محبت نجات تلاش دانشجو

شاید آنها باور دارند که آنها در حال ساخت یک تفاوت در دراز مدت اما آماندا Klyn از Corson, S. D., خواهد التماس متفاوت. در اینجا داستان او.

“من نمی خواهد که از آن ساخته شده که من امروز بدون خاص و شوهر من خوش شانس برای دیدار با. در طول روز کالج, من ساخته شده برخی از تصمیم گیری های بد که باعث شد تا من از بودن در آب داغ با کالج من در مورد وضعیت زندگی من. من نیاز به پیدا کردن جایی برای زندگی در شهر و یا حرکت بر روی پردیس که من نمی تواند استطاعت.

“من در تلاش بود تا همه چیز را برای این کار خود من اما من نمی توانستم. در آخرین لحظه درخواست برای کمک به من پیامک کشیش از زادگاه من پرسیدن اگر ما تا به حال هر جماعت اعضا در این منطقه اتفاق افتاده است که به یک اتاق یدکی. او گفت که او می خواهم به عقب بر گردیم به من.

“پس از چند ساعت از وحشت و تظاهر به کار بر روی مطالعات او texted me back. ما نمی هر گونه اعضای جماعت در شهر, اما او به من ارسال شماره تلفن از یک کشیش محلی که اجاره زیرزمین خانه خود را به یک زن و شوهر از کالج. یک زن و شوهر که به تازگی نقل مکان به یک محل خود را ترک پاستور بدون اشغال در زیرزمین خانه خود را!

“من ملاقات با کشیش و همسرش. من زبانم بند آمده بود که آنها مایل به کار با دوام بودجه. آپارتمان کاملا مبله با همه چیز من نیاز و بیشتر آنها اجاره آن را به من هزینه ماهیانه بسیار کوچک.

بایگانی: جزئیات بیشتر از نیکول J. Phillips’ مهربانی مسری است ستون

“برای اولین بار در ماه, من احساس می کردم در واقع رفتن به OK. من در نهایت می تواند یک راه را از طریق ظروف سرباز یا مسافر من می خواهم ساخته شده و متوجه شدم که من در واقع می خواهم قادر به پرداخت هزینه ترم آخر از دانشگاه و فارغ التحصیل.

“وضعیت کل به پایان رسید تا بودن یک رویا به حقیقت می پیوندند در راه های بسیاری. اگر این زن و شوهر تا به حال باز کردن در خانه خود را به من در زمان نیاز من هنوز هم انجام داده اند همه چیز را در قدرت من فارغ التحصیل, اما من تلاش کرده اند خیلی بیشتر است.

“این زن و شوهر نیست فقط به من ارائه یک محل برای زندگی آنها من را تشویق و اعتقاد من بیش از من می تواند این باور را در خودم در آن زمان است. آنها در مورد مراقبت و بررسی در مورد چگونه من انجام شده بود از لحاظ جسمی و روحی و عاطفی است. آنها حتی نگه داشته تا با من دیوانه برنامه به عنوان یک دانشجوی پرستاری بود که کار راه خود را از طریق کالج.

“را به عنوان از دست رفته, دختر کالج, گریه بر کتاب های درسی محبت ارائه شده به من این زن و شوهر زندگی من بود-منبع. من اغلب تعجب که در آن زمان اگر من همیشه می خواهم آن را از طریق. با تشکر از آنها را من انجام داد.”

شاید مهربانی شما کوچک است و یا شاید آن را فقط به نظر می رسد مانند چیزی که حق انجام دهد. بدون در نظر گرفتن این مسائل است.

لطفا ادامه برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را از مهربانی با من در [email protected] و یا ارسال نامه ای به مهربانی مسری c/o نیکول J. Phillips, انجمن 101 5 سنت N. Box 2020, Fargo, ND, 58107.

نیکول J. Phillips سابق فارگو تلویزیون لنگر یک سخنران و نویسنده و میزبان مهربانی پادکست. او زندگی می کند در آبردین, S. D., با سه فرزند و همسرش Saul فیلیپس, در سر مردان بسکتبال مربی در دانشگاه شمال. شما می توانید ببینید نیکول در nicolejphillips.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>