San francisco giants, بانی-Jill Laflin بخش راه

San francisco giants و صبح-نمایش شخصیت بانی-جیل Laflin را جدا از راه پایان دادن به آنچه که تبدیل به اقامت کوتاه در ورزش-صحبت کردن ایستگاه.

یک ایستگاه منبع تایید شده در روز پنج شنبه که Laflin دیگر استخدام کومولوس متعلق به ایستگاه.

متولد در سن فرانسیسکو و مطرح در کنکورد و کلیتون Laflin پیوست san francisco giants در سپتامبر 2018 اضافه کردن یک صدای زن به مرد بازیگران san francisco giants را “Murph & Mac” نشان می دهد (برایان مورفی و پل McCaffrey). سال گذشته او راه اندازی یک پادکست جدید در وستوود یک — “هفتگی عبور” — این برنامه شامل مصاحبه با ورزش ستاره های بزرگ.

در طول زمان خود را در san francisco giants او نیز تا به حال مختصری بر روی صفحه نمایش تلویزیون فرفره با NBC Sports منطقه خلیج.

دلیل Laflin خروج روشن نشد اما او قرارداد ظاهرا در ماه های سپتامبر و ایستگاه های رادیویی مانند بسیاری از رسانه ها شده اند در هزینه-برش حالت در طول دوران سخت اقتصادی. کسانی که متخصص در ورزش تا به حال آن را به خصوص خشن در طول یک COVID-19 همه گیر است که در آن بازی بودند را در خود نگه دارد. در اوایل سال جاری KCBS اجازه رفتن دیرین ورزشی مجریان/خبرنگاران جو سالواتوره و بروس Macgowan.

این آشکار بود که در طول اجرا خود را در san francisco giants, Laflin تلاش برای به دست آوردن کشش در ایستگاه به سر می برند صبح نشان می دهد که ویژه کمک های اضافی از Adam Copeland.

Laflin, 44, تا به حال فوق العاده طیف گسترده ای از مباحث ورزشی و تفریحی از جمله مدل سازی اقدام (“خش” “Ally McBeal”), حرفه ای, پورنو با یک گروه پشتیبانی (برای رزمندگان 49ers و دالاس کابوی ها) واقعیت تلویزیون (“بسکتبال همسران”), پخش (Fox Sports, ESPN) و خیلی بیشتر. اما شاید بزرگترین ادعا می کنند به شهرت است که به عنوان اولین زن طلایه دار در NBA — یک موقعیت او به عنوان یک عضو از تیم لس آنجلس لیکرز سازمان است.

در یک مصاحبه در سال گذشته با اخبار منطقه خلیج گروهی Laflin صحبت از دشواری زن بودن در یک مردسالار رسانه های ورزشی ،

“این نوع از غم انگیز است که حتی در سال 2019 زنان هنوز هم خواسته بودن خود را اثبات کند حتی اگر بسیاری از ما نشان داده اند که ما می توانیم قطع با پسر بزرگ” او گفت:. “و حتی زمانی که یک زن انجام شده است واقعا بزرگ, آمیزش پستانی, شما هنوز هم شنیدن چیزهایی مانند:” من او را واقعا خوب برای یک زن.'”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>