جولی جیسون: سواد مالی نتایج تست: آیا شما به احتمال زیاد به صرفه جویی برای بازنشستگی است ؟

من به برخی از اخبار خوب است. هفته گذشته من به شما ارائه با یک آزمایش را برای تعیین اینکه آیا شما “سواد مالی.”

جولی Jason

سوالات (به نام “سه بزرگ”) توسعه یافته توسط Annamaria Lusardi از جورج واشنگتن دانشگاه دانشکده کسب و کار همراه با اولیویا میچل از مدرسه وارتون دانشگاه پنسیلوانیا شرح داده شده در اکتبر 2011 مقاله “سواد مالی در سراسر جهان: بررسی اجمالی.” سه بزرگ شد و در سراسر جهان صنعت استاندارد برای تست دانش مالی.

بازگشت به اخبار خوب است. بیش از 1000 نفر از شما در زمان آزمون عبور با رنگ پرواز. نود و پنج درصد از شما سه سوال درست است.

چه می توانم بگویم ؟ شما خوانندگان فوق العاده astoundingly تقریبا کاملا از نظر مالی با سواد.

بیشتر وجود دارد. معلوم می شود که اساتید ایجاد دو تست بیشتر: پنج سوال “پایه” آزمون و هشت-پرسش “پیچیده” آزمون هر دو توصیف شده در سال 2017 مقاله “چگونه مصرف کنندگان عادی را پیچیده تصمیم گیری های اقتصادی: سواد مالی و بازنشستگی آمادگی” در فصلنامه اقتصاد است.

اولیه آزمون “قطاری مردم ظرفیت تحمل اساسی سواد مالی مفاهیم از جمله بهره مرکب, تورم و ارزش زمانی پول است.”

پیچیده آزمون “در نظر گرفته شده است را به تصرف خود پیچیده سواد مالی … برای اندازه گیری پیشرفته تر دانش مالی مانند خطر بازگشت/تفاوت بین سهام و اوراق قرضه, چگونه در بازار سهام ریسک و تنوع کار و رابطه بین قیمت اوراق قرضه و نرخ بهره است.”

از استادان مطالعات نشان می دهد که آمریکایی ها ضعیف هستند در این مفاهیم است. “مالی بی سوادی گسترده است” در میان هر دو مسن و جوان جمعیت. “مهمتر از شواهد وجود دارد که حداقل از نظر مالی با سواد هستند حداقل به احتمال زیاد به صرفه جویی برای دوران بازنشستگی.”

با توجه به استادان “برنامه ریزی برای دوران بازنشستگی است یک تعهد پیچیده نیاز مصرف کنندگان به جمع آوری و پردازش داده ها در بهره مرکب, خطر تنوع و تورم و فرضیات در مورد آینده بازار سرمایه عملکرد.”

به عنوان یک دهه طرفدار سواد مالی آموزش و پرورش, من نمی توانم بیشتر موافقم. من برنامه ریزی به عنوان کلیدی برای موفقیت مالی, به خصوص نوع فکر کردن به آینده است که باید برای شروع در اوایل زندگی خوبی قبل از دور-در-آینده بازنشسته شروع به فکر کردن در مورد صرفه جویی و سرمایه گذاری برای دور 30 یا 40 سال زندگی پس از کار.

پس از “سواد مالی کمک همه مهمتر به بازنشستگی آمادگی” شما می خواهید خود را تست. رفتن به www.juliejason.com/surveys برای هر دو پایه و آزمون های پیچیده و هفته گذشته “سه بزرگ” آزمون. ببینید که چگونه شما کرایه.

اگر شما نمی, نمره,, خوب, نگه داشتن در ذهن که “عدم دانش مالی یک عامل عمده رانندگی ضعیف برنامه ریزی بازنشستگی” در استادان کلمات. این بدان معناست که آن زمان برای شروع مطالعه یا در خود و یا شاید از طریق یک 401(k) برنامه ای در کار است.

اگر شما نمره خوب تبریک می گویم. با توجه به اینکه “وجود یک ارتباط قوی بین برنامه ریزی بازنشستگی و سواد مالی” شما در مسیر بازنشستگی موفقیت است.

اما به یاد داشته باشید بیشتر مورد نیاز است: “مصرف کنندگان ساخت بازنشستگی پس انداز گیری قابل توجهی نیاز به سواد مالی علاوه بر توانایی و ابزار مورد نیاز برای برنامه ریزی و انجام این برنامه است.”

گام بعدی در واقع به قرار دادن برخی از تلاش به ایجاد یک برنامه برای خودتان. شروع با یک وضعیت ممیزی. اگر شما نیاز به کمک در مورد چگونگی ادامه خواندن کتاب من “بازنشستگی راهنمای بقا” که در دسترس است در کتابخانه ها و کتابفروشی ها.

اگر شما در حال حاضر طرح استفاده از این فرصت به بررسی آن است. به روز رسانی عناصر این طرح است. مطمئن شوید که شما باید صالح بازنشستگی استراتژی است که اجازه خواهد داد که شما را به بازنشسته و ایمن.

جولی Jason JD, LLM یک نمونه کارها شخصی مدیر (Jackson, اعطای استمفورد Conn.) و نویسنده از سوالات شما/نظرات (readers@juliejason.com).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account