Kurtenbach: که undrafted رایگان عوامل می تواند 49ers?

نزدیک به 30 درصد از rostered بازیکنان NFL رفت undrafted.

در صورتی که درصد Niners’ post-پیش نویس rookie رایگان عوامل این تیم را 53-مرد فهرستی از آمدن پاییز آن را می خواهم باور نکردنی خواهد بود.

اما وجود دارد برخی از استعداد int گروه خود را از کلاچ, بازیکنان, ورزشی, انجمن های بالا و صعودی شرط.

در اینجا یک رتبه بندی از UDFA را چگونه به احتمال زیاد آنها را به Niners’ 53-مرد فهرستی در این فصل است.

را به نظر می رسد

Salvon احمد – RB – واشنگتن

برخی از پیشاهنگان و تحلیلگران واقعا دوست احمد بیرون آمدن از واشنگتن است. من به تماشای هفت بازی ارزش جرقه بزند از او و رک و پوست کنده من آن را نمی بینیم.

احمد فاقد چشمگیر, تست, تعداد, چشم انداز و یا قابل توجه پشت سر هم در فیلم است.

که گفت:, او همچنین فاقد صالح خط حمله در واشنگتن است.

چیزی وجود دارد وجود دارد – شما می توانید آن را در هر حال حاضر و دوباره — و او را خوب دریافت گزینه, اما تا زمانی که ما می بینیم احمد در واقع اجرای یک اجرای خوب-مسدود کردن منطقه-طرح خط آن را سخت به پروژه هر چیزی. این Niners در حال گرفتن یک نگاه — او باید شانس خود را مانند هر کس دیگری در اردوگاه های آموزشی — اما آن را سخت برای دیدن او ترک خوردگی 53-مرد فهرستی و یا نگهداری شده به عنوان یک تمرین تیم ملی بازیکن, مگر اینکه او را به طور موثر یک پلیر های مختلف از او در واشنگتن است.

توجه: ورزشی, گزارش احمد را ثبت. Niners اعلام کرده اند امضای.

Ronnell پرکینز – DB – میسوری

پرکینز پروژه به عنوان یک رایگان ایمنی یا اسلات گوشه در NFL. هیچ تست داده اما فیلم خود را نشان می دهد که او یک بازیکن تهاجمی — risk-taker.

برخی از این سرزندگی پرداخت در Mizzou. حد اغلب آن را نداشت. اما در میان کسانی که مخاطره آمیز خطوط و “استشمام کردن” حالات پرکینز نشان داد تمایل به آمار و چشمگیر توانایی ،

پشت دفاعی است crapshoot موقعیت. ورزشی, تست, کالج عملکرد خوی — هیچ کس نمی تواند کاملا با هم فرمول مناسب برای دو نفر برای پیدا کردن ثانویه بازیکنان.

شاید پرکینز’ buccaneering انرژی از طریق کاهش. که گفت:, در حال حاضر, او را-یک-نگاه چشم انداز.

توجه: ورزشی, گزارش احمد را ثبت. Niners اعلام کرده اند امضای

تعقیب Harrell – TE – آرکانزاس

سابق گسترده گیرنده Harrell تبدیل به تنگ پایان در آرکانزاس بدون از دست دادن مقدار زیادی از ورزشکاری. این Niners به دنبال ارتقاء تنگ خود پایان موقعیت پشت جورج بازیگوش اما Harrell نیاز به نشان می دهد لهستانی هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود به کرک 53 یا تمرین تیم ملی.

***

تمرین تیم ملی گزینه های

بروکس راتر – QB – شمال مرکزی (بخش سوم)

شما نمی peg راتر به عنوان یک کارفرمایی اگر شما را دیدم او را به راه رفتن پایین خیابان و آسمان می داند که او نیست دقیقا بازی بهترین از بهترین ها در بخش سوم اما پس از تماشا چند از شیکاگو بچه ها من می توانید ببینید که چرا Niners دعوت او را به اردوگاه.

شما مانند نیک Mullens? البته شما هر کس می کند.

Rutter ممکن است نیک Mullens 2.0.

وجود دارد هیچ چیز فک انداختن در مورد بازی خود را اما او بی رحمانه دقیق (نه این که شما می خواهم می دانم که خود گیرنده های وحشتناک بودند — به شما پیشنهاد نمیکنم و به نظر می رسد که یک دستور کامل از جرم است که او را در. بعضی از بچه ها باید “آن”. حداقل در برابر پایین تر رقابت Rutter تا “آن”.

من می توانید ببینید و او را تبدیل به یک تمرین تیم ملی کارفرمایی که مانند Mullens در نهایت باعث می شود این تیم است.

سپس دوباره وجود دارد احتمال این که بالا رفتن در برابر نخبگان-سطح رقابت را در معرض بیشتر نقص در چشم انداز بازی.

جارد Mayden – DB – آلاباما

دیگر همه کاره ثانویه چشم انداز Mayden رفت undrafted چرا که او طرح-در NFL سطح.

The 49ers باید توجه داشت که کامل طرح او را به موفقیت.

Mayden قوی در منطقه تحت پوشش و در سان فرانسیسکو منطقه-سنگین طرح این بدان معناست که او می تواند با ارزش به عنوان یک اسلات گوشه ای یا ایمنی نقطه — هر چند او به احتمال زیاد بهترین خدمت در حال نزدیک شدن به خط داد و بیداد.

Mayden گزارش 4.4-دوم 40-حیاط داش زمان و فیلم است که نشان می دهد مقدار زیادی از بازدید و takeaways. وجود دارد شباهت به Jimmie بخش بود که یک standout برای Niners’ در سال گذشته, اما شما همچنین می توان گفت که او یک پشتیبان گیری مناسب و یا Jaquiski Tartt یا K’Waun ویلیامز.

خواهیم دید که اگر Mayden می توانید این تیم را به عنوان یک ارزش جک از همه معاملات و یا اگر سن فرانسیسکو می خواهد او را برای تبدیل شدن به یک استاد از یکی.

جاش Hokit – FB – فرزنو امور خارجه

هنگامی که کایل Juszczyk مجروح شد در سال گذشته Niners تا به حال به حرکت راس Dwelley به جای عقب مبادا این Niners جرم بود و بدون آن رکن اصلی و موقعیت.

آنها مشتاق نیست که دوباره در سال 2020 است. Hokit است که ممکن است بیمه برای Niners. مطمئن Dwelley خوب بود در بیمارستان, نقش, اما او نمی آورد و روشن ارزش به نقش و او ممکن است کرک 53 اين فصل آینده در انتهای تنگ و موقعیت.

دو بار همه آمریکایی کشتی گیر Hokit بود چابک برای فرزنو امور خارجه. در حالی که Bulldogs’ باز تک بازگشت جرم نیست, قرض خود را به سابق راه رفتن مهارت های, شما می توانید ببینید گیری از یک مینی Juszczyk در فیلم خود را.

کریس Finke – WR – نوتردام

این Niners بالا در Finke او $95,000 تضمین این آخر هفته گذشته.

هدف این است که به او رقابت میان آنچه که در حال حاضر شلوغ حافظه گیرنده موقعیت ،

Finke فاقد اندازه و نخبگان در سطح ورزشکاری به پیش نویس اما Niners را دوست داشتم صافی به عنوان یک مسیر دونده و خود را سریع پشت سر هم خاموش خط داد و بیداد.

“لغزنده روباه” نیز دوام زدن توپ returner.

این مقایسه آسان است به جیمز ریچی. امضای Finke بازگشت از ترنت تیلور و تدوین Jauan جنینگز به احتمال زیاد به معنی James’ روز شماره با Niners.

***

فرصتی برای ایجاد 53

DeMarkus اکی – CB – میسوری

اکی است 49ers نوع: بلند و قوی در منطقه تحت پوشش.

6-پا-2 Mizzou گوشه ای ستاره به افزایش ورود به ارشد خود را در فصل اما یک مصدومیت همسترینگ است که اعتبار خود را برای متوقف شتاب در کلمبیا در سال گذشته است.

این Niners در حال شرط بندی که خود 2018 عملکرد — سه interceptions, 10 عبور از دفاع همه-SEC وضعیت بود, در واقع منادی از چیزهایی که می آیند در NFL.

با توجه به نحوه باز کردن رقابت در حق cornerback است اکی یک شات به این فهرست اگر او سالم است.

Natalie Daniels – DL — نبراسکا

دانیلز یک تکنیک دفاعی در مقابله با است که چه Niners به دنبال یک پرش گسترده.

این Niners’ خط دفاعی پر استثنایی گسترده ای ژاکت کش باف پشمی. دانیلز نیست برخی بعدی-سطح ورزشکار اما پرش گسترده تعداد — در 310 پوند — نشان می دهد که کمتر از نیمی ورزشکاری سان فرانسیسکو خواسته در سنگر. سلاح های طولانی (نزدیک به 34 اینچ) می تواند او را زنده اجرا stuffer و امکان پشتیبان گیری به D. J. Jones, نقش در حال حاضر رفتگان شلدون روز برگزار شد پایین سال گذشته است.

JaMycal شتابزده – RB – بیلور

برای همه 49ers طرفداران که ناراحت مت Breida معامله شد دور — در اینجا خود را جایگزین.

من می خواهم انتظار شتابزده به رقابت با جف ویلسون برای نهایی در حال اجرا پشت نقطه در 49ers’ فهرستی از این سقوط.

شتابزده نخبگان ورزشکار — نوعی که باید پیش نویس شده در تنظیمات ارسال و ویرایش 90-صدک اعداد در 10-حیاط تقسیم 20-حیاط شاتل و پرش عمودی.

شتابزده استعدادهای تلف شد در 12 اما کسانی که گسترش افراط گرایی را به ما تذکر می دهد در آنچه او می تواند انجام دهد در پشت این نوع از حفره the 49ers’ خط حمله ایجاد کرده است در سال های اخیر است.

جوناس گریفیث – LB – ایالت ایندیانا

گریفیث به وضوح می داند آنچه که او انجام به عنوان یک linebacker و لازم ورزشی برای کاهش آن در NFL.

گریفیث است که یک بازیکن در قالب Niners شروع میانه linebacker فرد وارنر. قد بلند, شاید کوچکتر اما تلفن همراه و غریزی است.

فرد وارنر جوناس گریفیث
ارتفاع 6-پا-3 6-پا-3
وزن 235 پوند 245 پوند
40-حیاط داش 4.64 ثانیه 4.62 ثانیه
20-حیاط شاتل 4.28 ثانیه 4.3 ثانیه
3-مخروط 6.9 ثانیه 7.08 ثانیه
پرش عمودی 38.5 اینچ 36 اینچ
پرش گسترده 119 اینچ 127 اینچ
پرس سینه 21 تکرار 27 تکرار

گریفیث چشمگیر بود تصویب حمله کننده از وسط linebacker نقطه در ایالت ایندیانا و در حالی که او با برخی از تردید او اغلب در بر داشت خود را در جای مناسب در زمان مناسب است. چقدر از آن است که بهترین ورزشکار در این زمینه و چه مقدار از آن است که قابل ترجمه به NFL.

با توجه به ورزشی, نمایه Niners نیاز به عمق پشت وارنر و این سوال بزرگ از واگذاری گریفیث خواهد بود یکی از جالب ترین نامها در اردوگاه 49ers. اگر او را از این تیم انتظار می رود او را به تیم های ویژه ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>