جان شیپلی: وحشی بود ما هیجان زده وجود دارد در حالی که

چه ناامیدی.

برای یک جامد سه ساعت دوشنبه, آن را به نظر می رسد برای اولین بار در سال مدیر کل لایحه Guerin خواهد تجارت Parise — یا دقیق تر قرارداد خود را — به New York Islanders و پایان رسمی, برنامه ریزی برای برنده جام استنلی که نمی آیند نزدیک به تحمل میوه در هشت سال است.

آن را در جولای 4, 2012 که وحشی امضا Parise و defenseman Ryan Suter به یکسان 13 سال قرارداد به ارزش 98 میلیون دلار در هر, مینه سوتا, بزرگترین, گران ترین رایگان-عامل مسافت و به ما گفته شد محور تجدید تلاش برای آوردن یک قهرمانی به دولت هاکی زیر جدید جنرال موتورز چاک فلچر.

بهترین های وحشی را به نمایش گذشته هفت به علاوه فصل یک جفت از کنفرانس غرب حضور در نیمه نهایی که به مبلغ یک ترکیب دو برنده. که در آن است.

شما نمی توانید پین که همه در Parise و Suter; آنها بوده است و بازیکنان خوب اگر نه superstars, پس از ورود. بیشتر مقصر بودند کشت در دور اول پیش نویس میدارد شد که بازیکنان NHL اما هرگز فوق العاده ای که: Mikael Granlund چارلی Coyle, Nino Nierderreiter جوئل Eriksson Ek لوقا Kunin و حتی مت Dumba. برخی از آنها از بین رفته اند و برخی باقی می ماند اما این آهنگ همان باقی می ماند.

و در اینجا ما می خواست به توجه به یک ماه و نیم از همان نا فصل ما مشاهده شده است از اکتبر. وحشی از خواب بیدار شنبه پنج امتیاز از یک نقطه حذفی و آماده برای تغییر و در عین حال هیچ چیز اتفاق افتاده است.

Guerin به خبرنگاران گفت: او را صرف بیشتر از روز شنبه تماس گرفتن و نه آنها را.

“شما می دانید چه ؟ دوست من گفت: بچه های ما در حال امضا,” او گفت:. “ما واقعی شاد با بازیکنان ما و در هر شب ما ثابت کرده ایم ما می توانید ضرب و شتم هر کسی تا آنجا بود که بدون نیاز به دریافت فوق العاده تهاجمی و سعی کنید به چیزی است که اتفاق می افتد فقط به خاطر آن است.”

Parise باید نا امید می شود. او می توانست پیوست با جزایر GM لو Lamoriello با او پیشرفته برای نهایی جام استنلی در سال 2012 شده است یک بازیکن کلیدی در یک مدعی و ملبس به همان نیوجرسی یک بار پوشیده شده توسط پدرش.

یکی می تواند درک و تجارت در حال سقوط را از طریق. در حالی که Parise بدون شک کمک نشینان خود را بهبود حذفی چشم انداز او یک کلاه ضربه از $7.5 میلیون دلار از طریق 2025 و چرخش 36 در ماه جولای. به همین ترتیب در بقیه اندرو Ladd قرارداد نمی رفته اند آسان برای وحشی. او را ارزان تر و امضا به مدت دو سال کمتر اما او نیز واقعا NHL بازیکن دیگر.

اما در پی ارسال Jason Zucker به پیتسبورگ و تا حدودی توضیح شلیک مربی بروس Boudreau این ماه آن را تعجب آور است که Guerin پیدا نکردم چند دارایی های با ارزش برای بازیکنان که می تواند کمک به یک مدعی: Jonas Brodin مارکوس فولینو اریک Staal.

از سوی دیگر, آن را آسان ببینید که چرا Guerin ممکن است صرف کرده اند اکثر اگر نه همه از روز خود را در تلاش است که Parise معامله اتفاق می افتد. وحشی نیاز به رها کردن یک قرارداد برای روشن شدن فضا کلاه خود را برای آینده بازسازی طرح است. آن را هرگز خواهد بود اما این ستاره به نظر می رسید tantalizingly نزدیک به هماهنگی. پیشرو وحشی با 21 گل Parise هرگز ممکن است جذاب تر به یک مدعی. و به دلایل شخصی Lamoriello ممکن است تنها GM مشتاق به آن رسیدگی کند.

خب.

“ما در یک نقطه خوب در حال حاضر سعی کنید برای گرفتن یکی از آخرین حذفی نقاط و این چیزی است که ما انتظار داریم که نوع تلاش برای سعی کنید برای به دست آوردن یکی از کسانی که” گارین گفت. “پس هیچ معامله امروز اما این بدان معنا نیست که ما هستیم باشه. ما خوب است.”

Eh.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>