‘قتل حوا’ به شروع فصل سه زودتر


Sandra Oh, Jodie Comer در بازیگران

در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس دیده است چندین سری فشار خود را راه اندازی خرما, فصل برتر از کشتن حوا در حال حرکت است ، AMC شبکه های گروه گفت: فصل سه شروع خواهد شد پنج شنبه, مارس 12. آن را در ابتدا مجموعه برای اولین مارس 26.

تمام هشت قسمت خواهد هوا در بی بی سی امریکا و AMC.

“ما می دانیم که چگونه ستایش از این سری است و ما می دانیم که چگونه مشتاق مردم برای محتوای بزرگ در حال حاضر گفت:” سارا بارنت رئیس AMC شبکه های سرگرمی و AMC Studios. “در این فصل از کشتن حوا حفاری های عمیق روانی و با بازیگرانی مثل Sandra Oh, Jodie Comer و فیونا شاو نتایج هیچ چیز کمتر از شگفت آور است. ما به معنای واقعی کلمه نمی تواند صبر کنید برای طرفداران به آن را ببینید.”

آه وارد شاو, Kim Bodnia, شان Delaney و اوون مکدانل در بازیگران.

فصل سه “در ادامه داستان با وحشیانه pasts معتاد به یکدیگر اما در حال حاضر به شدت در تلاش برای زندگی خود را بدون مواد مخدر خود را از انتخاب” گفت: شبکه AMC. “برای Villanelle (وارد) قاتل بدون شغل حوا (Oh) مرده است. برای حوا سابق MI6 عمل مخفی شدن در دشت بینایی Villanelle هرگز او را پیدا کنید. همه خوب به نظر می رسد تا زمانی که تکان دهنده و شخصی مرگ مجموعه آنها را در یک دوره برخورد دوباره.”

سوزان Heathcote است منجر نویسنده و تهیه کننده اجرایی برای فصل سه. اجرایی تولید کنندگان سالی وودوارد ملایم لی موریس قمر والر-پل جینا Mingacci دامون توماس, Jeff Melvoin, سوزان, Heathcote و ساندرا اوه.

قتل حوا تولید شده توسط سید وزش فیلم Ltd. برای امریکا و توزیع شده است با تلاش محتوا. این سری است که بر اساس موسوم Villanelle novellas توسط لوقا جنینگز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>