قاضی انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن حمله راجر سنگ داور

توسط Katelyn Polantz | ایسنا

قاضی امی برمن جکسون روز سه شنبه گفت حملات از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و تفسیر از رسانه های محافظه کار هستند و بخشی از یک کمپین ارعاب و آزار و اذیت منصفه در Roger سنگ پرونده جنایی.

جکسون خواندن رئیس جمهور جیر حمله سنگ داوران forewoman و همچنین تفسیر از InfoWars’ الکس جونز و Tucker Carlson از فاکس نیوز, به یک دادگاه فدرال در تصمیم گیری برای شنیدن شهادت از منصفه در حالی که حفاظت از هویت خود پس از سنگ پرسید: برای محاکمه مجدد.

ساخت منصفه’ هویت عمومی “را قرار داده و آنها را در خطر قابل توجهی از آسیب” جکسون گفت. “در یک بسیار شایع سیاسی … خطر آزار و اذیت و ارعاب از هر داور” که ممکن است در شهادت دادن به دادگاه امروز “بسیار بالا است.”

“در حالی که قضات ممکن است داوطلب برای مواضع خود … منصفه نیست داوطلبان” جکسون گفت. “آنها مستحق عمومی احترام بگذارند.”

این جلسه در حال انجام است و حداقل یک داور ممکن است به نام شهادت در بعد از ظهر سه شنبه در یک بسته دادگاه.

مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع توییتی در مورد سنگ داور در طول جلسه.

“وجود دارد به ندرت مورد داور بنابراین آلوده به عنوان forewoman در Roger سنگ مورد. نگاهی به پس زمینه خود را. او هرگز نشان او نفرت از “تهمت” و سنگ. او کاملا مغرضانه به عنوان قاضی. راجر نبود حتی کار در مبارزات انتخاباتی. سقط جنین از عدالت است. غمگین به سازمان دیده بان!” رئيس جمهور توییتی حدود 90 دقیقه پس از این جلسه آغاز شد. (سنگ بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی در سال 2015 اما.)

سوالات بیش از داوران forewoman اجازه داده اند سنگ و تهمت به عموم سعی در گل آلود اعتقاد خود را. سنگ به دنبال درخواست برای محاکمه در دادگاه و تلاش ناموفق برای حذف جکسون از دست زدن به صورت خود را در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر است در این مورد چندین بار در روزهای اخیر در مورد هر دو قاضی و forewoman.

این ناشناس چه هر یک از سنگ 120 منصفه گفت: دادگاه نوشته شده در پرسشنامه آنها را قبل از نوامبر محاکمه. پرسشنامه خواسته هر یک نظرات خود را از تهمت و سنگ در میان چندین سوال دیگر. میزان سنگ درخواست برای یک محاکمه جدید نیز هنوز هم نیست به طور کامل شناخته شده است اگر چه روشن است او را متهم به دادگاه داور در آوریم.

در شروع از سنگ نوامبر محاکمه هر دو دادستان و سنگ دفاع تیم شد و پس از آن قادر به سوال بالقوه منصفه و به چالش کشیدن آنها را از نشستن در حضور هیئت منصفه. آنها سوال منصفه forewoman, Tomeka هارت در مورد پس زمینه خود را و توانایی خود را به قاضی سنگ بی طرفانه با توجه به یک متن آزمایشی برای اولین بار در روز. قبل از قضاوت او به آنها گفت که او می تواند ارزیابی شواهد در این مورد نسبتا. سنگ تیم نمی چالش او از نشسته بودن داوران.

مغلوب ساختن پیشی جستن است با حمله به داوران forewoman چند بار علنا خواستار داور را به اتفاق آرا یافته های سنگ گناه در تمام هفت اتهامات او رو “آلوده.”

“شما باید یک داور که بدیهی است آلوده. او یک فعال علیه مغلوب ساختن پیشی جستن. او گفت: چیزهای بد در مورد تهمت و بد همه چیز در مورد سنگ” رئیس جمهور ادعا کرد بیش از آخر هفته. “او به نوعی weaseled راه خود را بر روی داوران و اگر که نه آلوده داوران پس از آن هیچ چیز مانند وجود دارد به عنوان یک آلوده داوران.”

او و سنگ تیم ضامندار بر روی رسانه های اجتماعی نوشته های او ساخته شده قبل از محاکمه انتقاد از تهمت و حامیان او.

هارت عموم شناسایی خودش را به عنوان سنگ داوران forewoman دو هفته پیش پس از چهار دادستان که او را به محاکمه ترک این پرونده است. DC دادگاه منطقه ای است با نام او به عنوان یک داور و یا به عنوان forewoman.

یک بار قبل از, سنگ, در خواست محاکمه مجدد ناموفق. او ادعا کرد که یک داور نباید انتخاب شده اند که کار را برای IRS و حال خواندن اخبار در مورد پرونده او قبل از محاکمه اما جکسون پیدا کردم این درخواست نمی شایستگی یک محاکمه جدید.

در یک تصمیم آخر این هفته به انکار سنگ را تلاش برای حذف او از این مورد جکسون اشاره کرد سنگ های اخیر درخواست از دادگاه ممکن است تبلیغات بیشتر مانع از قانونی تقریرات. او ادعا کرد که او نمی تواند ارزیابی خود را محاکمه مجدد درخواست نسبتا چرا که او گفت: منصفه به حال صداقت خود را در طول صدور حکم است.

“در پایین با توجه به عدم وجود هر گونه حقیقی و یا حقوقی برای حمایت از این حرکت, برای رد صلاحیت این شفاعت [درخواست جکسون recusal] به نظر می رسد چیزی بیشتر از تلاش برای استفاده از این دادگاه در دفتر ثبت دعاوی حقوقی به انتشار یک بیانیه برای مصرف عمومی است که عبارت “قاضی” و “مغرضانه” در آن,” او نوشت.

جکسون محکوم سنگ به 40 ماه زندان در هفته گذشته مانع کنگره به عنوان یک راه برای حفاظت از رئیس جمهور و مبارزات انتخاباتی خود را منافع در سال 2016.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>