اوکلند — اگر قتل متهم جان Cowell حاضر به بازگشت به شهادت ایستاده به پایان پاسخ به سوالات در قتل محاکمه علیه او تمام عمر خود را شهادت می تواند پرتاب کردن یک قاضی شنبه هشدار داد.

Cowell, 29, پرتاب شد از دادگاه هفته گذشته پس از یک انفجار بوده است “به طور داوطلبانه وجود ندارد” برای بسیاری از آزمایشی که در آن او شده است به اتهام ضرب چاقو 18-سال-پیر نیا Wilson در تاریخ 22 ژوئیه 2018 در مک آرتور بارت ایستگاه در اوکلند و تلاش برای کشتن او خواهر بزرگتر Letifah ویلسون.

Alameda County Superior Court Judge الان Hymer اظهار داشت: در دادگاه سهشنبه که اگر Cowell “ادامه در امتناع کامل cross-examination” او را به اعتصاب و شهادت او از رکورد. به عنوان یک نتیجه از این داوران خواهد بود دستور به در نظر گرفتن هر یک از خود را تقریبا دو روز از شهادت.

یک عکس منتشر شده از جان لی Cowell, 27 مرد پلیس مشکوک از سلاح سرد و قتل 18 سال, پیر نیا ویلسون و زخمی شدن خواهرش یکشنبه شب در مک آرتور ایستگاه در اوکلند کالیفرنیا. (بارت اداره پلیس)

Cowell التماس کرد گناه نیست دلیل جنون. اگر چه دفاع نمی کند اختلاف است که او به ضرب چاقو نیا ویلسون در گردن و زخمی او خواهر بزرگتر از آن استدلال می کند که جرم و جنایت بود “راش ضربه” ناشی از اسکیزوفرنی.

در غرفه هفته گذشته Cowell شهادت دادند که او فکر Wilson خواهر بودند بیگانگان که ربوده مادر او و او با چاقو آنها را برای محافظت از خانواده اش. اگر شهادت او است پاکسازی داوران اجازه داده نمی شود به نظر Cowell را توضیح.

او لگد پنج شنبه بعد از ظهر پس از پرتاب ناسزاهای در آالمدا کانتی معاون دادستان منطقه بوچ فورد در حالی که در حال عبور مورد بررسی قرار گرفت. فورد بود در مورد نشان می دهد نظارت تصویری از سلاح های سرد و کشنده نیا ویلسون که Cowell شروع به فحش.

“شما به من گفت که f*****g گناه نیست” Cowell فریاد زد. “بازگشت به f**k پایین در حال حاضر آنها نمی تواند به زور به من می گویند s**t if i’m f*****g می روم.”

همچنین در روز سه شنبه, Conta کاستاریکا منطقه ای مرکز پزشکی دکتر جاناتان Patberg شهادت دادند که Cowell بازدید دو بار در همان روز در ماه ژوئن سال 2018 یک بار برای شکایت از “ایمپلنت” که او ظاهرا دریافت در خانه دوست. Patberg نشان داد Cowell ندارد ایمپلنت های پستان.

در مقطع معاینه, دکتر, فورد سعی در ایجاد که Cowell یک کاربر به مواد مخدر و مواد مخدر “سالک” که می تواند به دروغ شده اند برای به دست آوردن داروهای تجویزی است. Patberg گفت: Cowell به طور داوطلبانه به او گفت که او با استفاده از مواد مخدر مانند هروئین فقط سه روز قبل از بازدید.

Patberg همچنین اظهار داشت: در نمودار پزشکی که Cowell آگاه بود خود را در اختلال در سلامت روان و که او نیاز به درمان برای آن است. او اشاره کرد که Cowell کرد و گفت: “شنیدن توهم” مانند شنیدن صداها.

همچنین در شهادت ایستاده بود یک روانشناس پزشکی قانونی جرمی Koles که شروع شهادت هفته گذشته به پایان رسید و سه شنبه بعد از ظهر. در پرسش مستقيم توسط وکیل مدافع Christina Moore هفته گذشته Koles گفت: Cowell رفتار می تواند به عنوان مثال از “هدف گرا رفتار است.” اما در پاسخ به سوال سهشنبه, او گفت:, آن را نیز سازگار برای کسی که مبتلا به اسکیزوفرنی دچار هذیان و بازیگری با “سازمان یافته رفتار است.”

این روانشناس پزشکی قانونی که بررسی هزاران صفحه از Cowell سوابق پزشکی اما هیچوقت به طور مستقیم ارزیابی او قبلا شهادت دادند که Cowell تا به حال یک “حاد یا فعال قسمت” منجر به جرم و جنایت.

کاول را عمه Saundra Ferriera همچنین در زمان شاهد ایستادن دوباره شنبه. او شهادت داد در هفته گذشته که Cowell خواهد بحث در مورد چگونه بیگانگان گرفته بود مادر بزرگ خود را پس از درگذشت او در سال 2013 زمانی که او زندانی شد. Ferriera گفت که او فکر می کند او هرگز پذیرفته مادر بزرگ خود مرگ است.

در روز سه شنبه فورد بازی های ثبت شده از زندان تماس های تلفنی بین او کاول و Cowell پدر. Cowell استفاده می شود زندانی دیگری به نام و حساب را خواستار شد.

در یک تماس زمانی که خانواده اش می پرسد که چگونه او انجام Cowell پاسخ می دهد: “من فقط در سانتا ریتا داشتن یک انفجار” سپس آهسته میخندد. در طول تماس تلفنی او به نظر می رسد شفاف, درخواست پسر چگونه بقیه خانواده در حال انجام است و درخواست کرد که او ارسال کتاب خاصی — استفان کینگ “گورستان حیوان خانگی” و یک کتاب به نام “من خونین زندگی است.” او همچنین از او می پرسد به او ارسال مواد غذایی است.

در یکی از مکالمات ضبط شده در Jan. 11, Cowell گوید که “همه چیز را به دنبال واقعا بزرگ” در مورد دادگاه و این دو اتهام در حال رد کرد.

اگر چه معلوم نیست چه Cowell بود و با اشاره به او تضمین آمد و تنها چند روز قبل از یک قاضی در بر داشت کاول صالح برای محاکمه در Jan. 15. این دومین بار است کاول را صلاحیت سوال شد اولین بار در دسامبر سال 2018 است. در مجموع سه دادگاه منصوب روانپزشکان قرار گرفتند به ارزیابی Cowell– یکی او را صالح دیگری نمی تواند رسیدن به یک نتیجه و یک سوم گفت که او صالح است. در ماه ژوئیه یک قاضی او را صالح برای محاکمه شود.

محاکمه رزومه چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im