جان Prine بستری در شرایط بحرانی با ‘COVID-19 علائم’

جان Prine است که به طور گسترده ای در نظر گرفته می شود یکی از بزرگترین ترانه سرایان است که در شرایط بحرانی پس از اینکه بستری برای نشان دادن coronavirus علائم مانند.

اخبار خود را از شرایط عمومی ساخته شده بود از طریق یک پست در Prine رسمی توییتر صفحه در روز یکشنبه, مارس 29.

“پس از یک شروع ناگهانی COVID-19 علائم جان در بیمارستان بستری شد روز پنج شنبه (3/26),” صدای جیر جیر می خواند. او انتوبه شنبه شب و در ادامه به دریافت مراقبت اما وضعیت او بحرانی است.”

صدای جیر جیر در ادامه به درخواست برای ادامه حمایت از Prine وفادار پایه فن که قطعا شامل قوی مشروط در منطقه خلیج است.

“این سخت است برای ما یک خبر را به اشتراک بگذارید” توییت می خواند. “اما بسیاری از شما عزیزان و پشتیبانی از جان ما می خواستم به شما اجازه می دانم و به شما فرصت برای ارسال بیشتر از این که عشق و حمایت در حال حاضر. و می دانم که ما عاشق شما و جان شما را دوست دارد.”

Prine و 73 است که دو بار برنده جایزه گرمی شناخته شده برای چنین آهنگ های بزرگ به عنوان “Sabu بازديد شهرهای دوقلو به تنهایی” “این یک بزرگ پیر مسخره جهان” “بهترین” “کریسمس در زندان” “همه چیز سرد است” “سام سنگ” و البته “فرشته از مونتگمری” که با Bonnie Raitt تا حد زیادی کمک کرد تا مورد پسند عامه کردن.

او در سال 1971 خود با عنوان آلبوم یکی از بزرگترین آغاز بکار در کشور/rock/folk تاریخ است. و او برنده جایزه گرمی 10 آلبوم “از دست رفته” و فقط به عنوان فوق العاده است.

کسانی که به دنبال به شیرجه رفتن به Prine songbook برای اولین بار باید در نظر انجام این کار با حيرت مجموعه “روز بزرگ: جان Prine گلچین.”

علاوه بر ضبط نزدیک به 20 آلبوم Prine باقی مانده است به طور منظم جاده جنگجو در طول سال و اغلب در آورده تورهای خود را به شمال کالیفرنیا.

بعد از تاریخ های محلی در برنامه سفر تنظیم شده است برای اکتبر. 2 در حالت طلایی تئاتر در شهرستان مونتری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>