‘کیلو’ رنگ یک تصویر دلخراش از تجارت کوکائین

توسط جف رو | آسوشیتد پرس

تفریحی و استفاده از مواد مخدر در آمریکا به ندرت به تصویر کشیده است به عنوان پایانه از زنجیره ای از آلودگی قاچاق انسان و قتل است.

یک کیلو اشاره به استاندارد آجر کوکائین; “کیلو” جزئیات کتاب خشونت و فساد که bloodies هر مرحله از آن در تجارت جهانی.

مثلا مافیای مواد مخدر اغلب نیاز به خدمات assassins برای استخدام برخی از آنها را کشته اند و بسیاری از مردم آنها را نمی تواند به یاد داشته باشید در کل. عادی کلمبیایی در الهه شعر و موسیقی, گفتن, آنقدر بیهوش به قتل که در پاسخ به آنها که آخرین قربانی “باید چیزی را انجام داده اند.”

“چیزی” می تواند هر تعداد از راه تداخل با مواد مخدر که از گروه کنترل تجارت کوکائین. الهه شعر و موسیقی می گوید چند عمدتا مردان جوان کشیده شده به تجارت انتظار برای تولد 30.

“کیلو: داخل مرگبارترین کارتل کوکائین – از جنگل به خیابان” توسط توبی الهه شعر و موسیقی.

کوکائین که می رسد در ایالات متحده و اروپا و آسیا است که محصول نهایی یک فرایند است که آغاز می شود با کنترل از راه دور مزارع و مخفی بالا آلاینده پردازش سایت. متعدد کیفری مراحل بعد کوکائین است retailed در سراسر جهان است.

کلمبیا ظهور در “کیلو” به عنوان یک طبقه-riven کشور غنی از هدایای طبیعت. این طبقه می بیند تجارت کوکائین به عنوان تنها آن خیابان به ثروت و موقعیت و قدرت.

“کیلو” است که عمدتا حدیثی و مشاهدهای و الهه شعر و موسیقی می نویسد: با قطع سبک از یک تفنگ. او امتداد اصلی توصیف نوشتن یکی از شخصیت ها به عنوان داشتن “نگاه یک مرد که می آروغ خود را در چهره مادر.” آه بله که نگاه کنید.

چگونه الهه شعر و موسیقی را متقاعد کوکا کشاورزان قاچاقچیان روسپی و ترور به صحبت با او در مورد تجارت کوکائین رمز و راز است. چگونه او جان سالم به در تمام جلسات با افراد خود یک معجزه است. F کلمه اغلب استفاده می شود به عنوان یک صفت هر دو توسط الهه شعر و موسیقی را از منابع و نویسنده خود. این منجر به این کتاب بیحس کننده تن و آن تصویر تخریب بسیار گسترده و فراگیر به عنوان غیر قابل درک است.

این کاربر به مواد مخدر است آخرین توقف در این دنباله از خونریزی و تباهی.

گاهی اوقات یک پرتو از نور خورشید روشن در غیر این صورت تیره روز. الهه شعر و موسیقی می گوید که چگونه برخی کلمبیایی اتخاذ بینام مقبره از کسانی که به قتل در تجارت مواد مخدر. آنها در حفظ قبور پاک کردن مطمئن شوید که در حالی که قربانیان ناشناس هستند آنها را فراموش نکنید.

اگر کلمبیایی می تواند فقط صادقانه و شجاعانه دولت, الهه شعر و موسیقی می گوید کشاورزان را از کشت کوکا و بازگشت به رشد میوه ها و سبزیجات است. آن را جایگزین 2 یا 3 تن کوکائین است که او می گوید: برگ کلمبیا هر روز.

و این یعنی هیچ کار جدید برای کسانی که آرام قبر مناقصات.


“کیلو: داخل مرگبارترین کارتل کوکائین – از جنگل به خیابان”

توسط توبی الهه شعر و موسیقی

ویلیام مارو/هارپر کالینز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>