هیئت داوران جایزه $7M به خانواده مرد مقتول توسط بارت افسر پلیس

یک هیئت منصفه فدرال دستور داد بارت به پرداخت 7 میلیون دلار خسارت به خانواده یک مرد کشته شده توسط یک بارت افسر پلیس در سال 2018 خانواده وکیل تایید چهارشنبه.

Sahleem Tindle, 28, از اوکلند کشته شد Jan. 3, 2018 در 1400 بلوک از خیابان هفتم سراسر از غرب اوکلند بارت ایستگاه زمانی که او حاضر به رها کردن تفنگ پلیس گفت: در آن زمان. مرد دیگری که تنها به عنوان یک اوکلند ساکن شده بود در مبارزه با Tindle و نیز زخمی شدند.

Tindle خانواده, نمایندگی شناخته شده حقوق مدنی وکیل جان Burris در زمینه طرح دعوی در دادگاه فدرال در ماه فوریه 2018 پرسیدن که افسر بود با عنوان جرم جنایی به اتهام قتل و بدن که فیلم دوربین نشان داد Tindle غیر مسلح هنگامی که او به ضرب گلوله کشته شد توسط بارت افسر یوسف Mateu.

“وجود دارد هیچ قانونی و یا دلیل موجه برای افسر Mateu به آتش سه عکس به Sahleem را” Burris گفت: در سال 2018 است.

Burris گفت: در آن زمان که پلیس را روایت نادرست بود و Tindle تا به حال خود را به Mateu و آوردن او دست خالی به هوا هنگامی که او به ضرب گلوله کشته شد.

Mateu شد با عنوان جرم جنایی پاک آالمدا کانتی دفتر دادستان منطقه با وجود Tindle خانواده مداوم تماس برای اتهامات عنوان شده علیه خانواده برگزار شد تظاهرات در Rene C. Davidson دادگاه در آن زمان خواستار دادستان منطقه نانسی اومالی به اتهامات مطبوعاتی در برابر Mateu.

بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>