Kurtenbach: Aldon اسمیت نیست رستگاری داستان… هنوز

من می دانستم که Aldon اسمیت زمانی که ما هر دو در دانشگاه میسوری.

زمانی که او یک نوجوان بود که نمی دانستم که او برتر از انسان است.

زمانی که او در یک لبخند همیشگی و مداوم با هدف به لطفا.من هرگز ملاقات Aldon اسمیت که در NFL. در این روز من خوشحالم که من این کار را نکرد.

چیزی را در آن سال ها با 49ers و اظهارات که در آن استفاده از مواد مخدر و روان مبارزات ضعف حتی بیشتر غیر قابل انکار استعداد. آن را تحت الشعاع آنچه که من در ادامه به این باور واقعی است Aldon اسمیت.

اما پس از چهار سال دور اسمیت در NFL نیاز به توافق یک سال 4 میلیون دلار قرارداد با دالاس کابوی ها جمعه.

در حال حاضر, من امتناع از نوشتن هر داستان رستگاری.

پایان دفاعی هنوز هم نیاز به دوباره با لیگ. با توجه به جدول رپ, من نمی دانم اگر این اتفاق خواهد افتاد.

او همچنین نیاز به کابوی ها فهرست. او بنا به گزارش ها در شکل و در سن 30 اما پس از مدت طولانی دور می داند که اگر او هنوز هم می تواند آن را قطع در NFL.

ما همچنین رقصید به این آهنگ قبل از. این مراحل ممکن است تغییر کرده باشد اما بدون شک همان موسیقی است.

بله اسمیت توبه در بیانیه شنبه شب. و بله, این یک نشانه مثبت است. اما نظرات و اظهارات به این معنی نیست بسیار دیگر.

ورزشی جهان شد حق نوشتن اسمیت — شما می توانید تنها gaslight هر کس برای مدت طولانی. شما می توانید تنها اتلاف بسیاری از فرصت ها.

اسمیت نیاز به اثبات که او را تغییر داد از طریق ثبات در اقدامات خود.

نه برای اثبات جهان ورزش اشتباه یا. هیچ کس انتظار دارد که هر چیزی از او را ندارد.

هیچ در این نقطه اسمیت نیاز به اثبات به خود است که او می تواند تحمل سختی ها و فشارهای NFL; که او را تعقیب دور یکی از تنها چیزهایی که در جهان قدرتمند تر از او — شیاطین او.

گونی اعداد مهم نیست. اگر او می تواند به تمیز ماندن و ساختن یک تیم پس ما باید یک رستگاری داستان.

من ریشه آن چرا که من هنوز هم باور Aldon اسمیت من می دانستم که هنوز هم وجود دارد.

تماس با من ساده و بی تکلف — من خوب است که با. اما این Aldon اسمیت — یکی از من می دانستم که راه بازگشت در روز بود و تنها در اطراف برای یک زمان کوتاه در NFL — ارزش ما به سلامتی.


2. مهم ترین offseason علاوه بر این به 49ers فهرست ممکن است تعدادی از پوند جزایر توماس می توانید اضافه کنید.

این Niners می گم دفاعی برای مقابله با عبور از فراز. سه-کردن بچه ها استفاده می شود DeForest Buckner و Arik آرمستد بود که هر دو تضعیف یک نقطه در داخل پس کارفرمایی اما تنها یکی باقی مانده است.

پشت آرمستد بود در دفاعی در مقابله با نمودار عمق هستند DJ جونز (اجرا-توقف یک تکنیک), Jullian تیلور (آینده خاموش دسامبر آسیب دیدگی ACL), Kentavius خیابان (سه بازی های حرفه ای) و توماس.

استنفورد محصول شما به احتمال زیاد به یاد داشته باشید یک غالب دفاعی مقابله در پالو آلتو است و tweener به این نقطه در NFL حرفه ای. من لازم نیست به شما بگویم که او در زندگی نه به وعده بودن شماره 3 به طور کلی پیش نویس انتخاب کنید.

اما Niners نیازی توماس به پایان دفاعی دیگر — او باید به 2020 فصل به عنوان تنها دفاعی مقابله با, به طور خاص سه روش است که می توانید اسلاید تا به یک تکنولوژی در حال عبور با نام مستعار “دی فورد” فراز.

این نیست که ظالمانه یک مفهوم برای توماس NFL دفاعی خطوط در حال تبدیل شدن به فندک اجتناب وزن در حمایت از انفجاری و قدرت و اهرم. هنوز هم وزن این است که جنبه های مهم است.

جزایر نیاز به اضافه کردن حداقل 10 پوند به منطقی پر نقش 49ers واقعا نیاز او به بازی, در غیر این صورت او به احتمال زیاد تحت فشار قرار دادند در اطراف مانند در گذشته است.

اما اگر او می تواند اضافه کنید که وزن و حفظ خود جای تعجب چشمگیر ورزشکاری (او نوشته شده برجسته سه مخروط 20-حیاط-شاتل و گسترده و پرش عمودی اعداد در میان دفاعی linemen در سال 2017 کلاس پیش نویس) او می ایستد احتمال ساخت یک تاثیر جدی در سال 2020 است.

اگر او به دنبال یک برنامه برای گسترش کمر ممکن است به من نشان می دهد من قرنطینه رژیم غذایی آبجو و خانه ساخته شده از نان ؟


3. آن را تبدیل شدن به کمتر و کمتر احتمال دارد که نگاه ما به رزمندگان در دادگاه دوباره در این فصل به طور طبیعی, NBA Draft, طول می کشد در حال پرواز است.

وجود دارد گزارش های متعدد این هفته که رزمندگان نیست بالا در انتخاب ممفیس مرکز جیمز وایزمن با چه مطمئن است به زود انتخاب کنید هر زمان که پیش نویس ممکن است برگزار می شود.

حس مشترک می تواند به شما گفته که.

اوایل پیش نویس میدارد هزینه یک مقدار شگفت آور از پول است. سال گذشته شماره 1 به طور کلی انتخاب امضا از پیش تعیین شده معامله به ارزش 11 میلیون دلار در هر فصل بیش از چهار سال است. شماره 5 انتخاب کشیدن است در $7.25 میلیون.

برای یک تیم مانند رزمندگان خواهد شد که فشار مالیات لوکس دوباره در سال آینده که یک سرمایه گذاری جدی است.

و هنگامی که استیو کر به رهبری رزمندگان تا کنون با توجه به این نشانه آن است که آنها علاقه مند به سرمایه گذاری در مراکز?

پس Kerr وارد طلایی دولت او اجرای یک مرکز توسط کمیته رویکرد است. بازیکنان در آورده به قیمت ارزان به انجام نقش های خاص برای صف — به جای آن از یک مرکز با تمام مهارت (که نمی توانید بازی کامل بازی) رزمندگان صدای یورتمه رفتن اسب از سه یا چهار مراکز (و Draymond سبز) با یک مهارت یا دو.

مراکز همچنین زمان طولانی برای توسعه (اگر در تمام) و کمتر مهم امروز به عنوان شاید آنها تا به حال شده است در تاریخ بسکتبال (چیزی در آورده, در بخش, توسط, رزمندگان,’ سبک بازی).

هر کس رزمندگان انتخاب کنید نیاز به یک کمک فوری به این هسته که این تیم معتقد است هنوز هم به عنوان اجرا می شود در سمت چپ در ’em — و احتمالا کمک به طلیعه چیزی بودن در یک دوره جدید از برتری پس از آن.

می توانید یک بال بازیکن انجام این کار ؟ کاملا. این یک بال لیگ. یک گارد? شاید. ما قطعا دیده می شود که یک گارد می توانید در اطراف این بخش است. اما یک مرکز ؟ من می دانم که ما در حال دور, اما آن را سخت برای دیدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>