کاگان: Q1 پخش M&A تحت سلطه Univision


پخش تلویزیونی و ایستگاه های رادیویی ادغام و خرید رسیده در مجموع $2.64 میلیارد دلار در سه ماهه اول بیشتر از آن مربوط به فروش زبان اسپانیایی پخش Univision با توجه به کاگان یک واحد از S&P در بازار جهانی هوش.

در ماه فوریه شرکت های سهامی خصوصی افکن سرمایه و ForgeLight توافق برای خرید یک 64 درصد سهام در Univision برای نامعلومی مجموع. کاگان با استفاده از آن $3.9 میلیارد دلار ارزش گذاری این شرکت حدود 64 درصد بهره به ارزش حدود $2.49 دلار میلیارد دلار.

TV station M&A در این دوره حدود 2.34 میلیارد دلار با توجه به کاگان. کاگان ارزش این شبکه تلویزیونی بخشی از Univision معامله در حدود 2.2 میلیارد دلار است.

فعلی حجم معامله شد و کمتر از سال گذشته که کاگان حدود 6.5 میلیارد دلار.

با توجه به کاگان, Q1 معامله حجم نبودند تحت تاثیر COVID-19 شیوع اگر چه این شرکت پیش بینی کاهش شیب در معاملات در چند ماه آینده اضافه کرد که بهبود باید به همان اندازه به عنوان قوی. کاگان با اشاره به برخی از معاملات در حال حاضر در خط لوله — مهمترین ارائه می دهد برای پخش گروه Tegna برای آن 66 ایستگاه در سراسر کشور, به عنوان مثال.

“است که می تواند منادی یک معامله بزرگ اعلام و پس از COVID-19 همه گیر” کاگان گفت.

گذشته از Univision خریداری کاگان برآورد سه ماهه اول بزرگترین تلویزیون معامله شد حل و فصل بین تریبون رسانه ها و Sinclair Broadcast Group, که در آن Nexstar گروه رسانه ای مالک جدید از تریبون رسانه ها دریافت خواهد کرد سینکلر فاکس وابسته WDKY-تلویزیون در Lexington, Ky., بازار همراه با برخی از دارایی های CBS وابسته KGBT-تلویزیون در هرلینگن تگزاس همراه با 60 میلیون دلار پول نقد پرداخت.

سه ماهه اول بزرگترین تلویزیون برخورد اطلاعیه با اعلام قیمت 15 میلیون دلار فروش مگا-تلویزیون وابسته KTBU-تلویزیون در هوستون, تگزاس, بازار, از, اسپانیایی, Broadcasting System, Inc. به Tegna.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>