جان مک نامارا مدیر بد بخت 1986 Boston Red Sox می میرد در 88

بوستون — جان مک نامارا که موفق به Boston Red Sox به عرض یک اعتصاب یک سری پیروزی در سال 1986 قبل از یک سقوط بی سابقه در زمینه تمدید این تیم قهرمانی خشکسالی به هزاره جدید شده است. او 88.

مک نامارا درگذشت, شنبه در خانه اش در ایالت تنسی همسرش الن گفت: آسوشیتد پرس. مرگ غیر منتظره بود و باعث شد هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده او گفت:.

ضعیف-ضربه گیر از ساکرامنتو که اولین امضا با سنت لوئیس کاردینالز اما هرگز آن را از گذشته Triple-A, McNamara رفت و در را به نفع خود — و از دست دادن — بیش از 1000 بازی در حالی که مدیریت شش تیم های لیگ. او بیش در بوستون پنجم خود را در سال 1985 و هدایت Red Sox به آل پرچم سال آینده.

با 3-2 سرب در بهترین هفت سری جهانی در مقابل متس نیویورک, the Red Sox رفتم جلو 5-3 در 10 دور بازی 6 در ورزشگاه درخت روغن قلم قبل از پر سر و صدا سری از اشتباهات مجاز NL قهرمانان به کراوات نمره و سپس پیروزی از آن زمانی که Mookie ویلسون زمین توپ نورد از طریق اولین baseman لایحه Buckner ، این متس برنده بازی 7 ترک بوستون بدون قهرمانی تا زمانی که آنها در نهایت برنده آن در سال 2004.

بوستون گلوب اولین گزارش مک نامارا مرگ در چهار شنبه — یک روز Red Sox نیز در نیویورک به بازی کردن.

مک نامارا ماند با Red Sox به فصل سال 1988 زمانی که او از کار اخراج شد در این همه ستاره با 43-42 رکورد; پایه سوم مربی جو مورگان جایگزین او و برنده 19 از 20 بازی — یک رشته شناخته شده به عنوان “مورگان سحر و جادو” — به رهبری تیم را به یک منطقة شرق عنوان.

مک نامارا خود را آغاز مدیریتی حرفه ای با اوکلند دو و میدانی و دو سال را صرف وجود دارد (1969-70). او همچنین موفق به San Diego Padres سینسیناتی ردز کالیفرنیا فرشتگان و سرخپوستان کلیولند. او همچنین به عنوان موقت فرشتگان مدیر برای 28 بازی در سال 1996.

در همه McNamara شد 1,167–1,242 بیش از قسمت 19 فصل نیز برنده NL غرب عنوان با لیورپول در سال 1979 و پیشرو در سینسیناتی به بهترین رکورد در بیس بال در اعتصاب کوتاه 1981 فصل هنگامی که آنها را به پلی آف. او در سال 1986 AL مدیر از سال است.

زمان کلیولند مدیر تری Francona که Red Sox کاپیتان هنگامی که آنها به پایان رسید خود را به عنوان خشکسالی گفت که او برای اولین بار ملاقات مک نامارا در اوکلند در 1969-70. Francona پدر تیتو در حال بازی برای یک است.

“من فکر می کنم پدر من بود و در واقع یک سال از او بزرگتر زمانی که او مدیریت در اوکلند پس از آن بود که نوع خنده دار” Francona گفت. “فقط یک شیرین است.”

سرخپوستان برگزار شد یک لحظه سکوت برای مک نامارا قبل از خانه خود را در بازی مقابل شیکاگو وایت ساکس.

به عنوان یک بازیکن مک نامارا صرف 14 فصل در شهر کانزاس یک مزرعه سیستم از جمله نه سال به عنوان بازیکن-manager. او به پایان رسید با یک .239 طور متوسط پنبه حلاجی شده و هفت homers و 373 RBIs در 1,120 بازی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر