Kurtenbach: بیس بال است جدید پیش فصل طولانی به اندازه کافی است ؟

اینجا را کلیک کنید اگر شما با داشتن یک مشکل مشاهده عکس ها بر روی یک دستگاه تلفن همراه.

سان فرانسیسکو — آن را “بهار آموزش.” آن را “اردوگاه تابستانی.”

و در حالی که وجود دارد این است که شور و شوق و تشویق خوب در اطراف ورزشگاه در طول این جلسات تمرین پیش از لیگ اصلی بیس بال را در 60 بازی فصل به طور منظم نیز وجود دارد یک حقیقت بلندی بیش از این عملیات.

و من صحبت کردن در مورد کوروناویروس. هر چند که قطعا وجود دارد و در پیک.

نه این واقعیت است که تخریب-دربی-سبک مبارزات انتخاباتی — یک فصل به طور منظم است که در آن هر یک از بازی را در outsized اهمیت به دلیل کمبود — برنامه ریزی شده است برای شروع در فقط دو و نیم هفته است.

دو هفته از عمل و یک تعداد انگشت شماری از نمایشگاه بازی های آماده سازی کافی برای یک فصل بیس بال?

گوش دادن به غول و این آخر هفته من گرفتن این تصور آن است.

“بدیهی است که ما دوست دارم که کمی طولانی تر برای دریافت در بیس بال شکل و دریافت ما زمان پایین و رویکرد ما پایین و انجام هر کاری که ما باید انجام دهید برای دریافت آماده برای یک فصل. اما این دست ما رسیدگی بنابراین ما قصد داریم برای مقابله با آن را به عنوان به خوبی به عنوان ما می توانیم” براندون کمربند یکشنبه گفت.

“آن را به کامل است. هیچ بخشی از این فصل است که به طور کامل… و من فکر می کنم فقط دانستن است که کمک می کند تا طرز فکر من کمی. اگر شما انتظار دارند که همه چیز به حالت عادی و بدون آن شما در حال رفتن به یک مشکل تنظیم. فقط تصدیق کرد که آن را متفاوت قطعا رفته است یک راه طولانی است.”

همه ما باید درک کمربند مثبت طرز فکر, اما اجازه می دهد تا واقعی درباره وضعیت: با 60 بازیکن در استخر یکی الماس-صفحه اصلی-ورزشگاه شیوه های عجیب و غریب و به ظاهر scattershot COVID-19 تست پروتکل های تدارکات از شروع فصل بیس بال در کوتاه مدت متوجه شد در حال حاضر داغ در ظروف سرباز یا مسافر.

لازم به ذکر است که نه از غول و نه یک بوده است که قادر به آوردن هر بازیکن در استخر خود را به اردوگاه نشده است.

اما با توجه به کمبود زمان آماده سازی — آموزش بهار معمولا شش یا هفت هفته و شامل 25-30 بازی و بی شماری فرصت عمل — در-زمینه بازی زمانی که بازی شروع ممکن است ظروف سرباز یا مسافر داغ بیش از حد.

“آن احساس می کند مانند ما پنج روز با ما موقعیت بازیکنان در حال حاضر” یک مدیر باب ملوین به خبرنگاران گفت: روز شنبه پس از اوکلند به تعویق افتاد آن اول کامل-تیم ملی تمرین به دلیل تاخیر در COVID-19 نتایج آزمون. “که واقعا چنین نیست, اما آن را احساس می کند مانند آن است.”

و اضافه کردن به پیچیدگی واقعیت این است که در حالی که برخی از غول و بازیکنان قادر به استفاده از امکانات تیم در آریزونا بودند و یا در کشورهای بدون مستندات دقیق در طول چند ماه گذشته بسیاری از قادر به درستی قطار برای فصل آینده در زمان استراحت. آنها آمدند به اردوگاه سرد است.

به عنوان مثال: غول گیر شکن Posey. او در آنجا ماند در منطقه خلیج در طول خاموش بود و تنها قادر به ضربه توپ را روی گوه در آن زمان.

“من در خانه من” Posey گفت. “من با هدف قرار دادن مربیان و کنار هم قرار دادن یک طرح و به دنبال برنامه ریزی برای, خدای من, من حتی نمی دانم که چگونه بسیاری از هفته را به پایان رسید تا بودن. اما یکی از چالش های است که شما — شما فقط باید انجام بهترین شما می توانید با آن است.”

معمولی بیس بال عقل است که hitters شروع فصل خوبی را پشت تنگ. اگر برخی از hitters فقط در حال حاضر شاهد تبادل زنده برای اولین بار در ماه است و چند هفته زمان کافی برای گرفتن?

به یاد داشته باشید: هر بازی را تقریبا سه برابر بیشتر از این بازی ها از یک استاندارد 162-بازی فصل.

و یا شاید آن را نمی خواهد مهم چون کوزه ظاهر در پشت برنامه بیش از حد.

پرتاب سلاح را هم به “کشش” و با اخیر بیماری آرنج و بازو آسیب در ورزش, تیم هستند مراقب باشید که فشار خود را در کوزه. این حرکت هوشمند. احتمال این است که در زمان 60-بازی فصل به طور منظم شروع می شود و کوزه به اندازه کافی نخواهد بود همراه خود را پرتاب برنامه به بیش از یک تعداد انگشت شماری از نوبت.

“وجود دارد نه به اندازه کافی زمان در تقویم” غول مدیر گفت: Gabe Kapler گفت شنبه.

پنج شنبه, Kapler افزود: “انتظار است که کوزه در حال رفتن به بیرون رفتن و پرتاب مانند پنج یا شش نوبت در اولین سری من فقط فکر نمی کنم که واقع بینانه در حال حاضر.”

در حال حاضر هیچ کس نمی داند چه تبادل چرخش را مانند نگاه در سال 2020 است. شده اند وجود دارد پیشنهادات خود را از سه مرد چرخش (از معمول پنج) با “افتتاحیه” انبوه. وجود دارد می تواند شش و هفت و حتی هشت “استارت” در چرخش بیش از حد. ما نمی دانیم که ممکن است تا زمانی که به خوبی پس از این فصل شروع می شود و اگر در همه.

این بیماری همه گیر در حال حاضر شتاب دهنده است که به احتمال زیاد به عواقب بزرگ در ورزش مانند بیس بال — یک ماکرو ورزش ریشه در سنت.

خواهد شد و هر یک از این کوزه اجازه داده می شود به پرتاب به اندازه کافی زمین برای رسیدن به پنج نوبت استارت نیاز به واجد شرایط برای یک برنده می شود ؟ شاید ما به دنبال در هر بازی به عنوان یک جانی Wholestaff مسابقه. سرگرم کننده!

شاید hitters می تواند انطباق با یک پیش فصل کوتاه و بیرون آمدن از دروازه ضربه زنی. یا شاید ورزش را یکی دیگر از مجموعه کل فصل strikeout رکورد در تنها 37 درصد از زمان به خاطر هیچ کس می تواند رسیدگی به 99-مایل در هر ساعت گرما برای هفته ها.

بله این ورزش ممکن است به عقب است که ما می تواند همه را جشن می گیرند — اما به دلیل یک بیماری همه گیر و چانه زنی جمعی مرحله نهایی مسابقات احتمال زیاد است که همه چیز در مورد برای تبدیل شدن به بسیار بد بو در لیگ اصلی بیس بال. و ببخش مرا برای بدونم که این ها همه می تواند اجتناب شود توسط یک زن و شوهر هفته بیشتر از پیش فصل و چند روز در سرما سقوط می آیند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>