کوشنر فروش سهام در شرکت با استفاده از معافیت های مالیاتی او دفاع و پشتیبانی

توسط برنارد Condon | آسوشیتد پرس

نیویورک — رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در قانون و مشاور Jared کوشنر به فروش سهام خود در یک شرکت سرمایه گذاری در فرصت های منطقه پروژه های ارائه معافیت های مالیاتی او شخصا برای لابی در واشنگتن جرقه انتقاد است که او با بهره گیری از کاخ سفید نقش دارد.

تشکیل پرونده در دفتر دولت اخلاق دوشنبه منتشر شد نشان می دهد که کوشنر دریافت مجوز به تاخیر سود سرمایه در فروش سهام خود را در کادر یک پلت فرم دیجیتال برای کوچکتر سرمایه گذاران برای خرید سهام در املاک تجاری. کوشنر است و برگزاری این کادر است که ارزش بین $25 میلیون و 50 میلیون دلار با توجه به افشای مالی گزارش او ثبت فدرال و مقامات اخلاق سال گذشته است.

کوشنر تحت فشار قرار دادند از این فرصت منطقه معافیت های مالیاتی را شامل می شود در مغلوب ساختن پیشی جستن 2017 مالیات تعمیرات اساسی. معافیت سرمایه گذاران پیشنهاد بزرگ کاهش در سود سرمایه مالیات اگر آنها پول را به کسب و کار و ساختمان در 8,700 فقیر مبارزه محله در سراسر کشور است که در غیر این صورت ممکن است نه جذب پول است.

کادر گفته است که قصد دارد به سرمایه گذاری به شدت در این محله هر چند معلوم نیست که چقدر از آن انجام داده است. کوشنر همچنین دارای سهام در بیش از یک دوجین خواص فرصت در مناطق متعلق به خانواده شرکت کوشنر Cos. روشن است که اگر این شرکت با استفاده از معافیت.

کوشنر شدت پایین به عنوان مدیر عامل شرکت کوشنر Cos. و به سمت مدیریت در کادر زمانی که او پیوست کاخ سفید سه سال پیش.

یک اخلاق وکیل برای کوشنر بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. کادر کاهش یافته است به نظر.

کوشنر تاسیس کادر با برادرش جاشوا و در حال حاضر مدیر عامل شرکت رایان ویلیامز.

یک مجله فوربس داستان پوشش در سال گذشته گفت: سرمایه گذاران shying دور از این شرکت داده شده لینک به کوشنر و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. آن را به نقل از مدیر عامل شرکت ویلیامز گفت: “من خواهد بود اگر من دروغ گفت سیاسی زاویه نبود خسته کننده و یا مورد. افرادی وجود دارند که نمی خواهد با ما کار می کنند و ما که.”

هنوز کوشنر مالی براده ثبت فدرال و اخلاق مقامات نشان می دهد این شرکت نیست انجام بدی. $25 میلیون حداقل ارزش کوشنر سهام در پایان سال گذشته است تا به شدت از سه سال پیش زمانی که آن را به ارزش حداقل $5 میلیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>