کریستف: اطمینان به عنوان مثال چگونه defunding پلیس کار می کند

“پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” است که عبارت جاذب اما برخی از آمریکایی ها آن را بشنوند و تصور حمله به خانه یک کوره تماس با 911 — و پس از آن هیچ یک از پاسخ دادن به تلفن.

که قصد ندارم به اتفاق می افتد. بلکه در اینجا اطمینان به عنوان مثال چگونه defunding کار کرده است در عمل.

در 1990s هر دو ایالات متحده آمریکا و پرتغال در تلاش بودند با نحوه پاسخ دادن به قاچاق مواد مخدر. ایالات متحده دو برابر کردن در پلیس toolbox در حالی که پرتغال به دنبال مشاوره از کارشناسان و جرمزدایی در اختیار داشتن حتی از مواد مخدر.

بنابراین در سال 2001 پرتغال به استفاده از امروز, اصطلاحات defunded پلیس برای روال مواد مخدر موارد است. کوچک-زمان کاربران کمک گرفتن از مددکاران اجتماعی و دسترسی به متادون از غربت کامیون.

این کار نه کاملا اما به خوبی. به عنوان من پیدا کردم که من گزارش از پرتغال چند سال پیش تعدادی از هروئین کاربران وجود کاهش سه چهارم و مصرف بیش از حد نرخ مرگ و میر پایین ترین در اروپا است. در همین حال پس از چند دهه از پلیس ایالات متحده در حال از دست دادن حدود 70,000 آمریکایی ها یک سال از استعمال بیش از حد. در اثر پرتغال ظاهر شد و به پیروزی در جنگ با مواد مخدر با پایان دادن به آن است.

که ایده پشت “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” به عنوان بسیاری تصور آن — نه به از بین بردن هر افسر پلیس اما به reimagine راه ما را امن است که لزوما شامل سنتی و اجرای قانون است.

این گفتگو بسیار دیر شده است. اما من همچنین نگران است که این عبارت را به مقدار یک هدیه به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و میچ مک کانل. یک نظرسنجی اخیر تنها 16 ٪ از پاسخ دهندگان به نفع برش بودجه برای ادارات پلیس حتی به عنوان بزرگ اکثریت اذعان تعصب نژادی در پلیس و مورد علاقه پلیس اصلاحات. تنها 33 ٪ از پاسخ دهندگان و 17 درصد از پاسخ دهندگان هیسپانیک مورد علاقه برش بودجه پلیس.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر در تلاش برای امتیاز از این عبارت است. “Defunding پلیس خواهد بود خوبی برای دزدان & تجاوزگران” او توییتی به نقل از یک سناتور.

جیمز فورمن جونیور یک استاد حقوق دانشگاه ییل نوشت که برنده جایزه پولیتزر کتاب “قفل کردن خود ما” سهام نگرانی در مورد عبارت است اما همچنین هیجان زده در بحث های آن باعث شده است در مورد راه های جایگزین برای رسیدن به امنیت عمومی.

“من نمی توانم به شما بگویم که چگونه هیجان زده هستم و در مورد این reimagining گفتگو” او گفت:.

فورمن اشاره کرد که در آن پیچیده می شود و وجود دارد که خطرات ناشی از تبعیض underpolicing و همچنین از تبعیض overpolicing. در دهه 1960 مشکل بود نژادپرستانه underpolicing: لیبرال سازمان های مستند چگونه به ندرت پلیس گشت در محله و شکایت به <em>بیشتر </em>حفاظت پلیس.

Ali H. Mokdad یک متخصص سلامت در دانشگاه واشنگتن معتقد است که نژاد پرستی خطرناک تر از coronavirus چرا که در نهایت وجود خواهد داشت یک واکسن برای ویروس. و در مقابله با نژاد پرستی او می گوید: وجود دارد بسیاری از تحقیقات بهداشت عمومی.

“پال خواستار قطع بودجه دولت به پلیس برای خدمات خاص و حرکت آنها را به کار اجتماعی ، او پیشنهاد کرد که خشونت جوانان مجرم, اعتیاد به الکل, اعتیاد, بیماری های روانی و بی خانمانی را اغلب می توان بهتر به کار گرفته شده توسط مددکاران اجتماعی و یا دیگر غیر از پلیس حرفه ای است.

“داشتن یک فرد مسلح مداخله باعث آسیب بیشتری گاهی برای کسی که نیاز به کمک دارد” Mokdad گفت.

موثر ترین ضد جرم و اندازه گیری در دهه های اخیر بود احتمالا چیزی است که تا به حال هیچ چیزی برای انجام با پلیس: حذف سرب از بنزین و در نتیجه کاهش مسمومیت با سرب در میان کودکان خردسال است. مسموميت با سرب باعث اختلال در رشد مغز است و مربوط به چند سال بعد با افزایش خطر ابتلا به فعالیت های جنایی.

هر مطالعه نشان می دهد که کاهش مسمومیت با سرب (به طور معمول از رنگ تراشه) می پردازد برای خود بیش از چند بار و که باید اولویت با بودجه مجددا اخذ از پلیس.

برنامه های مدرسه مانند تبدیل شدن به یک مرد و باند و توسعه طرح های مانند درمان خشونت نشان داده اند که آنها را در مکان امن تر به طوری که آنها بیش از حد باید نامزدها برای ایمنی عمومی بودجه.

آدریان رین یک گونه که جامعه شناس و عصب شناسی در دانشگاه پنسیلوانیا تایید بهداشت عمومی اقدامات اما اذعان دارد که برخی از زمان در حالی که کاهش می یابد پلیس می تواند عواقب فوری. “پس به حال من خانه سرقت شش بار در 13 سال من می توانم درک جایگزین دیدگاه,” او گفت:.

اما ما سرمایه گذاری 100 میلیارد دلار سالانه در پلیس در سراسر کشور و سیستم درست کار نمی کند. آن را اغلب نژادپرستانه و نه موثر و نه عادلانه نامتناسب عدم آمریکایی های سیاه و سفید, اما همچنین اجازه پایین سفید آمریکایی است. یکی از من (سفید) همکلاسی های دبیرستان در اورگان از دست یک پسر به یک پلیس دو سال پیش; Kelly به شدت مورد نیاز دارو و درمان نیست شش گلوله.

نگاهی به فیلم از جورج فلوید یا از 75 سال بوفالو, نیویورک, تظاهرات تحت فشار قرار دادند پایین و چپ و خونریزی از سر — و یا به سادگی در راه پلیس هیچ کاری برای کاهش قتل عام از استعمال بیش از حد مواد مخدر.

پس از چند دهه از افزایشی اصلاحات ضد نژادپرستی فعالان اساسا درست در مورد استفاده بیش از حد و overmilitarization از پلیس در آمریکا است. چیزی اشتباه است که 3 میلیون آمریکایی دانش آموزان در مدارس است که یک افسر پلیس است اما نه پرستار.

بله من هنوز هم می خواهید کسی را انتخاب کنید تا زمانی که من 911 تماس بگیرید. اما هر چه اصطلاحات ما با استفاده از آن مدت زمان طولانی گذشته به reimagine پلیس در امریکا است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>