد فرا گرفته در شعله های آتش. آتش نشانان مشغول به کار به شب به سبزها فروغ.

در جای دیگر در لس آنجلس فیرفکس اعتراض مانند دیگران شروع مسالمت آمیز با چند صد نفر جمع آوری ظهر در پان پاسیفیک پارک. آنها در اعتراض به خشونت پلیس, حمل, در خانه, نشانه هایی است که خواندن “Black Lives Matter” و “من نمی توانم نفس بکشم” و شعار است.

اندرو Masembe 35 سال Burbank مقیم گفت: در پان پاسیفیک پارک قبل از مارس خشونت تبدیل شد که او احساس نیاز به بخشی از تاریخ است.

“شما همیشه فکر می کنم در مورد این دوران در تاریخ و آنچه شما انجام خواهد داد” او گفت:. “بنابراین در مواجهه با این که من تصمیم به نشان می دهد تا. آن را برای مردم شنیده شود. برای مدت طولانی ما خاموش شده است.”

ناآرامی در لس آنجلس آغاز شده و یکشنبه شب زمانی که سیاه زندگی توجه فعالان اشغال 101 بزرگراه در مرکز شهر. اعتراضات ادامه داد: هر شب پس از.

در بعد از ظهر شنبه Garcetti به نام برای بازگشت به تظاهرات مسالمت آمیز شفاعت با جمعیت در فیرفاکس برای رفتن به خانه. او گفت: هیچ بیشتر نقطه می تواند ساخته شده با تنظیم آتش سوزی.

“اگر شما عشق به شهر” Garcetti گفت: “برو خانه و به عقب می آیند و ما می توانیم مسالمت آمیز اعتراض کنند.”

آن باقی مانده است دیده شود که آیا درخواست برای صلح برگزار خواهد شد در روز یکشنبه ،

وجود دارد تظاهرات برنامه ریزی شده روز یکشنبه برای مناطق در سراسر جنوب کالیفرنیا از جمله در هالیوود و ساحل طولانی است.

و در مرکز شهر LA بار دیگر تا چندین تظاهرات برنامه ریزی شده در طول روز است.

کارکنان نویسندگان Bradley Bermont و رایان کارتر و شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر