Kurtenbach: واشنگتن حق چیز در حال حاضر تیم های دیگر با بومی آمریکایی به نام باید بیش از حد

این بیماری همه گیر است مکیده اما شده اند وجود دارد برخی از لنت نقره ای.

یکی از بهترین حداقل در نظر من: ما سلب دور بسیاری از تظاهر از جامعه است.

برای مثال زمانی که تمام جهان به نظر می رسد در آتش, آن را سخت به حفظ ناهماهنگی شناختی لازم برای پیدا کردن بومیان آمریکا, اسامی تیم در ورزش قابل قبول است.

اما ما در حال گرفتن عاقلانه — دیدن هیچکدام از اشتباهات در حداقل برخی از راه ما.

و در روز دوشنبه — پس از چند دهه از شکایت از مادری آمریکایی و یک یا دو هفته از شکایت از پول بزرگ حامیان و اقلیت درصد صاحبان تیم — واشنگتن NFL تیم اعلام شد که در آن حذف نام تیم که ما نمی چاپ در این مقاله است. این حرکت بود و بدیهی است که دیر شده است.

البته هیچ دلیلی برای فکر می کنم که این مشکلات بزرگ با نژادپرستی و به حاشیه رانده حل شده توسط واشنگتن تبدیل شدن به Redhawks یا Redtails یا ضربه (یک علاقه شخصی من) بنابراین من می گویند هیچ دلیلی برای متوقف کردن با واشنگتن است.

اگر وجود دارد در حال رفتن به یک چیز خوب برای بیرون آمدن از این از دست داد تابستان اجازه دهید آن بود که ما تمیز, خانه, بومیان آمریکا, نام و تصاویر ورزشی آمریکایی.

طبق معمول خلیج چراغ راه است. آیا این غیر طبیعی چگونه است که اتفاق می افتد در وقت و زمان دوباره ؟

رزمندگان نمیفهمد که “هی این نیست سرد” و ریشه کن تمام, بومیان آمریکا, تصاویر از خود سازمان است. و در حالی که عجیب و غریب آینده/retro گلادیاتور چیزی که آنها در حال رفتن در یک اشتباه بود تصمیم به رفتن به سمت سروپا نیست.

استنفورد برداشت پیام نه بیش از حد طولانی پس از Dubs با موفقیت تغییر از سرخپوستان به سرانجام کاردینال. با وجود ثابت نیاز به توضیح است که لوگوی تیم است نه, در واقع, یک, پرنده, اما به جای آن یک درخت است که نشان دهنده یک رنگ حرکت ساخته شده حس.

آن دسته از تغییرات اتفاق افتاده در 50 سال پیش.

و هیچ کس نمی تواند وانمود کند که اگر تغییر نام تصادف کرده اند. این موضوع روشن بود و سپس:

“استنفورد را ادامه استفاده از نماد در 1970s به ارمغان می آورد تا به دید دردناک فقدان حساسیت و آگاهی بخشی به دانشگاه” استنفورد ombudsperson لوئیس آمستردام نوشت و سپس به دانشگاه رئیس جمهور ریچارد لیمان. “همه ما در برخی از راه با عمل و یا عدم پذیرش و پشتیبانی استفاده از نماد در محوطه دانشگاه. ما این کار را با کینه توزی و یا به قصد ویران کردن یک گروه نژادی. بلکه آن را بازتابی از جامعه ما عقب افتاده درک dulled ادراک و ابری دید.”

آن را خوب است برای دیدن است که جامعه در حال توسعه است — حداقل کمی — 50 سال بعد.

و اشتباه نکنید این نام توهین آمیز است. بومی آمریکا اسامی تیم ممکن است در ابتدا آمده از محل کینه توزی شده است اما شرکت تصمیم گرفتند با بد بازیگران — مردمی که می خواهند به درمان بازی-روز مانند هالووین نقاشی چهره و کلاه می پوشند. هیچ شخص مناسب و معقول می پوشند blackface به بازی اما در طول سال عادی از این “گناه” کلیشه ها نسبت به آمریکایی های بومی است به طور مداوم تحت فشار قرار دادند به جلو خط از مقبولیت.

در حال حاضر آن را نه فقط بد بازیگران و یا به شدت نادان پیوستن به در.

این “Tomahawk ریز ریز کردن” بوده است و آغاز شده در دانشگاه ایالتی فلوریدا در 1980s اما گسترش آن به شهر کانزاس و پس از آن مشهور شد با بریوز آتلانتا در سال 1991.

آن بود و همواره بوده است, بد یک نگاه, اما اگر شما چیزی را اغلب به اندازه کافی است و تلویحا تلقی رفتار قابل قبول.

اما ما همه بیش از حد قدیمی به بازی کابوی ها و سرخپوستان می باشد. همه ما باید به اندازه کافی هوشمند به می دانم که آنها به شخصیت های کارتونی از تلویزیون فهرست اما واقعی مردم است.

واشنگتن NFL نام تیم تا به حال برای رفتن ، این شنیع ترین نقض نجابت.

اما هر دو از رزمندگان و استنفورد ارائه یک راهنمای روشن در چه تیم های دیگر با نام تیم که نیست نژادی تهمت اما با این وجود می تواند توان نسبت به آمریکایی های بومی مردم است.

کلیولند تیم بیس بال ، رفتن به دانشگاه استنفورد مسیر و رها کردن آن.

نباید آن را که سخت به حرکت در کلیولند بود مجبور به رها کردن خود را بسیار توهین آمیز کاریکاتور طلسم. بود عنکبوت یا نه و یا اعمال صالح خشمگین اما چیز دیگری است.

همانطور که برای “تاریخچه” خواهد بود که از دست داده ؟ خوب کلیولند نشده برنده سری جهانی از سال 1948 طولانی ترین خشکسالی در بیس بال. اجازه دهید آن را مانند که تیم مالکیت اجازه می دهد تا بازیکنان بزرگ ترک در آژانس رایگان.

ایالت فلوریدا در وضعیت پیچیده است اما این جواب درست نیست. مدرسه ممکن است برکت از قبیله اما آنها باید رها Seminoles نام — همه از آن است که تشویق بازیگران بد مانند “سر شکارچیان” جامعه (یک چیز). شاید آن را فقط به من, اما من می خواهم به عنوان بسیاری از سطوح جدا شدن از چیزی شبیه به آن را به عنوان ممکن است. چگونه است که Seminoles ارزش آن را هنگامی که شما می توانید باتلاق مردم ؟

آتلانتا بریوز? The Kansas City Chiefs? برو رزمندگان مسیر — دریافت مبهم است.

هیچ مادری آمریکایی تصاویر. هیچ شعارهای توهین آمیز در طول بازی. پاک کردن تخته سنگ پاک و با خود می آیند تندر-مانند طلسم. (فقط او را ترک نمی در چین به عنوان رزمندگان بود.)

Chicago Blackhawks ها در نیمه راه وجود دارد. این تیم ادعا می کند آنها تجلیل قرن 18 و 19 ساوک رهبر اما اذعان می کند در وب سایت خود را که نام آمد از تیم موسس واحد نظامی در جنگ جهانی اول

آنها ممکن است در تلاش برای توهین, اما آنها می تواند. چرا شما می خواهید تیم خود را به یک نام مانند آن است ؟ روگرفت آن. اکثریت قریب به اتفاق از شهرستان تماس آنها بازها, به هر حال. آن را یک پیروزی آسان.

وجود خواهد داشت naysayers — افرادی که هیچ چیز به جرم اما می خواهم به شما اجازه می دانم که آنها جرم نیست. آنها تعجب زمانی که تیم تغییر نام باید متوقف شود. آنها ادعا می کنند این یک سرازیری لغزنده است.

من می گویم بیایید به کشویی.

اگر به اندازه کافی وجود دارد مردمی جرم توسط بوستون سلتیکز تیم نام آن را تغییر دهید.

من humungous و در حالی که من نه جرم San Francisco Giants نام تیم من می تواند همراه با دیگر بزرگ مردمی و ببینید که چگونه هر کس احساس می کند. من فکر نمی کنم یک نیاز به نگرانی برای فیل جامعه اما من از شنیدن آنها کینه نگه دارید.

بی شماری وجود دارد گزینه های دیگر برای تیم نام هر یک از آنها را می شود بهتر از یکی است که توانایی به توهین و یا حاشیه راندن. شما حتی می توانید با هیچ چیز در همه. آن را کار کرده و فوتبال اروپا و حقایق اخیر اضافه شده به لیگ برتر فوتبال. من با کانزاس سیتی آمریکا, باشگاه فوتبال.

ورزش قرار است به سرگرم کننده است. آنها قرار بود به فرار. و در حالی که ما می دانیم که نقص از انسان و شاخکهای بلند از سیاست همیشه درگیر شدن در بازی های این بومیان آمریکا, اسامی تیم فاسد توانایی برای بسیاری از جمله خودم برای لذت بردن از بازی ها و ورزشکاران است که آنها را بازی کند.

در بهترین حالت این سازمان ها ساده و بی تکلف در مورد آسیب این تیم نام می توانید انجام دهید.

در بدترین حالت به عنوان مورد با واشنگتن آنها کاملا بی ادب.

بنابراین من می گویم رها کردن همه آنها را. محصول جانبی خواهد بود یک تن از پول برای تجارت و pat در پشت برای “انجام کار درست”. آن را یک پیروزی و در این نقطه, آن حداقل است که ما می توانید انجام دهید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>