Kistner دریافت عربستان تایید شده را در میدان نبرد 2nd کنگره منطقه

قبل از دریاچه ساکن و سابق سپاه تفنگداران دریایی افسر قبل از تایید رای دادن تبلیغ خود را $270,000 جمع آوری کمک ها و حمایت مردمی.

“ما نیاز به یک دولت به انجام آنچه دموکرات ها هرگز می خواستم برای انجام: فقط اقامت در خارج از راه” Kistner گفت او کار می کند برای بهبود مراقبت های بهداشتی قیمت و کاهش هزینه های دولت.

منطقه دیگر ایران امیدوار هستند کری Zeiler, اریکا Cashin, Regina Barr و ریک اولسون.

Kistner منتشر نظامی خود را ضبط هفته گذشته پس از تحت فشار بودن برای انجام این کار توسط برخی از کنگره مخالفان و رد اتهام او به دروغ ضمنی بودن مبارزه با کهنه.

2 کنگره منطقه به عنوان یک میدان نبرد مسابقه برای کنترل مجلس نمایندگان ایالات متحده. آن را پوشش می دهد, Goodhue, داکوتای اسکات و Wabasha شهرستان در جنوب شرقی مینه سوتا و بخش هایی از واشنگتن و برنج شهرستانهای استان است.

نامزدی که برنده ایران با نامزدی اجرا خواهد شد برابر وقت در کنگره ایالات متحده انجی کریگ در پاییز. این دموکرات را شکست داد و اول کنگره Jason Lewis در سال 2018 پس از از دست دادن به او را دو سال پیش از آن.

لوئیس که در حال حاضر در حال اجرا برای یکی از ایالت دو سناتور صندلی, صحبت, طول پنج شنبه کنوانسیون در مورد مبارزات کسب و کار در منطقه میان مداوم COVID-19 بیماری همه گیر.

“آنها همه نگران که آیا آنها می تواند زنده بماند” لوئیس گفت: در مورد کسب و کار مانند گراز مزارع و جراحی سرپایی درمانگاه. او افزود: “من هرگز فکر نمی کردم ما باید به مبارزه برای حق برای به دست آوردن یک زندگی.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن-نامزد تایید شده از, Woodbury, عناوین ساخته شده در مارس پس از گام گذاشتن در یک RV تور در حمایت از دوباره باز کردن اقتصاد توقیف توسط ایالت اقامت در خانه سفارش دهید.

شنبه کنوانسیون برگزار شد بیش از زوم شد آخرین وضعیت حزب جمهوری خواه کنگره کنوانسیون منطقه در این بهار. تقریبا سه ساعت جلسه شامل انتخاب سه ملی نمایندگان و انتخابات ریاست جمهوری انتخاب کننده.

بیش از 400 نفر حضور داشتند با استفاده از این نرم افزار ویدئو کنفرانس و یا با تماس با در, با توجه به ایالتی حزب جمهوری خواه صندلی جنیفر Carnahan.

حزب سوئیچ به مجازی کنوانسیون در پاسخ به این بیماری همه گیر. دولت جمهوریخواه در اصل برنامه ریزی شده برای ماه مه 15-16 در روچستر برگزار خواهد شد تقریبا به عنوان به خوبی.

مینه سوتا دموکراتیک-کشاورز-حزب کارگر به جای آن تصمیم گرفتند به صورت آنلاین رای گیری دورهبا رقابت تاییدیه تصمیم توسط رتبه-انتخاب رای دادن. این DFL دولت کنوانسیون برگزار می شود در پایان ماه مه خواهد بود به همین ترتیب انجام توسط کنترل از راه دور انتخابات.

مینه سوتا اولیه انتخابات روز شنبه, اوت. 11. انتخابات عمومی است شنبه, نوامبر. 3.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>