‘L ژاپن’: کوبه صحبتهای زن و شوهر در مورد, لزبین, زندگی

L Japan

L ژاپن یک, یوتیوب, وی لاگ توسط “بین المللی, لزبین, زن و شوهر, زندگی در منطقه کانسای ژاپن, ی میهو (ژاپنی) و کلر (آمریکا)”.

“ساخت فیلم شده است سرگرم کننده و خلاق خروجی برای ما و نیز راه پاداش به “خارج” و با افتخار می گوید:” کلر که با شریک زندگی خود را Miho تولید “L ژاپن” یک یوتیوب, وی لاگ در مورد لزبین, زندگی در ژاپن است. Miho و کلر خود را شناسایی به عنوان ،

“ما تصمیم به شروع به کانال یوتیوب ما یکی چون در حالی که ما در بر داشت دیگر ژاپنی, ژاپنی, لزبین, زوج, ما نمی تواند پیدا کردن کسی مثل ما می گوید:” کلر در مصاحبه با صداهای جهانی. “و من شخصا می خواستم برای ایجاد یک منبع برای زنان دیگر مثل خودم که می خواستم به تاریخ زنان در ژاپن اما همیشه فکر می کردم آن بود غیر ممکن است.”

کلر است که در اصل از فلوریدا در ایالات متحده در حالی که Miho است از استان نارا. هر دو در حال حاضر زندگی می کنند در شهرستان بندر کوبه در غرب اوزاکا شده اند و با هم برای یک سال و نیم.

“ما باید ویدئوها که در آن دو نفر از ما بحث در مورد موضوعات مختلف انجام برخی از فعالیت های سرگرم کننده و یا در تاریخ می گوید:” کلر به Global Voices به فارسی. “من هم فیلم هایی که من را به تنهایی به زبان انگلیسی در مورد دوستیابی لزبین در ژاپن است.”

Miho و کلر آغاز شده کانال در نوامبر سال 2019 و تا کنون تولید کرده اند نزدیک به سی ویدئوها. در این ویدئو زیر کلر و Miho بازگشت به نرا به دیدار Miho پدر و مادر و همچنین منعکس کننده در سال پیش رو. در حالی که ویدئو در یوتیوب فراهم می کند زیرنویس فارسی.

“Miho خانواده (در نارا) تمام شده است بسیار پذیرش از او و او از جمله پدربزرگ و مادربزرگ سالخورده 87 و 91 می گوید:” کلر که همچنین می گوید یادداشت ها به طور کلی زندگی راحت برای او به عنوان یک لزبین در ژاپن زندگی می کنند.

“مردم ژاپن به نظر می رسد که کمی به هیچ نظر بر روی همجنسگرایان که از یک سو باعث می شود فعالیت (مانند گرفتن قوانین در اطراف ازدواج همجنسگرایان تغییر) دشوار است اما بیرون رفتن بسیار آسان است,” او می گوید. “ما به راحتی در دست نگه دارید و به دیگران بگویید ما یک زن و شوهر. آن را گیج کننده است برای برخی از, اما ما تا به حال هرگز هر گونه واکنش منفی.”

برابری ازدواج و قانونی از مشارکت باقی می ماند یک مسئله کلیدی برای تجاوز+ زندگی مردم در ژاپن است. در اوایل فوریه ژاپنی, نخست وزیر شینزو آبه رد تماس برای قانونی کردن ازدواج هم جنس گرایان. در غیاب رهبری ملی در این موضوع مقامات محلی و شهرداری ها در سراسر ژاپن به طور فزاینده ای به رسمیت شناختن همجنسگرایان مشارکت است که مهم مفاهیم مشترک مالکیت دارایی های املاک و برنامه ریزی و برنامه ریزی بازنشستگی.

“در رابطه با مشارکت هنوز به رسمیت شناخته شده که در آن زندگی می کنیم (در کوبه) اما مناطق اطراف ما که در حال افزایش هستند و به اعتقاد من این تنها یک ماده از زمان تا زمانی که کوبه نیز پیاده سازی “مشارکت” سیستم” می گوید: کلر. “ما برنامه ریزی برای ازدواج در خارج از کشور حتی اگر آن را نمی خواهد به رسمیت شناخته شده در اینجا.”

در پایان روز, اما, کلر می گوید هدف آنها این است که به ارائه یک بازی سرگرم کننده و آموزنده نگاهی به زندگی در ژاپن است.

“اگر چه ما ترویج فیلم ما با دسته مانند “لزبین” یا “بین المللی زن و شوهر’ ما واقعا فقط می خواهید مردم را به دیدن که ما خیلی متفاوت از زوج های دیگر می گوید:” کلر.

تماشای فیلم توسط Miho و کلر در ل ژاپن در یوتیوب از جمله این مقدمه ای ژاپنی, لزبین, زبان عامیانه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید