‘Kelly Clarkson’ می افزاید: اصلی بخش شروع آوریل 6


شروع دوشنبه NBCUniversal را از Kelly Clarkson نشان می دهد که اضافه کردن محتوای ایجاد شده از کلارکسون در مرتع پرورش احشام در مونتانا که در آن او است پناه با خانواده اش به قسمت های که ضبط قبل نشان می دهد توقف تولید در ماه مارس است.

هر قسمت شامل یک “پیام از مونتانا” را به عنوان به خوبی به عنوان یک Kellyoke بخش است که ویژگی های Clarkson آواز از خانه اش (حمام خود را, به طور خاص) در طول مستند.

نشان می دهد همچنین تمدید آن برای اولین بار از فصل اجرا با “تابستان Studio Sessions” راه اندازی در ماه ژوئن. این قسمت جدید خواهد بود ضبط در استودیو ضبط در لس آنجلس و نه در مقابل مخاطبان استودیوی زنده.

این Kellyoke بخش خواهد شد از ویژگی های آهنگ ها مانند Kenny Rogers’ “موسیقی شیرین” و ماریا کری را “محو” (در زیر).

قسمت نشان می دهد در دو ماه آینده خواهد شد از ویژگی های این بخش و همچنین به عنوان کنترل از راه دور مصاحبه با مهمانان مشهور مانند جاستین تیمبرلیک و آنا کندریک از جهانی فیلم دیوهای جهان Tour است که در اکران به عنوان یک دیجیتال اجاره در جمعه 10 آوریل به جای نمایشی با توجه به همه گیر.

کلارکسون نیز برتر خواهد شد جدید تک “من به جرات شما” در روز پنج شنبه, مارس 16.

دیگر قسمت های آینده خواهد شد از ویژگی های Clarkson پوشش Bruno Mars’ “ظرافت” و Macy Gray را “مربوط به یک بیمار روانی” را به عنوان به خوبی به عنوان, بیشتر, افراد مشهور, مصاحبه و امضا بخش نشان می دهد.

Kelly Clarkson می پیوندد دیگر همزمان نشان می دهد — مانند دیزنی زنده با کلی و رایان و Tamron سالنو CTD را Rachael Ray — که در حال ایجاد محتوا از صفحه اصلی به آنها باقی می ماند از تولید با همه توان در این بیماری همه گیر.

مربوط به: ‘Rachael Ray’ ارائه می دهد جدید قسمت شات از صفحه اصلی

کلی کلارکسون نشان می دهد که تولید و توزیع شده توسط NBCUniversal تلویزیون داخلی توزیع با الکس Duda خدمت به عنوان تهیه کننده اجرایی و showrunner. کلارکسون و همسرش, Brandon Blackstock نیز اجرایی تولید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>