ژوئن سال 2020 یک ماه از #پل در ژاپن

black lives tokyo 2020

“Black Lives Matter توکیو مارس جریان زندگی”, ژوئن 14 سال 2020 است. Screencap از تجربه ژاپن در کانال یوتیوب.

Black Lives Matter تظاهرات و راهپیمایی برگزار شد در شهرستانها در سراسر ژاپن در طول ماه ژوئن به عنوان بخشی از جهانی نمایش همبستگی با تظاهر کنندگان در ایالات متحده و کشورهای دیگر است. آنها همچنین بر اهمیت سیاه در ژاپن زندگی می کند و مشکل خشونت پلیس در این کشور است.

به عنوان در ایالات متحده و ژاپن و سیاه زندگی ماده راهپیمایی بودند قبل از حادثه توسط پلیس رخ داده است که در فیلم ضبط می شود. در مه 30, چند روز پس از آمریکایی ها شروع به اعتراض به قتل جورج فلوید تصویری پدید آمده از پلیس در Shibuya توکیو حمله یک مرد کرد.

این ویدئو را به اشتراک گذاشته بود هزاران بار به عنوان بخشی از یک کمپین رسانه های اجتماعی در توییتر و دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی و در 30 مه 200 نفر حضور داشتند اعتراض در مقابل ایستگاه پلیس محلی.

در حالی که نه به طور مستقیم مربوط به Shibuya اعتراض لگد کردن یک ماه در سراسر کشور تظاهرات مخالفت با خشونت پلیس و ابراز حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند. این شامل یک شب مارس در توکیو در ژوئن 5; a Black Lives Matter اعتراض سازمان یافته توسط دانش آموزان دبیرستان در ناگویا در ژاپن و نیز با حضور در تظاهرات در کیوتو.

به عنوان حرکت به رشد خود ادامه مارس در اوزاکا در 7 ژوئن جذب ده بار به عنوان بسیاری از شرکت کنندگان از حد انتظار بوده است:

دوم Black Lives Matter مارس در توکیو برگزار شد در ژوئن 14, درو 3,500 افراد برجسته سازماندهی قدرت Black Lives Matter توکیو و یک شبکه مشابه سازمان های مردمی در سراسر ژاپن:

ضد سیاه نژادپرستی یک مشکل

در حالی که ژاپن شده است خانه را به بسیاری از ساکنان سیاه, ضد, سیاه, نژاد پرستی است و نه غیر معمول. استفاده از blackface استعارههای در رسانه ها و در تبلیغات است که هنوز هم بسیار رایج است که در اوایل ماه ژوئن عمده شبکه های تلویزیونی دعوت شده به خوبی شناخته شده آمریکایی سفید supremacist جارد تیلور به ارائه “چارچوب” در مورد سیاه زندگی مهم جنبش است.

یک مثال از ریشه دار ضد سیاه نژادپرستی نمایش داده شده توسط رسانه های ژاپنی است که “مبین” از زندگی مهم نیست که جنبش ملی پخش عمومی NHK پخش در ماه ژوئن. NHK بود و بعد مجبور به عذر خواهی برای این انیمیشن که به تصویر کشیده آمریکایی های سیاه و سفید به عنوان خشونت غارتگران:

به عنوان Krissy یک طراح بازی و گواه در یک به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده, صدای جیر جیر, خطر از جمله نژادپرستانه پوشش است که در آن قدرت به گمراه کردن و نفوذ:

برجسته سیاه و سفید و مخلوط میراث, ژاپنی, شخصیت نیز در پایان دریافت از سوء استفاده. آریانا Miyamoto که شد تاج دوشیزه جهان در ژاپن در سال 2015 را تحمل انتقاد “نه ژاپنی به اندازه کافی”.

ستاره تنیس نائومی اوزاکا که سیاه است و مدت طولانی است که صریح در مورد نژاد پرستی در ژاپن و اخیرا گفته او “در هیچ خلقی را به عقب نشینی در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست”.

در ضمن جی جکسون یک سیاه آمریکا پارچ در بیس بال حرفه ای فکر ساده ترین راه برای پرورش درک این است که مکالمات:

توضیح اهمیت سیاه زندگی ماده و بحران جاری از خشونت پلیس در یک مقاله به صورت برجسته کسب و کار, مجله, Toyo Keizai مفسر فعال و دیرین مقیم ژاپن بایه McNeil پیشنهاد:

もし日本のメディアが本当に注意を払っていて、もし日本でも”ブラック・ライブス(黒人たちの命)”が本当に”マター(大切)”なら、そういう努力をするでしょう。しかしメディアが白人の考えしか取り上げないのを見ていると、メディアは真実を知りレポートしたいのではなくて、単に状況を理解しようとしているように見られたいだけなんじゃないか、と感じてしまいます。

چرا این رسانه ها در ژاپن برخی از تلاش برای پیدا کردن یک مفسر است که در واقع شرایط را برای بحث در مورد [ضد سیاه نژادپرستی] و کسی که می تواند در اطلاع رسانی به مخاطبان در یک راه ساده?

همه ژاپنی رسانه ها اشتباه کردم اما: Toku, Da Ne یک روز صبح روز هفته تلویزیون نشان می دهد بحث است که بسیار محبوب است با بازنشستگان, دریافت ستایش از آن نوپای تلاش برای توضیح این مسئله از زندگی ماده و علامت های تجاری مانند Sanrio خالق سلام زن سبک و جلف و دیگر زیبا و دلفریب, kitschy شخصیت های ابراز پشتیبانی برای زندگی:

سیاه و سفید زندگی مهم جنبش به نظر می رسد فقط گرفتن آغاز شده در ژاپن با تظاهرات برنامه ریزی شده در سراسر تابستان ادامه, از جمله مارس در جولای 5 در ناگویا.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>