Kelly Preston, بازیگر و همسر جان تراولتا می میرد در 57

لس آنجلس — Kelly Preston که بازی دراماتیک و طنز فویل به بازیگران اعم از تام کروز در فیلم “جری مگوایر” به آرنولد شوارتزنگر در “دوقلو” درگذشت یکشنبه, شوهر, John Travolta گفت. او 57 بود.

تراولتا گفت: در یک Instagram پست که همسر خود را از 28 سال درگذشت پس از دو سال مبارزه با سرطان پستان است.

“این است که با قلبی سنگین که من اطلاع شما که همسر کلی دهکدهای از دست داد او دو سال مبارزه با سرطان پستان” تراولتا گفت. “او مبارزه یک مبارزه شجاعانه با عشق و حمایت از بسیاری.”

این زوج دارای سه فرزند با هم.

“شوکه این خبر غم انگیز,” ماریا شرایور ” در توییتر. “کلی بود چنین روشن عشق, روح, یک بازیگر با استعداد و محبت مادر و همسر. شکسته قلب من برای خانواده او که در حال حاضر شناخته شده از جمله غم و اندوه است.”

پرستون تا به حال طولانی در حرفه بازیگری در فیلم و تلویزیون, بازیگران در مقابل کوین کاستنر در سال 1999 در فیلم “عشق این بازی است.” در سال 2003 او ستاره دار در “آنچه یک دختر می خواهد” و به عنوان مادر در زندگی اقتباس از “گربه در کلاه.” سال بعد او به نظر می رسد در این موزیک ویدیو برای Maroon 5 “او را دوست داشتم.”

راسل کرو توییتی که او ملاقات پرستون “برای اولین بار در اواخر دهه 92, من فکر می کنم” و اضافه میکند: “در سال 1995 ما امتحان با هم برای شکستن سلما هایک کردم که فرفره.” کرو گفت که او تا به حال دیده نشده پرستون مقدار “اما زمانی که من او همیشه همان sparkly چشم gem.”

او گاهی اوقات به نظر می رسد در فیلم با شوهرش به عنوان آنها را در جعبه دفتر بمب “میدان جنگ زمین” در سال 2000.

پرستون و Travolta ازدواج کرده بودند در یک نیمه شب مراسم در پاریس در سال 1991 در حالی که زن و شوهر بودند در انتظار اولین پسر Jett.

در ژانویه 2009 Jett Travolta, 16 درگذشت و پس از یک تشنج در خانواده خانه تعطیلات در باهاما. مرگ لمس کردن یک مورد دادگاه پس از یک راننده آمبولانس و خود را وکیل متهم به تلاش برای اخاذی 25 میلیون دلار از بازیگران در بورس برای انتشار اطلاعات حساس در مورد مرگ پسر خود را.

تراولتا شهادت در یک دادگاه جنایی به پایان رسید که در یک mistrial و آماده شد به شهادت بار دوم اما تصمیم به توقف پیگیری این پرونده و آن را رد کرد. وی با ذکر شديد فشار دادرسی و پسر خود را از مرگ باعث شده بود خانواده است.

هر دو پرستون و Travolta بازگشت به بازیگری با پرستون را نقش اول را در Nicholas Sparks سازگاری “آخرین آهنگ” که ستاره دار مایلی سایرس و شوهر آینده اش, Liam Hemsworth.

آنها تا به حال دو فرزند دیگر مادر Ella Bleu در سال 2000 و پسر بنیامین در سال 2010. الا نوشت: در Instagram یکشنبه: “من هرگز ملاقات کرد کسی که شجاع و قوی زیبا و دوست داشتنی به شما به عنوان. هر کسی که به اندازه کافی خوش شانس برای شما شناخته شده و یا به حال شده است در حضور شما توافق می کنید که شما باید یک نور و یک نور است که هرگز متوقف به درخشش و باعث می شود که هر کسی در اطراف شما احساس می کنید فورا خوشحال است.”

تراولتا و پرستون ملاقات کرد در حالی که فیلمبرداری سال 1988 “کارشناسان.”

آنها آخرین ستاره دار هم در سال 2018 فیلم “گوتی” با تراولتا بازی John Gotti و پرستون بازی جرم و جنایت, رئیس, همسر ویکتوریا.

“کلی عشق و زندگی همیشه به یاد” تراولتا ” در Instagram. “من خواهد شد در نظر گرفتن برخی از زمان به وجود داشته باشد برای کودکانی که خود را از دست داد مادر مرا ببخش در پیشبرد اگر شما نمی شنیدن از ما در حالی که برای. اما لطفا می دانم که من خود را احساس می, فوران عشق در هفته ها و ماه های آینده به ما زخم التیام یابد.”

پرستون مرگ بود که برای اولین بار منتشر شده توسط مجله مردم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>