حتی اگر رئیس جمهور چهره جدی ندارد و مخالفت با آن را کاملا حیاتی است که جمهوری خواهان در ایالت مینه سوتا نشان می دهد و رای گیری در روز سه شنبه اولیه برای ارسال یک پیام به سایر نقاط کشور است که دولت ما از کار اخراج شده است تا بر روی نقشه و آماده تحویل ما 10 انتخاباتی رای برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 است.

در حالی که جمهوریخواهان به خوبی آگاه از دستاوردهای فوق العاده ای از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دوره اول من می خواهم مردمی که ممکن است شک و تردید از این دولت برای ارزیابی قدرت اقتصاد ما و فکر می کنم در مورد عواقب ناشی از چیدن یکی از شدید سوسیالیست در حال حاضر در حال اجرا برای نامزدی حزب دموکرات.

بیکاری است که در 50 سال اخیر و در حال حاضر وجود دارد بیشتر فرصت های شغلی در این کشور از جویندگان کار. دستمزدها در حال افزایش است و با وجود لفاظی از سوسیالیست دموکرات آنها در حال افزایش سریع تر برای کسانی که با درآمد پایین تر از آنها برای غنی.

آمریکایی ها در تمام زمینه های بهره مند از ما سوپر شارژ اقتصاد است. بیکاری رسیده همه زمان کم برای آمریکایی های آفریقایی تبار اسپانیایی آمریکایی و آسیایی و آمریکایی است. آفریقایی-آمریکایی فقر کاهش یافته و به پایین ترین نرخ تا کنون.

بیکاری در میان زنان است که در 70 سال اخیر و در سال 2019 زنان پر 72 درصد از تمام مشاغل جدید ایجاد شده است. نرخ بیکاری برای جانبازان ما نیز رسیده یک زمان کم است. بیکاری برای آمریکایی ها بدون مدرک دانشگاهی رسیده است در پایین ترین نقطه آن تا کنون.

بازار سهام همچنان به رسیدن به ارتفاعات جدید است که مزایای خانواده در سراسر کشور است. دموکرات ها را به شما بر این باورند که تنها غنی مدیران و شرکت ها به نفع زمانی که بازار سهام افزایش می یابد. واقعیت این است که آن را کمک می کند تا هر آمریکایی را به حساب های بازنشستگی پس انداز کالج برای کودکان خود را و خیلی بیشتر.

با خروش ما دیده ایم در بازار سهام تصور کنید که چگونه بسیاری از آمریکایی ها می توانند بازنشسته شوند از یک سال و اوایل چون آنها را دیده ام یک افزایش عمده به حساب های بازنشستگی خود را. که در زندگی واقعی تاثیر برای طبقه متوسط آمریکایی ها زمانی که بازار سهام خروش است.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده واقعا هر دو حزب عدالت کیفری اصلاحات بسته و به تازگی امضا موافقتنامه تجارت آزاد با کانادا و مکزیک است که کمک خواهد کرد که ایجاد هزاران شغل و باز کردن بازارهای جدید برای محصولات آمریکایی. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز در طلیعه رشد عمده در تولید انرژی است که تقویت اقتصاد ما و کشور ما انرژی مستقل است.

تروریست ها که به قتل غیرنظامیان در کشورهای خود و هدفمند نیروهای ما در خارج از کشور گرفته شده است با تشکر قاطع اقدام نظامی است. در حالی که باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا به میلیاردها دلار به ایران که دولت اوباما در بستری را به صندوق تروریسم رئیس جمهور تهمت روشن ساخته است او را از ایستادن به تروریست ها و تروریست سازمان ملل. من خوشحالم که ما یک رئیس جمهور مایل به ایستادن به یک رژیم شیطانی که ستم زنان سوء استفاده و جان خود و شهروندان است و گناه بی شمار دیگر به حقوق بشر و جنایات.

با تشکر از مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش مالیات و بهبود معاملات تجاری, مینه سوتا, اقتصاد پر رونق به لحن از 1.3 میلیارد دلار مازاد. ما همچنان به دیدن مزایای از رئیس جمهور قاطع رهبری که منجر به کاهش مالیات و کاهش مقررات غیر ضروری و حفظ آمریکایی ها امن است.

هر چه افکار خود را چهار سال پیش آن را به یک زمان خوب برای گرفتن موجودی از وضعیت شخصی خود را امروز با یک سوال ساده: آیا شما بهتر از امروز شما چهار سال پیش ؟ اگر پاسخ مثبت است — و به دنبال در تقریبا در دسترس همه شواهد آماری که پاسخ این است که مسلما بله — من امیدوارم که شما به نوبه خود از جمهوریخواهان اولیه در روز سه شنبه و کار با ما از نامزدهای جمهوریخواه به نوبه خود مینه سوتا قرمز در ماه نوامبر.

Rep. Kurt Daudt است مینه سوتا خانه رهبر اقلیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de