Kurtenbach: ورزش حرفه ای این ترس بیش از COVID-19

الکساندر همیلتون یک بار گفت که آمریکا “grand آزمایش”.

این روزها که آزمایش به نظر می رسد در چگونه به حداقل به طور موثر مدیریت یک بیماری همه گیر.

چند ماه پیش از ما خواسته شد به “صاف منحنی”. ظاهرا این پیام از دست رفته بود که ما باید در حفظ و منحنی مسطح ، افزایش Covid-19 نفر در 11 نقطه داغ متحده — از جمله کالیفرنیا — به اندازه کافی به نگرانی حتی در خوش بینانه ترین.

آن را قطعا تا به آمریکای شمالی ورزش حرفه ای لیگ کرده است.

امریکا پنج بزرگترین و حرفه ای ورزش لیگ تمام خواهد شد و از سرگیری بازی در این ماه. NBA در حال رفتن به به یک “حباب” در والت دیزنی جهانی در تلاش برای پایان فصل خود را با قهرمان لیگ برتر فوتبال است که با داشتن یک بازگشت-به-بازی مسابقات وجود دارد بیش از حد (این زمین لرزه در حال حاضر در مرکز فلوریدا), Major League Baseball کار مرحله نهایی مسابقات است در نهایت بیش از آنها با هدف شروع به 60 بازی فصل به طور منظم در جولای 23, NHL طولانی-برگزار قصد دارد برای بازی در این ماه بیش از حد — اگر کسانی که قصد دارد به نظر نمی رسد به خوبی گوشت از و NFL — به عمد ساده و بی تکلف به هر نوع از سلامت و دستورالعمل ایمنی — باز خواهد شد اردوگاه های آموزشی در جولای 28.

در حالی که امریکا نه تکرار موفقیت اروپا در سرکوب این بیماری کسانی که در لیگ امیدوار هستند آنها می توانند به دنبال این قاره منجر شود وقتی که می آید به از سرگیری عملیات.

بی شماری وجود دارد که کارشناسان می گویند که این لیگ در حال هل دادن بیش از حد سریع است که ما نمی دانیم به اندازه کافی در مورد این ویروس و گسترش آن بیش از حد عادی به رزومه ورزشی. حتی Dr. Anthony Fauci پیشنهاد کرد که “فوتبال اتفاق می افتد ممکن است این سال است.”

اما در حالی که کارشناسان در این زمینه نباید اخراج واقعیت این است که این لیگ ها احساس می کنند که هیچ چاره ای اما برای بازی.

بله, ممکن است واکسن نشان می دهد تا در چند هفته یا چند ماه آوردن یک پایان سریع به این ملی کابوس و اجازه می دهد ورزش برای از سرگیری بدون حادثه است. چنین سناریویی را این “حباب” مفاهیم شبیه نیمه پخته خطرناک, ایده های.

اما نیز وجود دارد یک شانس واقعی که موثر واکسن درمان و یا جلوگیری از بارداری هرگز تحقق — که جدید ما “عادی” سال طول می کشد.

هیچ یک ریشه است که, اما این یک میلیارد دلار لیگ خواهد بود احمقانه به درستی حساب برای یک احتمال است. اگر همه آنها صبر کنید برای جهان اصلاح شود تنها چیزی که ممکن است تغییر می تواند جایگاه خود را در سرگرمی های چشم انداز.

سازگار کردن یا می میرند — این اولین قانون بشریت و در حالی که پایه دلایل ممکن است سالم و بی خطر این لیگ هستند که غذای مشاوره.

کمیسر NBA آدم نقره ای — بدون بیان کامل حقیقت — خلاصه تا سناریو به طور موثر در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران در روز جمعه:

“ما هیچ چاره ای جز یادگیری برای زندگی با این ویروس. هیچ گزینه های بدون ریسک در حال حاضر” نقره گفت.

بهترین این لیگ ها می توانید انجام دهید این است که سعی کنید به کنترل محیط به عنوان بهترین آنها می توانند و اغلب تست برای این بیماری است. اگر این لیگ بازی نمی کند, موافقت نامه ها بودند که در دهه در ساخت می تواند پاره پاره کردن.

بله این کلمه از سال ممکن است “نیروی majeure” — و نه هوشمند بازرگان می خواهم به مذاکره مجدد یک توافق دسته جمعی و یا تلویزیون قرارداد میان آنچه می تواند یک رکود اقتصادی.

بله show must go on — وجود دارد میلیاردها دلار در این خط برای صاحبان تیم, بازیکنان, شبکه های تلویزیونی و لبخند رسانه های ورزشی نیز هست.

شما می توانید احساس رایگان به آن را بیش از حد مخاطره آمیز است. هر لیگ آمده است به توافق با آن بازیکنان و مربیان و داوران به بازی اما همه باید ارائه آسان outs. یک تعداد انگشت شماری از بازیکنان NBA تصمیم گرفته اند که “حباب” نیست و برای آنها و همه شما می توانید انجام دهید این است که احترام که انتخاب آن نشده اند می تواند یکی از آسان است.

اما برای طرفداران من می خواهم به آنها یادآوری کنید که آنها فرض می کنیم هیچ خطر در این موضوع به عنوان آنها را دعوت به بازی. (و اگر آنها ابلهانه دعوت آنها لازم نیست برای رفتن.)

Covid-19 یک تهدید برای موجودیت فعلی تیتان از کسب و کار ورزشی و کسانی که لیگ بدون رهبری قوی مانند کالج, فوتبال, ممکن است قادر به رسیدگی به این تهدید است.

اما در حالی که خیلی از کشور به نظر می رسد بنیانگذاران در پاسخ خود به این بیماری همه گیر بزرگ پنج در حال هل دادن به جلو آنها نمی خواهید به صبر برای پیدا کردن سرنوشت خود را, آنها در حال تلاش برای پیدا کردن یک راه را از طریق این ظروف سرباز یا مسافر.

که می تواند انجام دهد — نه باید-انجام — نگرش طراوت است در حال حاضر.

و من فکر می کنم آن می تواند ساده و بی تکلف به فکر می کنم آن را نمی تواند تاثیر مثبتی در دراز مدت است.

یکی ممکن است مثال: بیس بال است که با هدف استفاده از بزاق COVID—19 آزمون در این فصل است. تصور کنید اگر آنها می توانند و سپس آنها را در مقیاس این آزمون. که می تواند تغییر راه ما به طور منظم مردمی تست شده برای این بیماری است.

یا شاید NFL یا NBA از طریق شکستن با چیزی است که باعث می شود بازی های خود را پس از آن می تواند بریزد پایین به بالا مدرسه و سطوح جوانان از ورزش — اکثریت قریب به اتفاق که در خود نگه دارد.

و یا شاید داشتن تیم های مورد علاقه ما در تلویزیون برای چند ساعت در هر روز خواهد شد و ما جلوگیری از تماشای اخبار کابل — چیزهای که خوب نیست برای مغز شما.

این ری استارت کامل نخواهد بود. هیچ چیز است. اما کسانی که در اجرای این لیگ — راجر Goodell MLS کمیسر همین Garber, LeBron James — تیز هستند.

و بنابراین ما به یک آزمایش دیگر. انگشتان عبور این یکی می رود بهتر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>