مهربانی برگ ردپای که چوب

نام او فضا و شرکت شوخی به نام Space Cadet صابون. فضا به تازگی به اشتراک گذاشته تفکرات در مهربانی پس از دریافت غیر منتظره با تشکر از شما توجه داشته باشید در پست الکترونیکی. من می دانستم که من تا به حال به تصویب افکار خود را به شما.

“امروز من یکی از بهترین نامه های من تا کنون بدست. آن را از یک مادر در ویسکانسین است که مایل به شکار من برای حدود یک دهه و شاید حتی کمی بیشتر به من بگویید “متشکرم” و او در نهایت آن را انجام داد.

“در حالی که پشت او به سختی رشد و پسر (که در حال حاضر تقریبا 32) تا به حال سمت چپ صفحه اصلی و سفر به کشور, بدون, تلفن, هنگامی که ما او را ملاقات نمود. من به یاد نمی دقیق شرایط اما من تصور می کنم ما به ارمغان آورد او را به خانه برای یک شب یا دو, از آنجا که ما اغلب انجام این نوع از چیزی.

“او از نوع فقط نجات در زندگی و یا حداقل زندگی در خانه. پدر و مادر خود ازدواج کرده بود از هم جدا افتاده در مورد زمان او تبدیل به 18 تا زمانی که دیگر بچه ها به رفتن به کالج او جاده برای فرار.

“او نیست که در مورد اجازه دادن به او را نگران مادر می دانم که او هنوز زنده بود. این لمس دو با اعصاب من. اول او قدیمی ترین از سه پسر که بدان معنی است که این مادر و من چیزی قابل توجهی مشترک است. دوم من یک کمی از ذرات در تماس با پدر و مادر من زمانی که من در سفر به کشور, و من آن را ابراز تاسف.

“من خوشحالم من توصیه او را به نگه داشتن در تماس با مادر, حتی اگر من در واقع نمی به یاد داشته باشید آن را انجام می دهند. حتی بیشتر بنابراین من خوشحالم که او در زمان من مشاوره.

“اینجا چرا دارم این حرف خیلی: به دلیل آن را به من یادآوری می کند که ما اغلب هیچ نشانه نوع ردپای ما در حال پشت سر ما و یا چگونه زندگی ما در حال تبدیل تاریخ. من فرض کنید من فکر می کردم بیش از حد-افتضاح-خیلی در مورد اینکه آیا یا نه این شخص که قرار بود به توصیه من و من مطمئن هستم که این مشاوره نیست عمد. من فقط رفتن در مورد کسب و کار من از عشق به خدا و انسان است.

“من صرف مقدار زیادی از اتلاف ساعت overthinking چگونه به برکت دیگران بود و به مراتب کمتر از تاثیر از این یکی مبهم جزئیات از زندگی من است که من صادقانه حتی نمی یاد داشته باشید. این نامه از این مادر نشان دهنده دقیقا همان است که من می خواهم به. من می خواهم به کسی که فقط لیتر فضل هر کجا که بروم.

“حقیقت این است که ما معمولا نمی انجام این کار با قصد قبلی ما است که توسط راه رفتن دست در دست با خدا که برکت جهان اطراف ما به مراتب بیشتر از ما همیشه می تواند.”

اگر چه همه ما در زمان یک درس از فضا و آغاز littering فضل در هر کجا که می رفت ؟

ما می تواند تمیز کردن messes از این جهان در هیچ زمان. بدون صابون مورد نیاز است.

بایگانی: جزئیات بیشتر از نیکول J. Phillips’ مهربانی مسری است ستون

لطفا ادامه برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را از مهربانی با من در [email protected] و یا ارسال نامه ای به مهربانی مسری c/o نیکول J. Phillips, انجمن 101 5 سنت N. Box 2020, Fargo, ND, 58107.

نیکول J. Phillips سابق فارگو تلویزیون لنگر یک سخنران و نویسنده و میزبان مهربانی پادکست. او زندگی می کند در آبردین, S. D., با سه فرزند و همسرش Saul فیلیپس, در سر مردان بسکتبال مربی در دانشگاه شمال. شما می توانید ببینید نیکول در nicolejphillips.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>