L. A. میلیاردر: Coronavirus قرار می دهد املاک و مستغلات ‘در آستانه سقوط’

زمانی که املاک و مستغلات غولهای بحث زباله های خود را در بازار شما می دانید که چیزی اشتباه است.

تام باراک لس آنجلس املاک و مستغلات سرمایه دار خیلی مهم است استارک نقد و بررسی از بازار ملک تجاری در میان coronavirus بحران اقتصادی.

“در آستانه سقوط است.”

در حال حاضر شما ممکن است فکر. “ملک تجاری? که برای غنی مردمی!”

بله ثروت ساخته شده اند تامین مالی و داشتن همه چیز از برج های اداری به مراکز به هتل ها به انبارها به آپارتمان. اما در جایی که شما زندگی می کنند, فروشگاه, کار و یا بازی بدون این خواص ؟

ملک-سرمایه گذاری میلیاردر گذاشته خود, چشم انداز تیره در یک تجزیه و تحلیل دقیق ساخته شده بیش از آخر هفته. جهانی مبارزه با کروناویروس — پزشکی و مبارزه با او به طور کامل پشتیبانی می کند — دارای غرق صنعت خود بود که در ظاهر خوب و سلامت دو ماه پیش.

باراک بدترین سناریو, اگر ترش در بازار تجاری املاک و مستغلات را به سرعت ثابت نیست?

“اقتصادی, تاثیر, بزرگ گسترده کل صنعت خاموش شدن ناگهانی در سراسر اقتصاد آمریکا می تواند نمایی بدتر از اثرات اقتصادی از سال 1987 تصادف 11 سپتامبر و حملات سال 2008 با رکود همراه است. تاثیر دراز مدت بر اقتصاد می تواند فاجعه بار است.”

آن را فقط به بازداشتگاه. نگاه معامله گران سهام. آنها به کاهش ارزش سهام در سرمایه گذاری املاک و مستغلات تراست.

توسط math سبز خیابان مشاوران سهام ملک-داشتن اعتماد را 42 درصد از اوج خود در فوریه. 21 طریق مارس 23. بازار ارزش? خاموش 61%. هتل? پایین 52%. آپارتمان ؟ پایین 43%. مقایسه کنید که قتل عام با 33 درصد کاهش در بازار گسترده ای را در S&P 500 معیار.

و یا فکر می کنم مثل شهروندان عادی به دنبال یک وام مسکن. آیا می دانید خانه-وام نرخ در حال افزایش است با توجه به نوسانات بازار?

حتی اگر فدرال رزرو کاهش نرخ آن را کنترل اساسا صفر در میان این بحران می تواند وام را بدست صفر مزایای. در واقع بسیار تماشا فردی مک شاخص از 30 سال ثابت نرخ وام مسکن نشان داد نرخ پریدن از یک رکورد کم 3.29% در 5 مارس به 3.65% دو هفته بعد.

و باراک هشدار داد: “هزینه های استقراض را ادامه خواهد داد به موشک وار رفتن ترکیب بیشتر ناتوانی از کسب و کار برای حمایت از مشاغل. اگر نه بلافاصله خطاب این چرخه آبشار به هرج و مرج. بیکاری خطوط طویل و در آوریل 1st, طول این خطوط را منفجر خواهد کرد.”

مارس 1? زمانی که اجاره چک و پرداخت وام مسکن است که ستون فقرات این بازار تجاری املاک و مستغلات به علت است.

در حال حاضر برای آن دسته از خوانندگان که فکر می کنم این همه گیر و در نتیجه هرج و مرج اقتصادی است که در بهترین حالت به شدت بیش از حد در معرض خطر مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد شیطانی لطفا توجه داشته باشید که رزومه از 72 ساله در بازداشتگاه. این شامل یک سرمایه گذار زیرک شناخته شده را به سود در زمان درماندگی مالی. او همچنین یک عمده جمع آوری کمک برای رئیس جمهور تهمت انتخاباتی.

اقتصاد 101

خوانندگان عزیز آن زمان به ظاهر پس از یک دهه سخنرانی در چه هک می رود در وال استریت و بازارهای مالی.

من به شما ارائه یک بازی ورق. چه بیمار در حال حاضر پول ماشین که خیلی پیچیده آنها صدمه دیده است به بحث در مورد. و از آن بدتر زمانی که ما در حال صحبت کردن در بازار اوراق قرضه است که تجارت وام مسکن.

به سادگی قرار دادن: به نحوی تقریبا جادویی آنها ساخته ام وال استریت شرط از وام های که دارایی همه چیز را از خرید خانه به ساخت و ساز عظیم پروژه های تجاری است.

بیشتر وجود دارد! شما نیاز به دانستن همه چیز در بسیاری از قطعات متحرک. و درک کنند که هنگامی که یک دندانه دار کوچک ارتباط بازار کل موتور می تواند دست گرفتن است.

به علاوه با همه بازار بزرگ پیچیدگی و مدارک قانونی وجود دارد, ساده, نیاز انسان که کلید روان کننده: اعتماد.

“ما نیاز به بازسازی اعتماد در سیستم ما و آماده شدن برای, ناشناخته, ناشناخته,” باراک نوشت. “به منظور بازگرداندن این اعتماد و اطمینان از همکاری اجتماعی اطاعت و تبعيت از طرح دولت برای مبارزه با COVID-19 ما نیاز به ارائه یک منوی جامع مالی یارانه های نظارتی برجسته ، forbearances نقدینگی حمایت پولی و زمان استراحتی برای تعهدات پولی از مردم آمریکا که گفته بودن برای جلوگیری از امرار معاش خود را به منظور صرفه جویی در زندگی دیگران و شاید خود به خود.”

پیر خطا است. مقصر جدید.

در حال حاضر شما ممکن است فکر: آیا وام دهندگان را احمق وام خانه دوباره و اعتماد است که آنها می خواهم به نحوی کار می کنند ؟

تا به امروز هیچ مدرکی وجود ندارد که از بالا-خطر خانه-وام از 2000s که سقوط اقتصاد به رکود اقتصادی ، این چرخه را مشکل می تواند باشد که املاک و مستغلات تیتان بودند آنهایی که وام گرفتن بیش از حد آزادانه و overpaying برای ملک تجاری.

وام مسکن, سرمایه گذاران, مردمی که تجارت املاک و مستغلات وام — بزرگ و کوچک — حس رو به رشد امروز خطر. و نظرات خود را واقعا مهم است.

منهای پول نقد تولید شده توسط بازارهای مالی وام مسکن ، توسعه املاک و مستغلات توقف. خرید املاک تجاری کند. بسیاری از صاحبان بروید حلقه-بدون refinancing تجاری وام مسکن که به مراتب کوتاه تر در مدت بیش از 30 سال وام بسیاری از مالکان حمل.

“به عنوان صدها نفر از میلیون ها نفر از آمریکایی ها در صورت نامشخص چشم انداز اقتصادی و اساسا تغییر روش زندگی در ماه های آینده ضروری است که وام دهندگان املاک و مستغلات مجبور هستند خود را تامین مالی منابع خود را برای دیدار با وام گیرندگان با استحکام در طول این زمان از اوج نیاز” باراک نوشت.

بازی مرغ

این زمان فوق العاده ای با سابقه سازندگان: آمریکا تجارت است. می توانید املاک و مستغلات و به اشتراک گذاری این درد ؟

کسب و کار بزرگ آن انواع شرکت های بزرگ که اغلب در مورد شکایت دولت نفس بیش از حد در حال حاضر پوشش برای کمک های فدرال. و در حالی که آن را آسان به فریاد “منافق” — و وجود دارد برخی از حقیقت در آن خصوصیات — خیابان اصلی آینده است که اغلب مربوط به پرداخت پول برای مدیران اجرائی’ اشتباه.

تجاری املاک و مستغلات یک مثال کامل است. بنابراین مانند هر املاک و مستغلات اجرایی بخشی از بازداشتگاه دستور برای بازیابی شامل پول نقد و نظارتی امداد. هی که املاک و مستغلات.

چه ترسناک است که حتی باراک اذعان می کند که کافی نیست. او به یاد همه است که املاک و مستغلات تامین مالی ماشین نمی توانید به راحتی ثابت.

به من املاک و مستغلات در coronavirus عصر جهانی تبدیل شده است, بازی مالی “مرغ” — چه کسی پلک اول ؟ آن را زشت ظروف سرباز یا مسافر هنگامی که شما در نظر تمام تجاری املاک و مستغلات بازیکنان و همه پول در خطر است.

شروع با مستاجر. کسب و کارهای بزرگ و کوچک به طور ناگهانی نمی تواند از پرداخت اجاره.

صاحبخانه برای بیشتر قسمت ها خواهد بود مایل به ارائه مستاجران کمک. اما آنها را مجبور به پرداخت صورتحساب هم.

وام دهندگان نه ساده ترین برای متقاعد کردن جمعیت می تواند برخی از امتیازات به صاحبخانه. به آرامی.

و سرمایه گذاران ؟ آنها در حال حاضر پول از دست داده در بسیاری از موارد. آیا شما فکر می کنید می خواهید به تن بیشتر به کسی?

باراک تماس برای یک “راه حل مشترک — اجرا با تقویت و حمایت از دولت فدرال سیاست — برای اطمینان از ثبات و حرکت رو به جلو” برای تلفن های موبایل بزرگ است. واقعیت این است که همه به اعتماد به اندازه کافی برای به اشتراک گذاشتن بار مالی از coronavirus خواهد بود روی حیله و تزویر.

دان ‘ تی را فراموش کرده ام, اجاره بها با توجه آوریل 1.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>