Kurtenbach: لیگ بیس بال را فراموش کرده که پرداخت صورتحساب

این میلیاردرها و میلیونرهای در لیگ اصلی بیس بال را صرف سه ماه گذشته در مورد مبارزه با پول است.

شما می خواهم فکر می کنم که در طول یک بیماری همه گیر مشاجره بین لیگ اصلی بیس بال صاحبان و بازیکنان می شده اند در مورد ایمنی و بهداشت اما بدون آن همه چیز در مورد Benjamins عزیزم.

MLB صاحبان رای دادند به اتفاق آرا به ادامه 2020 فصل تحت نظر خود را مارس 26 قرارداد با بازیکنان ارتباط لیگ گفت: در بیانیه ای که دوشنبه شب پس از اتحادیه هیئت اجرایی رای دادند را MLB آخرین پیشنهاد 60 بازی فصل با گسترش برگشتی.

صاحبان رای در حال حاضر اجازه می دهد تا کمیسیون راب مانفرد برای اجرای یک برنامه از انتخاب خود را — به احتمال زیاد بین 50 و 60 بازی.

مانفرد خواسته که بازیکنان ارتباط ارائه دو قطعه از اطلاعات امروز با توجه به گزارش ESPN. اول اینکه آیا بازیکنان قادر خواهند بود به گزارش به آموزش در ظرف هفت روز در ماه جولای 1. دوم این است که آیا اتحادیه موافقت خود را با سلامت و پروتکل های ایمنی لازم را برای ارائه بهترین فرصت برای تکمیل فصل به طور منظم و برگشتی.

بله ما بیس بال این سال است. که خبر خوبی است. اما از آن خواهد شد بازی در میان لباس های کثیف. خوب خوش شانس نادیده گرفتن لکه ورزش برداشت تا در طول چند ماه گذشته.

هر کس می خواهد به طرف در این نبرد و من بیش از حد خواهد شد: صاحبان شدند حریص بودن. این بازیکنان بودند که حریص است. قسمت کردن سرزنش کردن خود را در اختیار همه من می دانم این است که آن را ناخوشایند برای هر دو طرف بود و آن را بدون شک بد برای زنده ماندن طولانی مدت از ورزش است.

اما آنچه واقعا مرا ناراحت می کند این است که منبع همه که پول های بی شماری میلیون ها نفر از بازیکنان و صاحبان مبارزه شد بیش فراموش شده بود.

در میان این نبرد بود که ساخته شده توسط هر دو لیگ و بازیکنان به وجودی که هر کسی که رفتن به فکر می کنم در مورد واقعی حیاتی از ورزش: طرفداران?احساس رایگان برای تماس با آن خود را بهره از آن است — اما این که کنار من در تمام این.

بله با وجود آنچه در این لیگ ها و بازیکنان اعتقاد 100 درصد از همه بیس بال درآمد حاصل از طرفداران. برخی از آن ها غیر مستقیم, مطمئن, اما, MLB, NBA, NFL, حتی حرفه ای بولینگ انجمن هستند و محصولات سرگرمی است که مشتق عامل خود درآمد از مردمی توپخانه خود را سخت به دست آورده پول برای بلیط, کشباف, کلاه, کابل بسته و MLB.TV.

اما به عنوان اگر 4 1/2-ساعت نه باز یافته بازی و به طور مداوم افزایش قیمت در حال حاضر نمی توانم به شما بگویم که بیس بال را فراموش کرده است که پرداخت صورتحساب خود.و در حالی که من یک عمر عاشق ورزش — و هنوز هم یک مشتری پرداخت به هر دو منطقه خلیج تیم — وجود دارد خواهد بود برای باز کردن بعد (در ظرفیت کار می کنند) و به احتمال زیاد خواهد شد لذت بردن از هر هرج و مرج دقیقه از تخریب-دربی سبک کوتاه نجومی (که می تواند هر دو غول و یک را برگشتی) آن را بدون شک می تواند به چالش کشیدن به compartmentalize این مبارزه که درگرفته است بیش از چند هفته گذشته است و تنها باز سالوو به حتی بزرگتر نبرد که بافندگی در دسامبر 2021.

چرا از آن است که ما عاشق این ورزش به نظر می رسد به تهمت که از کسانی که به ما سپرده با در نظر گرفتن مراقبت از آن در سطح حرفه ای.

آه و این در حالی که صاحبان و بازیکنان می خواستم به هش چیز, آنها فقط بیشتر ایجاد دشمنی در روند — و نه یکی از لیگ های عمده مسائل حل و فصل شد در طول سه ماه گذشته از “مذاکرات است.”

اشتباه نکنید در مورد آن لیگ است که هنوز رفتن به تعطیل — احتمالا برای بیش از سه ماه — پس از 2021 فصل بیس بال دادن دو هیچکدام از توقف کار در طول سه سال است.

که فقط به کسب و کار بد.

این در حالی است که تصفیه هر دو ثابت و طرفداران گاه به گاه در میان شلوغ ترین سرگرمی های چشم انداز در تاریخ بشریت است. نگران نباشید هر چند صاحبان در حال شارژ طرفداران بیشتر برای جبران ضرر و زیان.

لیگ یک فرصت — بهداشت و دستورالعمل های ایمنی اجازه — را به نفع خود به برخی از این طرفداران در چند ماه گذشته است. بازی بیس بال, طبیعی اجتماعی نویسنده, ورزش, باید اولین بازی حرفه ای برای بازگشت به میدان در این تابستان. با توجه به زمان, جدول زمانی, به نظر می رسد به عنوان اگر آنها شروع خواهد شد یک یا دو روز قبل از NBA — یک بازی که در آن بازیکنان تجارت عرق داخل مطبوع عرصه است.

این COVID-19 همه گیر شده است اما یکی از چند لنت نقره ای است که آن را حذف کرده و مقدار زیادی از تظاهر از جهان است. هر کسی که مراقبت به نگاه عمیق تر می دانست که این کار در مرحله نهایی مسابقات بین بازیکنان و صاحبان اجتناب ناپذیر بود. اما در حال حاضر بدون آهنگ و رقص آن گذاشته شده است bare برای همه برای دیدن.و خدای من آن زشت است نگاه کنید.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>