توسط Kaitlan Collins | ایسنا

سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman یک شاهد کلیدی در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح پرس و جو گفته همکاران او انتظار دارد به ترک کاخ سفید شورای امنیت ملی در هفته آینده برای بازگشت به وزارت دفاع یک منبع سی ان ان می گوید.

Vindman گفت: خروج خود را از این شورا می تواند به عنوان به زودی به عنوان این ماه این منبع گفت. خواهد بود که پیش از پایان برنامه ریزی وقت خود را در کاخ سفید که در اصل قرار است به آخرین تا جولای. Vindman منصوب شد به پست خود در ماه جولای 2018 و خواسته بود به ماندن برای مدت دو سال.

این منبع نگفت که آیا Vindman خروج بود داوطلبانه و یا در دستور کاخ سفید هر چند مشاوران در داخل بال غربی تا به حال تصور آن را می تواند به زودی به عنوان اعلام جرم محاکمه شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن است ادامه داد: به بخار مورد Vindman حضور در شورای امنیت ملی پس از او شهادت به گفته افراد آشنا با این موضوع. Vindman وظایف به طور قابل توجهی محدود او پس از شهادت — به عنوان کسانی که از برادر خود یک وکیل برای شورای, به گفته منابع آشنا با این وضعیت.

در اواخر سال گذشته سی ان ان گزارش داد که رئیس جمهور مشاوران کاوش حرکت برخی از استیضاح شاهد بودند که در شورای امنیت ملی در خارج از کاخ سفید است. این حرکت می تواند دیده می شود به عنوان اقدامی تلافی جویانه برای شرکت در این تحقیق هر چند شورای سر استدلال کرد که او می خواهد به طور جدی کاهش حجم شورای.

اخبار Vindman به احتمال زیاد خروج پس از دیگری شاهد جنیفر ویلیامز که در سمت چپ معاون رئیس جمهور مایک پنس را دو ماه جلوتر از برنامه.

The-سی ان ان-سیم™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net