‘قتل حوا’ تولید کنندگان شگفت زده با موفقیت تاریک, درام,


فصل سه شروع می شود مارس 12 و بیشتر در فصول پیش بینی برای ضربه درام

فصل سه از کشتن حوا آغاز می شود در بی بی سی امریکا و AMC مارس 12. فصل تنظیم شده برای شروع مارس 26 اما شبکه های آن را نقل مکان کرد تا سارا بارنت رئیس AMC شبکه های سرگرمی و AMC Studios, ذکر “چگونه مشتاق مردم برای محتوای بزرگ در حال حاضر.”

Sandra Oh, Jodie Comer و فیونا شاو در بازیگران. فصل سه “در ادامه داستان با وحشیانه pasts معتاد به یکدیگر اما در حال حاضر به شدت در تلاش برای زندگی خود را بدون مواد مخدر خود را از انتخاب” گفت: شبکه AMC. “برای Villanelle (وارد) قاتل بدون شغل حوا (Oh) مرده است. برای حوا سابق MI6 عمل مخفی شدن در دشت بینایی Villanelle هرگز او را پیدا کنید. همه خوب به نظر می رسد تا زمانی که تکان دهنده و شخصی مرگ مجموعه آنها را در یک دوره برخورد دوباره.”

سوزان Heathcote است منجر نویسنده و تهیه کننده اجرایی برای فصل سه. اجرایی تولید کنندگان سالی وودوارد ملایم لی موریس قمر والر-پل جینا Mingacci دامون توماس, Jeff Melvoin, Heathcote و آه.

نشان می دهد که در پس از تولید که coronavirus زده. کارکنان hustled به قسمت آماده زودتر از برنامه ریزی شده. “من هرگز مردم مواجه می شوند کار خیلی سخت و با چنین تعهد به چیزی” گفت: سالی وودوارد ملایم است.

از من خواسته وودوارد وزش اگر او شگفت زده شده توسط موفقیت این سری بود که نامزد دریافت جایزه برای بهترین درام امی در پاییز. او شده است.

“من فکر می کنم همه ما فکر آن را ممکن است پرواز در زیر رادار — که ما همه می خواهم آن را دوست دارم و آن را ممکن است کوچک اما پرشور مخاطبان” او گفت:.

هر فصل کشتن حوا جدید منجر نویسنده است. Heathcote مشغول به کار در تئاتر در انگلستان قبل از رفتن به آمریکا برای کار در تلویزیون است. “سوزان درخشان است” گفت: وودوارد نسیم تا حدی که گفت او و تولید کنندگان هستند که با تمرکز بر نگاه “عاطفی بحران شخصیت ما هستند و چگونه ما در حال حرکت نگه دارید داستان رو به جلو است.”

او گفت: قتل حوا می تواند یکی دیگر از سه یا چهار فصل. “این همیشه در حال تغییر است و ما هرگز می خواهید به انجام چیزی مشابه با آن است. ما همیشه می خواهید به آن حرکت می کند” گفت: وودوارد ملایم است. “آن حرکت خواهد کرد اما آن را همیشه خواهد بود به قتل حوا.”

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>