Kurtenbach: هاردینگ پارک PGA قهرمانی باعث روشن — طرفداران نمی تواند دوباره به زودی به اندازه کافی

سان فرانسیسکو — به نمایندگی از بازیکنان حامیان مالی و خودم: ما از دست شما طرفداران.

دور اول از سال 2020 PGA قهرمانی برگزار شد پنج شنبه در مجتمع پلاستیک طبرستان هاردینگ پارک بدون شمارش حضور یک محصول جانبی از COVID-19 بیماری همه گیر. به طور معمول در مسابقات بزرگ مانند این را از جمعیت که پشته 10, 20-مردم عمیق در امتداد طناب که خط البته جدا گلف بازان از گالری. اما روز شنبه تنها افرادی که اجازه داده شد در سان فرانسیسکو شهرداری جم شد spattering از رسانه ها و داوطلبان و لازم همراهان است که سفر با هر مسابقات بزرگ.

بله, آن را unfathomably سرد به داخل “حباب” به دیدن این بچه ها هستند که خیلی بهتر از من در این ورزش همچنین ممکن است ترک از شرم — تسلط همان دوره من تلاش برای شکستن 100 در چند بار در سال است.

آن را نیز عمیقا وهم آور را تجربه کنند.

(خوزه کارلوس Fajardo/اخبار منطقه خلیج گروهی)

من به دنبال ليزينگ از جاستین توماس, Rory McIlroy و تایگر وودز برای شش حفره های پنج شنبه.

کسانی که سه تا از بزرگترین گلف بازان در جهان — نخبگان از نخبگان است. جنگل مسلما بهترین گلف باز همیشه زنده — یک بازیکن که جلو بزرگتر از ورزش خود را.

و من صرف زمان کافی در این رسانه ها بازی را به می دانم که وجود دارد همیشه دریایی از مردم — هزاران نفر از طرفداران عاشقانه — که به دنبال جنگل از محدوده رانندگی به عمل سبز تمام راه را از طریق به دور خود است. اضافه کردن دو نام بزرگ به بازی و شما می خواهم یک سونامی از فعالیت.

اما روز شنبه این بود که من و چند نفر دیگر. آن همه احساس ، آن را در زمان دور از قدر از مسابقات است.

“خوب است که ما هنجار جدید,” جنگل که به ضرب گلوله یک دو-تحت-par 68 گفت. “این تنها راه آن است. این است [که چگونه آن را] رفتن به در حالی که برای.”

“انرژی متفاوت است. شما نمی خواهید به عنوان بسیاری از حواس او را پرت وجود دارد خارج وجود دارد, و همچنین. واقعا وجود دارد هیچ کس در حال حرکت در اطراف. شما نمی شنیدن جمعیت صداهای. آن را فقط متفاوت است. که احتمالا تنها راه به آن می گویند.”

وجود دارد پس از عمل کمی در اطراف این دوره که من تقریبا لگد حداکثر هما را که او کشیده به خشن کردن اولین سه راهی یک لحظه قبل از من رسیده شماره 2 جعبه توپ را روی گوه. خوشبختانه من اجتناب ساخت خود را در وضعیت بد و بدتر, اما من اجازه هما که به پایان رسید دور با-بیش-par 70 می دانم که خود را بازیابی شات — که او را برای خوب پر نجات — قابل توجه بود. چه می توانم انجام دهم ؟ حق با او بود وجود دارد.

در غیر این صورت آن را خیلی آرام.

(خوزه کارلوس Fajardo/اخبار منطقه خلیج گروهی)

گاهی داد و بیداد کن در دوره های عمومی تبدیل به یک فوق العاده منحصر به فرد باشگاه خصوصی پنج شنبه. و پس از آن بزرگترین سه روز در وسط 163 هکتار دوره در طول مذاکرات از سال, من قادر به شنیدن ترافیک از دریاچه مرسد و افق بلوارها.

به جای roars برای رهبران تغییر و یا یک مرغک زدن توپ, موسیقی متن فیلم از دور اول بود که بازتاب پینگ از رانندگان جغ از خوشه بتن در برابر گاز ژنراتور تأمین دوربین های دیجیتال و عمومی آدرس گوینده گفتن هیچ کس به طور خاص بود که با شروع دور خود و شهر محل زندگی.

ما حتی نمی توانید یک heckle زمانی که Bryson DeChambeau که به عمد قرار داده و در 40 پوند در طول گلف وقفه خود را شکست راننده در شماره 7 پس از تکیه بر روی آن را انتخاب کنید تا او توپ را روی گوه. چه من می خواهم که پرداخت به شنیدن آنچه که مشتری پرداخت چند Michelob Ultras عمیق, باید گفت که در مورد.

“من در واقع هنوز بازی در مقابل طرفداران زیرا بدیهی است که کار کردن که به خصوص در مسابقات قهرمانی بزرگ” جیسون روز گفت: پس از پنج-تحت-par دور ساخته شده است که او را رهبر در محل باشگاه وانجمن پنج شنبه. “شما کار کردن که انرژی. معمولا آن وز و آن اتفاق می افتد از شنبه تمام راه را از طریق به روز بیشتر می شود. و امروز ما به آن استفاده می شود در حال حاضر, اما آن را هنوز هم همان. من می دانم که ما در حال بازی PGA قهرمانی. این یک اصلی قهرمانی است. این یکی از اولین بار از سال است. آن را هنوز هم فقط همان نیست.”

“شما قطعا می توانید احساس تفاوت در شدت… این فقط احساس نمی شود.”

(خوزه کارلوس Fajardo/اخبار منطقه خلیج گروهی)

حتی گلف بازان تسخیر کرده بودند. PGA قهرمانی مسابقات بزرگ تا بازیکنان برای رفتن به یک کمی بیشتر قفل شده است و در این دوره و خارج از چند exclamations پس بد حملات وجود ندارد بسیار پچ پچ. اکثر گلف بازان بودند با استفاده از “داخل سالن صدای” به بحث — به عنوان اگر ما خارج است. خدای ناکرده هر کسی که در اطراف آنها overhearing چیزی جالب است.

PGA تشویق داوطلبان به کف زدن پس از یک شات خوب برای ایجاد برخی از اتمسفر اما کلیسا مانند محیط زیست در کلیسای گلف آنقدر اندک است که وجود دوره از زمان که در آن کسانی که داوطلب به وضوح فراموش کرده در مورد بخشنامه.

یک مکان وجود دارد که در آن برخی از طرفداران می تواند با شتاب زیرچشمی نگاه کردن در این بزرگ گلف بازان و تشویق آنها را در حصار در امتداد سوراخ 12. با یک چند نیز قرار داده شده کاهش در آبی توری یک تعداد انگشت شماری از طرفداران می تواند با رعایت برخی از توپ را روی گوه عکس و اجازه دهید گلف بازان می دانید آنچه آنها فکر می کردند.

در حال حاضر آن را باید انجام دهید. حداقل این مسابقات در حال بازی است.

اما من نمی توانم صبر کنید تا زمانی که ما می توانیم انجام این کار دوباره — مسابقات بزرگ در یک دوره امیدوارم با تکرار و پنج جای تعجب زیادی آب و هوا — راه حق. و این بدان معنی است که طرفداران می توانند به ما بپیوندید برای جشن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account1xbet